varbut nav pieredzes sexa ?

Aizsāka Meja 

Meja
varbut nav pieredzes sexa ?
03.03.2003 23:48
Var but liksies smiekliga mana rpoblema, bet man taa ir nopietna nelaime. Es negustu it nekadu apmierinajumu milejoties. Dzimumdzivi uzsaku, kad man bija 17 gadi, vienmeer vienas nakts piedzivojumi, kuri nekad isti nepatika, todariju, jo cereju, ka ar katru nakosho reizi, kaut kas mainisies. Tad es apprecejos un izmainas bija bet ne lielas, atklati sakot nezinu, kas ir orgtasms un baidos, ka nekad ta ari neuzzinashu. Kopsh ta laika man ir piedzimis berninsh un seksuaalaa dziive ir "noshlukusi" veel vienu pakaapienu zemaak. Jutu, ka to daru tikai apmierinot viru un vinam nav ne jausmas, ko es gustu vai neguustu, jo vinsh ir parliecinats, ka es gustu orgasmu. Negribu iet pie profesionaala pec palidzibas un negribu ari teikt vinam. Ja varat dot padomu ko lai es iesaaku??? Negribu pazaudeet savas gimenes attieciibas, bet negribu arii justies taa it kaa kaut kaa truukst shis attieciibaas. Paldies, ieprieksh pateicos!!!
Doks
Re: varbut nav pieredzes sexa ?
04.03.2003 10:40
Bet varbuut tomeer varat aiziet uz kaadu konsultaaciju pie pshologa, kas nodarbojas ar sex-probleemu arrsteeshanu? Pa galvu jau neviens nesitiis un viiram jau arii nav obligaati jaastaasta raa uzreiz...
Vai neesat meegjinaajusi sajust orgasmu masturbeejot? Varbuut to kaa rotalju varat iekljaut savaa sexuaalajaa dziivee?
Par masturbâciju - piekrîtu. Mçìini saprast pati, kas Tev vajadzîgs,lai varçtu gût orgasmu.
dina
Re: varbut nav pieredzes sexa ?
04.03.2003 17:11
Bet vai veelme peec tuviibas Tevii ir, vai arii to dari taapeec, ka jaadara? Nestaadi orgasmu par galveno, sekss is forsh arii kaa process, ne tikai orgasms.
meja
Re: varbut nav pieredzes sexa ?
04.03.2003 18:11
(atbilde dinai) Man ir vairaak veelme apmierinaat viiru nekaa apmierinaaties pashai un kad vinsh ir apmierinaats, tad es guustu kaut kaada cita veida gariigu apmierinaajumu.
Un atbilde par masorbaciju. Es to nekad neesmu dariijusi(godigi) un isteniba nemaz nezinu neko par to.
Baibs
Re: varbut nav pieredzes sexa ?
05.03.2003 10:12
Par to bija rakstiits sameeraa gari un plashi, arii iedziljinoties tehniskos siikmos, liekas pag. meenesha vai nu Santaa, vai Unaa.
Un noveelu buut dursku egoistiskaakai! - ari Tev sexaa jaaguust bauda un Tu driiskti to prasiit no sava partnera. Domaaju, ka arii vinjam buus patiikami sagaadaat prieku Tev.
Paula
masturbaacija
30.04.2007 15:28
kaa pareizi masturbeet, vai ir kaadas noteiktas vietas, kuras aizstiekot meitene guust baudu un nonaak liidz orgasmam?
ALLA
Re: varbut nav pieredzes sexa ?
30.04.2007 16:48
Bet lai sasniegtu baudu varbut vajadziga priekspele....iededz sveces...uztaisiet masazu viens otram ar rokam skupstiem....Uzvelc skaistu velu paludz lai vins tevi izgerbj...Iecuskst viram ausi ko tu gribetu seksa laika. Piemeram, man patik ka seksa laika skupasta krusu galinus. Jatnieces poza ir tam piemerotaka, un tu kontrole...cik atri...un ka tu gribi...Lauj viram rotalaties ar savu kermeni...un rotalajies ar vina...Paludz lai virs tevi orali apmierina....
Vairak iedvesmas.....Vakaros man patik pargerbties par masinu, un iedzert vinu.Lieldienas parvilkos par zakiti..ar isiem svarciniem...zekitem nesu olas groza.
Galu, gala ieej seks veikala noperc prezervativu ar usinam un dazadiem robiniem ir tadi kurus var lietot vairakart...
Seks ir jusu intima lieta, tapec ir jaeksperimente.
Re: varbut nav pieredzes sexa ?
30.04.2007 18:53
meja Wrote:
-------------------------------------------------------
> Un atbilde par masorbaciju. Es to nekad neesmu
> dariijusi(godigi) un isteniba nemaz nezinu neko
> par to.
Varbût bûðu pârâk strikts, bet tomçr jâsaka - ak Dievs....

kaut kas ar Taviem vecâkiem ir bijis - baznîcnieki vai viòi ir bjuði pârâk aizspriedumaini?

esmu daþus puiðus saticis - kas arî savâ mûþâ neko tâdu nedara, pçc tam brînâs ka viòu dzîvç ir vienas vienîgas problçmas - neprot ne citu apmierinât, ne arî zina kas paðam patîk. cik esmu lasîjis puðu lietâs no tâ rodas vecumdienâs liekas problçmas ar prostatîtu.
def
Re: varbut nav pieredzes sexa ?
30.04.2007 19:12
tâtad sanâk, ka paðapmierinoties mçs iemâcamies sexa sîkumus, bet tur jau tâ robeþa- cik bieþi un daudz to dara- vai tas nepârtop par problçmu...
Re: varbut nav pieredzes sexa ?
01.05.2007 17:04
Bez izrunâðanâs diezin vai kaut kas lîdzçs! Tavam vírietim ir jázin, kas ar Tvei notiek! Izpatikt jau nu gan nevajadzétu. Kad es ar savéjo aprunájos, viss krasi mainíjás, un tagad ir tikai retá reize, kad nesasniedzu orgasmu. Un tas arí tikai tad, kad man nav noskañojuma...
Re: varbut nav pieredzes sexa ?
01.05.2007 17:17
...pat komentçt slinkums...santa..una...îstie lasâmgabali galva saèakarçðanai...
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 6 pieskaita 23?
Ziņa: