vîrieða smarþa. Paranoja vai patiesîba?

Aizsāka nezinâtâja 

nezinâtâja
vîrieða smarþa. Paranoja vai patiesîba?
26.10.2007 20:24
Pat nezinu vai vçrts rakstît vai mani kâds sapratîs.
Lieta tâda, ïoti bieþi, kontaktçjot ar kâdu vîrieðu kârtas pârstâvi vai vienkârði tikai viòam paejot garâm, sajûtu ïoti specisfisku smarþu, es pat nezinu kas tâ tâda ir un no kâ ir atkarîga, bet viòa ir visiem vîrieðiem. Manuprât tâdiem, kas kâdu laiku nav dabûjuði, piedodiet par atklâtîbu, bet tâ man liekas. Ðodien tâdu paðu smarþu sajutu pie sava mîïâkâ, kaut gan vîòð pirms tam bija bijis duðâ un nekad iepriekð pie viòa to neesmu jutusi.
tamtaramtamtam
Re: vîrieða smarþa. Paranoja vai patiesîba?
26.10.2007 20:30
suns esi? :D
Neesmu suns, gudrîte :( Jautâjums bija tiem, kas kaut ko sajçdz no ðîs lietas..
Re: vîrieða smarþa. Paranoja vai patiesîba?
26.10.2007 21:19
Droði vien, ka kaut kâdi fluîdi plûst. Tieði smarþu gan nekad neesmu jutusi.
Re: vîrieða smarþa. Paranoja vai patiesîba?
26.10.2007 21:21
smarþai ir daudz lielâka nozîme, kâ to pieðíir lielâkâ daïa cilvçku. Ïoti gari un daudz varçtu par to runât.
Pati labâkâ smarþa uz pasaules ir mîïotâ vîrieða smarþa.....
Kad uzbudinâs, abi dzimumi sâk smarþot spçcîgâk un citâdâk. nedabûðanas ilgumu gan nevarçs noteikt, es tâ domâju :)

Starp citu, es smarþojos tikai ar dabiskajâm eïïâm (tagad ar gardçniju eïïu).
Ðo dîvaino smarþu esmu sajutusi ïoti daþâdiem vîrieðiem-tçvam, brâlim, sveðam vîrietim, onkulim, mîïâkajam, vienkârði patîkamam vîrietim, arî seksuâli nepatîkama vîrietim esmu to sajutusis. Rezumç- ðî specifiskâ smarþa ir visiem vîrieðiem? No kâ tâ atkarîga? Kas to provocç? Kâpçc es to jûtu?
Re: vîrieða smarþa. Paranoja vai patiesîba?
26.10.2007 21:58
http://www.dailymail.co.uk/pages/live/femail/article.html?in_article_id=434685&in_page_id=1879

îstenîbâ smarþa ir svarîga lieta gan partnera izvçlç, gan citos aspektos. Tas ir daudz pçtîts.
Re: vîrieða smarþa. Paranoja vai patiesîba?
26.10.2007 22:07
Nezinu kaa ar viirieshu smarzhu bet sievietes smarzha man ir svariiga... pat ljoti...
Izraadaas, ka viirieshienm arii ir spici deguni!
Man ir teikushi, ka es labi smarzhoju; pat prasijushi kadas smarzhas esmu lietoju,lai gan nebiju ne no dushas ne stipru matu laku sapuutusi! Pat darbaa - staigaa pusmetra attaalumaa no cilveeka un vinsh kaut ko saozh!
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 25 pieskaita 17?
Ziņa: