Psihoterapeits

Aizsāka blueberry 

Re: Psihoterapeits
20.11.2007 22:53
tomçr ir stulbi (atkal no savas pieredzes :)
bet kad LJOTI slikti, tad pat palasît nevar, kur nu vçl strâdât ar sevi.
Re: Psihoterapeits
20.11.2007 22:58
...taa iet, kad ikdienas nomaakumu sauc par depresiju un vieglu izbiili par vd...
Re: Psihoterapeits
20.11.2007 23:01
nerunâ, ko nezini.
,,,es par Tevi neko nezinu un tâpçc nekâdus komentârus neizsaku.
Re: Psihoterapeits
20.11.2007 23:01
:)))

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Psihoterapeits
21.11.2007 09:27
maria_magdalena Wrote:
-------------------------------------------------------
> Brasilia, viens íîselis.....tur neatðíirosi, kas
> Tev palîdzçja.


Es tak teicu, ka no PANIKAS LÇKMÇM man palîdzçja tik vaïâ grâmata, bet ne no paðas VD!!!!!!!!!!!!! No tâs es cenðos atbrîvoties ejot uz psihoterapiju un strâdâjot ar sevi !!!!!

________________________________
http://www.freewebs.com/vd_depression/
Re: Psihoterapeits
21.11.2007 10:59
Alstere Wrote:
-------------------------------------------------------
> maria_magdalena
> Apsveicu Tevi, ka Tu tik gudra, bet arii straadaat
> ar sevi var tad, kad nav LJOTI slikti. Nevajag
> savu pieredzi pasludinaat par panaceju. Na v jau
> tie citi arii tik stulbi.

Tiem, kas ðeit raksta, diez vai ir tik ïoti slikti, ka nevar ne palasît, ne padomât. Un viss, kas ðeit rakstîts, taèu adresçts ðeit rakstoðajiem?
Re: Psihoterapeits
21.11.2007 11:10
strawberry
Labi zinu gan ïoti slikti, gan slikti, gan labi un ïoti labi.
Pie ïoti slikti prâts neaptumðojas (vismaz man) un informâcija lîdz smadzeòu puslodçm nonâk, bet strâdât, sportot, pastaigâties gan spçka nebija.

Man bija tâ, ka pie "gandrîz labi" mçìinâju lasît Vilmas Lu...? grâmatas. Pçc pâris lapâm jau kïuva tâ ne visai, bet piespiedu sevi izlasît visu. Tas man maksâja dienu pamatîgas depresijas. Tâ arî nevaru izskaidrot, kâpçc. Ðîs grâmatas principi gan neatbilst manam pasaules uzskatam.
Re: Psihoterapeits
21.11.2007 11:28
Nav jau nemaz tik daudz grâmatu, kuru no viena gala lîdz otram var piemçrot sev. Lûle Vîlmai ir arî vçrtîgas domas (manâ skatîjumâ), ir arî tâdas, kam nepiekrîtu. Rakstîðanas stils arî nav tas labâkais, depresîviem cilvçkiem varbût tieðâm tâs nevajag lasît.
Re: Psihoterapeits
21.11.2007 12:00
Vilma man arî nederçja, galîgi nepiesaistîja...
Re: Psihoterapeits
21.11.2007 12:06
ES arî Vîlmu ar mokâm `stiepju`, galîgi nelasâs

________________________________
http://www.freewebs.com/vd_depression/
Re: Psihoterapeits
21.11.2007 12:07
NO VD/depresijas savs labums arî ir. Kâ tagad var novçrtçt, cik skaista ir dzîve un prieks par to. Ir tik daudz jauna izbaudîts un par visu prieks, prieks, prieks.
Re: Psihoterapeits
21.11.2007 12:38
To, ka dzîve ir skaista, gan var novçrtçt jebkurð. Katram jau gadâs visâdas problçmas un tad ir laiks novçrtçt un ieraudzît to, kas ir:)
Re: Psihoterapeits
21.11.2007 17:04
Slimîbas jau vispâr mums tiek dotas, lai kaut ko pârvçrtçtu, pârdomâtu un saprastu, kuram tas izdodas ir vesels, kuram ne,- neko...maybe dzîvo tâlâk :))

________________________________
http://www.freewebs.com/vd_depression/
Re: Psihoterapeits
21.11.2007 17:14
Ðo te ir vçrts palasît.
Îpaði 2. stunda ir vçrtîga stresa un panikas mâktajiem

http://www.theamericanmonk.com/
Re: Psihoterapeits
21.11.2007 21:22
Lûk, kas tur ir rakstîts par depresiju:
Depression is that ugly little thing that no one wants to talk about but millions are treated for every day. There are many different types of depression. From clinical depression which involves a chemical imbalance in the brain to a general and unspecific feeling of unease.

Obviously, if a chemical imbalance is involved, you should seek help from a mental health provider as quickly as possible. But if your depression is more of the general "blues," you might very well benefit from the things you learn here.



Edited 1 time(s). Last edit at 21.11.2007 21:22 by strawberry.
Re: Psihoterapeits
21.11.2007 22:51
...atgriezhamies pie nespeejas diferenceet nomaakumu no depresijas un taadeelj depresijas pacientiem iesakam vienkaarshi sanjemties un lasiit graamatas...

jo arii sheit taadi iegriezhas...
Re: Psihoterapeits
21.11.2007 23:01
ðeit iegrieþas depresîvie 1. un 2.stadija, pçdçjâs stadijas - ïoti reti, tie arî tikai uzraksta kâdu frâzi un pazûd.
Re: Psihoterapeits
21.11.2007 23:34
...labpraat dzirdeetu kaa taas stadijas dalaas...
Re: Psihoterapeits
22.11.2007 01:23
Incanti kura stadija man ir, ka es te visu laiku seezhu... :)

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Psihoterapeits
22.11.2007 09:42
Tev, ku!, daþreiz ir depresîvs noskaòojums, bet depresijas pazîmes nav manîtas :)

stadijas gari jâpârraksta, esmu slinka, netâ neatradu.
Re: Psihoterapeits
22.11.2007 09:51
kâpçc Blueberry gadîjumâ uzsvaru liku uz grâmatâm - tâpçc, ka tas ir lçtâkais variants, un tâ kâ viòa lieto AD, situâcija nav dramatiska - îstais laiks sâkt kaut ko darît paðas spçkiem.
Re: Psihoterapeits
22.11.2007 10:12
Komat, Tu jau arî gribi pie visa gatava. Tâpçc tâs grâmatas Tev nepatîk. Paòem un saraksti stadijas, tad arî bûs zinâms, kad ar grâmatâm sâkt tâ uzreiz nav iespçjams. Kaut angliskajâ tekstâ jau tas bija diezgan skaidri. Un domâju, ka tie, kas te raksta un spriedelç, mierîgi var tikt galâ paðu spçkiem.
Piebilde var bût- ja tikai grib.



Edited 1 time(s). Last edit at 22.11.2007 10:12 by strawberry.
Re: Psihoterapeits
22.11.2007 13:13
...zinaashanu truukums nepashaubaami atstaaj vairaak vietas fantaazijas lidojumam... jautaajums tikai cik adekvaatam lidojumam...
Re: Psihoterapeits
22.11.2007 15:23
Piemçram, tâds filozofs kâ Dekarts,lai nonâktu pie patiesîbas, pieòçma, ka nekas nav zinâms, un domâja no jauna.
Re: Psihoterapeits
22.11.2007 16:15
...nevienam nevar aizliegt sarezhgjiit dziivi...
Re: Psihoterapeits
22.11.2007 16:35
...vai arî dzîvot, kâ paðam patîk:)
Re: Psihoterapeits
22.11.2007 16:50
...var gan, ja tas traucç citiem un/vai ir pretrunâ ar likumu:)))
Re: Psihoterapeits
22.11.2007 18:05
...uztraucoties, ka "traucç citiem" - nu tas tieðâm var iedzît depresijâ. Bet ar LR likumdoðanu labâk nekonfliktçt:-)))
Re: Psihoterapeits
26.11.2007 15:03
Sveiki:)
Mçs te bijâm ar mazo drusciò uz rehabilitâciju.
Par depresijas stadijâm es piekrîtu, neesmu gan nekur lasîjusi, bet man paðai ir savs iedalîjums, jo to pçdçjo depresijas stadiju redzçju, kad biju uz kaut kâdâm 3 dienâm Tvaika ielâ. Tur es redzçju tieðâm tipisku depresiju, kâ to apraksta grâmatâs. Arî pçc ârçjâ izskata - mîmika pilnîgi nekâda, gandrîz nesmaida nekad, kustîbas lçnas, cilvçks tâds kâ sastindzis, nevar aizraut vispâr ne ar ko. Otra meitene savukârt visu laiku raudâja, nekad neizgâja no palâtiòas. Es protams biju ðokâ, nezinâju, ka var bût tik slikti. Man jau likâs, ka tur nav vispâr nekâdu izredþu. Es to meiteni izvilku no palâtas un mçs daudz runâjâm, aizgâjâm uz dievkalpojumu. Viòai radâs cerîbas tad, kad redzçja, ka man antidepresanti palîdz, vienîgi toreiz slimnîcâ nekâdus dârgos AD nedeva pacientiem, nezinu kâ tagad, es dzçru savu Zoloft.
Bet man pçc tam teica, ka piemçram tai meitenei nav tikai depresija. Un domâju, ka vairumam no tiem, kas ir psihenç ir arî vçl kâda nopietnâka problçma.
Tad ir kaut kâda 3.stadija kâ man daþreiz, kad es guïu un neko negribu un nevaru padarît. Ðobrîd laikam svârstos starp 1. un 2.stadiju, vispâr jau ir diezgan labi. Tâ trauksme iekðâ gan sçþ visu laiku.
Runâjot par zâlçm, daktere teica, ka no tâ Betamaks var bût svara pieaugums un izskatâs diemþçl, ka arî ir:((, jo svars pilnîgi nepamatoti aug. Bet ja nu tas ir no antidepresantiem? Vispâr nezinu, jâmet gandrîz nost.
Re: Psihoterapeits
26.11.2007 20:10
daþi dala 4, daþi 5 stadijâs, liekas Pola Brega grâmatâ bija ðis sadalîjums (nodaïâ par nervu spçka atjaunoðanu), vçl citâs arî, bet nevaru atcerçties, kur......netâ neatradu stadijas (laikam nav modç:)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 15 pieskaita 17?
Ziņa: