psihoterapeiti

Aizsāka maria_magdalena 

Re: psihoterapeiti
19.10.2007 10:36
Nu taa vai citaadi bet sievietei ejot pie sievietes iespeeja sanjemt sliktu terapiju vai uzbraucienu ir gana lielas...
Re: psihoterapeiti
19.10.2007 10:50
strawberry Wrote:
-------------------------------------------------------

ja kliente bûs biseksuâla...Terapijas
> rezultâtâ viòâ ðî lesbiskâ orientâcija
> pastiprinâsies!!!
> Un pavisam normâlai heteroseksuâlai sievietei var
> sâkt attîstîties ðîs tieksmes...protams sievieðu
> ir vairâk...vieglâk nodibinât attiecîbas...un tâs
> bûtu pavisam jauna veida attiecîbas...:-)))
>

es par ðo arî domâju, biseksuâlei jâiet pie terapeita geja :)
Re: psihoterapeiti
19.10.2007 11:00
kad skatos Ðeit un tagad, jûtu, ka mçs ar Pçteri Kïavu domâjam vienâ frekvencç, ja liktu nosaukt vçl kâdu, pret kuru ir lîdzîgas sajûtas, laikam nevarçtu nosaukt. Ja viòð bûtu psihoterapeits, un es sadomâtu pie viòa aizstaigât :), es nezinu ar ko tas beigtos......ja nu ar manu salauztu sirsniòu...:)

no otras puses, ja viòð bûtu psihoterapeits, iespçjams, man viòð bûtu vienaldzîgs....psihoterapeiti nemaz tik interesanti radîjumi nav :)
Re: psihoterapeiti
19.10.2007 11:38
Maria_Magdalena, gluþi manas domas, es arî esmu viòa fane. Viòð runâ ar cieòu ar jebkuru cilvçku, vienalga kâdu jautâjumu uzdod. Un viòam ir ðis neredzamâs pasaules skatîjums, sapratne par cilvçka duâlo dabu- es domâju, ka tikai tas ïauj atrisinât daudzas problçmas, kas rodas cilvçkam. Îpaðais pasaules redzçjums patieðâm ïauj paskatîties citâdi. Man ïoti daudz kas ir noderçjis no viòa domâm, kas izteiktas ðajâ raidîjumâ. Esmu bijusi arî uz viòa lekciju.
Re: psihoterapeiti
19.10.2007 11:40
strawberry Wrote:
Viòð runâ ar cieòu ar jebkuru cilvçku,

ðo visvairâk viòâ apbrînoju.
Re: psihoterapeiti
19.10.2007 11:44
Ja cilvçks apzinâs, ka patiesîba katram ir sava, tad varbût tas nav tik sareþìîti:)
Re: psihoterapeiti
19.10.2007 11:50
es arî zinu, ka katram sava taisnîba, tomçr stingri turçties pie ðî principa nav viegli.
Re: psihoterapeiti
19.10.2007 11:59
ciena ir princips? hmm..
Re: psihoterapeiti
19.10.2007 12:03
katram sava taisnîba - princips, uzskats, nu nezinu, kâ to nodçvçt Fi par godu.
Re: psihoterapeiti
19.10.2007 12:12
savukârt, ja runâ par cieòu, tad tâ ir slidena lieta, vislabâkais izturçðanâs veids ir neitralitâte.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 2 pieskaita 24?
Ziņa: