kas tâ par dîvainîbu?

Aizsāka ah 

ah
kas tâ par dîvainîbu?
23.10.2007 15:17
kad no rîtiem ceïos agri, visu dienu jûtos bezspçcîga, nelaimîga, depresîva, pat ja naktî gulçts vismaz 8-9 stundas?

bet ja ceïos ap pusdienlaiku, pieceïos un visu dienu jûtos fantastiski, lai arî daïa dienas jau "nopostîta" guïot?
Re: kas tâ par dîvainîbu?
23.10.2007 15:23
Tu vienkaarshi esi "puuces" tips... es arii dienas pirmajaa pusee esmu nekam nederiigs... taa nu tas ir... var meeghinaat sevi lauzt bet es esmu tam atmetis ar roku un baudu dziivi taadu kaada taa man vislabaak sanaak...
ah
Re: kas tâ par dîvainîbu?
23.10.2007 17:22
es jau gribetu sevi lauzt, tikai nekadi tas neizdodas. neskatoties uz to, ka nu jau 30 gadi nodzivoti un aptuveni 85% no laika ir bijusi celðanâs ap 7:00, bet kâ jûtos kâ lupata agrâ rîtâ, tâ jûtos, nekas nemainâs
Re: kas tâ par dîvainîbu?
23.10.2007 17:32
Hmm? Nu man jau arii naakas dazhkaart celties agri bet censhos peec iespeejas to nedariit... un straadaat darbu kur agri nav jaaceljas... un veel, tie kas celjas agri, nesaprot tos kuri celjas veelu :)
Re: kas tâ par dîvainîbu?
23.10.2007 17:36
un otraadi.. :)
Re: kas tâ par dîvainîbu?
23.10.2007 21:45
...tie, kas celjas agri, ir sadisti...
Re: kas tâ par dîvainîbu?
23.10.2007 22:34
mazohisti drîzâk :D
Re: kas tâ par dîvainîbu?
23.10.2007 22:43
Noela

;-) arî ;-)

Kopð pçdçjâ ceïojuma ar pâris cîruïiem svçti sev nosolîjos NEKAD vairs ar tâdiem vienâ numurâ nedzîvot ;) Man nez kâpçc neienâk prâtâ disko rîkot, kad ðie vakarâ knâbâ gaisu, bet jamiem nekas netraucç no rîta seðos trokðòot pilnâ sparâ, jo VIÒI tak ir pamoduðies... grrr...
Re: kas tâ par dîvainîbu?
23.10.2007 22:48
Hmm? Varbuut tas ir subjektiivi bet es arii esmi ieveerojis ka "ciiruljiem" ir gruutiibas ar "puuchu" diennakts ritma akcepeteeshanu... manupraat tas saistaas ar to ka "ciirulju" diennakts ritms tiek uzskatiits par pareizo...
Re: kas tâ par dîvainîbu?
23.10.2007 22:50
:) parasti tiek piedâvâts ar cilvçkiem parunât par problçmu, pirms íerties pie ekstrçmâkâm metodçm - kâ domâ, vai "parunâðanâs" ar viòiem lîdzçtu?
Re: kas tâ par dîvainîbu?
23.10.2007 22:55
Noela

;) turpmaak es vairs nerunaashu, turpmaak es metiishu ar LJOOOOTI smagiem priekshmetiem... Jo runaashana 2 nedeelju garumaa ljauzhus neattureeja dazhaadaas tonkaartaas pusstundu ik riitu pirms mana plaanotaa celshanaas laika gaudot ",,, celies ,,, vai Tu celsies ,,, Tu nokaveesi brokastis..." ibitiit kaadas brokastis seshos riitaa? nez ko teiktu, ja es vakaraa breekaatu- kursh tad devinjos guleet iet, kad dziive tikai saakas?

Un taadi veel grib braukt kopiigaa celjojumaa... tikai atsevishkjos numurinjos.. un tad lai gaudo liidz bezsamanjai...
Re: kas tâ par dîvainîbu?
23.10.2007 23:01
skarbi..
es 2 nedçïas neizturçtu..
Re: kas tâ par dîvainîbu?
23.10.2007 23:05
;) Shitaam terpentiinpakaljaam ir selektiivs stulbums... un kurlums... citaadi jau laaga cilveecinji... kad no riita netiek klaat...
Re: kas tâ par dîvainîbu?
23.10.2007 23:12
Es laikam tomçr esmu cîrulis, bet dzîvoju kâ pûce un tad man ir slikti. Es no rîtiem nespçju agri piecelties, tik saldi ir pagulçt, bet, ja pieceïos, tad jûtos labi, savukârt, ja noguïu lîdz pusdienlaikam jûtos reti draòíîgi. Ja tagad bûtu jâiet uz darbu, tas atkristu, bet tâ kâ varu gulçt no rîtiem, jo mazais arî guï lîdz pusvienpadsmitiem, tad es guïu ar un pa vakariem visâdas muïíîbas daru, filmas skatos utt. Un nevaru saòemties mainît tos savus tagadçjos ieradumus.
Bet vispâr apbrînoju tos cilvçkus, kas viegli no rîtiem agri pieceïas un man liekas dîvaini tie cilvçki, kas iet 20.30 gulçt:D Lai gan pati pçc bûtîbas esmu cîrulis, jo es jûtos labi, ja aizeju agri gulçt un agri pieceïos.
Nu gan samurgoj:D
Re: kas tâ par dîvainîbu?
23.10.2007 23:13
Nuu, paarguleeshanaas jau ir cita probleema un taa skar gan puuces gan ciiruljus...
Re: kas tâ par dîvainîbu?
24.10.2007 22:56
,,, Wrote:
-------------------------------------------------------
pusstundu ik riitu pirms
> mana plaanotaa celshanaas laika gaudot ",,, celies
> ,,, vai Tu celsies ,,, Tu nokaveesi brokastis..."
> ibitiit kaadas brokastis seshos riitaa

:DDD
+100
Re: kas tâ par dîvainîbu?
30.10.2007 09:49
kâ tie japâòi domâ par pûcçm.. :)

Leta, 30. oktobris (2007)

Ikvienam, kam rîtos nâkas apspiest vçlçðanos mest zvanoðo modinâtâjpulksteni pret sienu, beidzot bûs tâda iespçja.
Japânas kompânija "Tokyo Trading" piedâvâ îpaðu modinâtâjpulksteni, kurð izskatâs kâ rokas granâta un kura zvans apklust, tam pret kaut ko atsitoties.
Tiklîdz granâtas formas digitâlais pulkstenis sâk zvanît, tâ îpaðnieks pulksteni var pavisam droði mest pret sienu. Pulkstenî iemontçtais kustîbas sensors to apklusina, bet triecienizturîgais apvalks aizsargâ pulksteni un tâ îpaðnieka mantas no bojâjumiem.
Re: kas tâ par dîvainîbu?
30.10.2007 10:58
Man cita probleema... es varu pamosties, izleegt modinaataaju un guleet taalaak... un neatcereeties ka esmu to izdarijis...
Re: kas tâ par dîvainîbu?
30.10.2007 11:01
Tad vajag vairâkus modinâtâjus:)
Man personîgi ir trîs gab.:)



Edited 2 time(s). Last edit at 30.10.2007 11:01 by strawberry.
Re: kas tâ par dîvainîbu?
30.10.2007 11:05
Kurus tu pasleep kaa lieldienu olas lai kameer visus atrod, pamostos liidz galam...
Re: kas tâ par dîvainîbu?
30.10.2007 11:18
Es tos sastâdu rindâ un zvana tie katrs savâ laikâ. Kamçr visus atspieþu, esmu pamodusies (vismaz tikdaudz, lai pieceltos) :-)))
Re: kas tâ par dîvainîbu?
30.10.2007 11:26
Laimiigaa, man piecelshanaas negarantee ka neieliidiishu atpakalj gultaa "lai veel drusku pasnaust"... beediigi bet fakts... no gandriiz visaam daba vietaam ar preciizu darba laiku es tiku izdziits... veelaak vairs nemeeghinaaju taa dariit un straadaaju maajaas... tagad uz vecumu protams ka kljuva vieglaak bet tik un taa 10:00 prieksh manis ir agri un es censhos tik agri nekaadas aktivitaates neveikt...
Re: kas tâ par dîvainîbu?
30.10.2007 11:29
Man ir augsts apzinîguma lîmenis ( bet no tâ bojâjas veselîba).:(
Re: kas tâ par dîvainîbu?
30.10.2007 11:42
Man savukaart apziniiguma un atbildiibas liimenis tuvs nullei kas labveeliigi iespaido veseliibu iznjemot gadijumus kad kaads ir shokaa par manu bezatbildiibu un grib fiziski ietekmeet... :)
Re: kas tâ par dîvainîbu?
30.10.2007 11:57
manî atkal zelta jaunatne mûðîja nost pûci un lika dzimt cîrulim.. tâ arî tagad dzîvoju ar cîruïa galvu un pûces asti.. :)
Re: kas tâ par dîvainîbu?
30.10.2007 12:01
Es taadaa gadijumaa galvu amputeetu...
Re: kas tâ par dîvainîbu?
30.10.2007 12:10
Manî pûces asinis ir noturîgas...bet diemþçl dzîve piespieþ arî bût par cîruli...un tad man ir tâda sajûta palaikam, ka galva jau ir giljotinçta :D
Re: kas tâ par dîvainîbu?
30.10.2007 12:20
îsteni íirurìiska pieeja, ku!.. :)

nu ja - Tev tie pakaïgali allaþ tuvâk sirdej stâvçjuði, tâpçc galvas Tev nerûp.. :)
Re: kas tâ par dîvainîbu?
30.10.2007 12:33
kad tas mûsu ku! reiz sapratîs, KA VISS IR GALVÂ! :)))
Re: kas tâ par dîvainîbu?
30.10.2007 12:43
maria_magdalena

Es tam nepiekritiishu ka viss ir galvaa... peec pieredzes zinu ka ljoti daudz meedz buut arii dibenos...
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 21 pieskaita 23?
Ziņa: