spermas krâsa

Aizsāka sise 

sise
spermas krâsa
11.10.2007 12:54
Manam vecim ir tâda gandrîz caurspîdîga sperma, kâ biezs ûdens, tas ir normâli? Lîdz sim biju redzçjusi tai baltu.
Re: spermas krâsa
11.10.2007 13:11
Sterils iespeejams.
Man kad uz steroiidiem seezhu peec 2meen taada paliek. Peec tam kad nokaapju no kursa tad 2-3meen laikaa atjaunojas kaada bija.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
sise
Re: spermas krâsa
11.10.2007 13:26
Bet kâds mediíis var paskaidrot, varbût no kâdâm zâlçm, varbût neauglîgs? Viòam 54 gadi.
Re: spermas krâsa
11.10.2007 13:30
:D
piedod, ka neesmu medikjis, bet pat skoleeniem skolaa maaca, ka neaugliigs var palikt arii no nikotiina, alkohola utt. Uz vecumu mazinaas i spermatogjeneeze i testosterona liimenis utt.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
sise
Re: spermas krâsa
11.10.2007 14:02
Mani interesç, par ko liecina bezkrâsaina sperma, nevis neauglîbas cçloòi.
Re: spermas krâsa
11.10.2007 15:14
Nu vai tad taa ir ka vinja pavisam bezkraasaina... nav jau jaabuut baltai kaa pienaam... vispaar ja spermas daudzums ir liels un tiek biezhi nolaists tad vinja buus diezgan bezkraasaina...
sise
Re: spermas krâsa
11.10.2007 16:37
Paldies ku! par kautcik sakarîgo komentu. Kas vispâr veido spermai balto krâsu? Viòam tieðâm pârsvarâ ir gandrîz bezkrâsaina, nu ûdeòaina, bez krâsas bet dzidra, kaut ko tâdu redzu pirmo reizi, lai gan jâsaka, baigi daudz vîrieðu man nav bijis.
Re: spermas krâsa
11.10.2007 16:49
Vispaar jau ir taa ka pilniigi dzidrai tai spermai nevajadzeetu buut. Cik zinu tad vinja sastaav no 4 komponentiem. Tiesa gan viens spermas komponents ir pilniigi dzidrs un staipiigs. Tas ir Kuupera dziedzeru sekreets. Tachu vinjsh meedz izdaliities pashaa saakumaa pie stipra uzbudinaajuma un nelielaa daudzumaa. Taa sauktaa "miilas asara" :) Tad ir prosta sekreets kas ir shkjidrs un vaaja ziepjuudens izskataa. Nu un tad veel ir seeklas puusliisju sekreets ar vinjaa iejauktu spermu. Vispaar vinjsh tipiski ir biezs un baalgans tachu vai vinjam pasham taada kraasa vai vinju iekraaso spermatozoiidi, to es nepateikshu.
Re: spermas krâsa
12.10.2007 20:50
Ja ir uz caurspiidiigo pusi tas parasti noiimee sterilitaati. Peec logjikas jau to var saprast lasot ko ku uzraxtija

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: spermas krâsa
16.10.2007 14:38
Man arii draugam diezgan pacaurspiidiiga sperma!! Es arii ieprieksh biju redzeejusi tikai baltu!! Un ko-ja pacaurspiidiiga,tad uzreiz neaugliigs???
Re: spermas krâsa
17.10.2007 11:09
Man savukârt otrâ dienâ pçc sexiòa ir ïoti nesmarþîgi izdalîjumi. Man liekas ka lielâ râdiusâ ap mani viss pamatîgi smird. Vai varçtu bût vainîga vîra sperma?
tipe
Re: spermas krâsa
17.10.2007 15:08
Kaut kâda sajaukuðos ðíidrumu savstarpçjâ íîmija :)
Citreiz palîdz labi noskaloties pçc seksa, citreiz nepalîdz :) Tâ vnk ir :)
kuku
Re: spermas krâsa
18.10.2007 01:50
un ko nozîmç ja sperma ir bieza? vai otrâdâk ðíidrâka?
vai kâds ir ko novçrojis sakarâ ar spermas "ðauðanu" - citam tâ lido pâri plecam, citam notek turpat uz vietas.
Re: spermas krâsa
18.10.2007 11:23
Kad jauns biju tad biezhi traapiju uz spilvena... tagad tikai notek... vecums laikam... :)
Re: spermas krâsa
09.09.2019 16:25
Man arī ir gandrīz caurspīdīga sperma, es gribētu zināt kā uzlabot to un vai esmu neaugulīgs?
Autors:

Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 3 pieskaita 6?
Ziņa: