veseliibai vai surogaats

Aizsāka meita 

meita
veseliibai vai surogaats
28.10.2007 11:00
Lûdzu man palîdziet saprast, kas tas tepiíîtis ir "par zvçru, un ko viòð ziemâ çd":

http://www.nuga-moskva.ru/products/Mat.html

lieta tâda, ka mana mamma grib ðo tepiíîti pirkt, jo lûk bez tâ viòa nebûðot vesela. Tagad iet uz nuga best gultu, bet kad kurss beigsies, tad gribot to labo rezultâtu uzturçt ar ðo tepiíîti. No manis tikai lûdz finansçðanu, bet negribu finansçt kautko nezinko.
Ja kâds zin kas tas ir, pastâstiet lûdzu - vai tieðâm tur ir tie infrasarkanie stari, kas caur tiem akmeòiem iet, un tas palîdz, nevis nodara ïaunumu.
Re: veseliibai vai surogaats
28.10.2007 11:04
Nu jebkuraa gadijumaa silti akmenji nav nekas slikts... bet ja godiigi, tad es nezinu kas tas par shtruntu...
Cik naudinjas tas maksaa...?
Re: veseliibai vai surogaats
28.10.2007 11:14
240 LVL ?
Es arî domâju, ka nekas slikts tas nevar bût. Un, ja vçl ir ticîba, ka tas ir labs, tad kâpçc ne?
meita
Re: veseliibai vai surogaats
28.10.2007 11:15
290 Ls.

Lîdz Jaunajam gadam bûðot ðie maziòie tepiíîði, bet pçc tam ðos vairâk neraþoðot, bûðot tikai lielie. Un mammai vajagot par katru cenu.
Viòa jau grib bankâ kredîtu òemt, vçl padzirdçjusi, ka kaut kâdas firmas aizdevumus dodod pernsionâriem....marasms kaut kâds :(.....ar vârdu sakot grib mani ieþçlinât, un, ja kâds ðeit nepateiks no savas pieredzes, ka tas ir galîgais sû....s, tad bûs vien jâpçrk.
Re: veseliibai vai surogaats
28.10.2007 11:27
Nu nez vai sû..s, un nez vai brînumlîdzeklis. Bet siltums veicina asinsriti, un laba asinsrite uzlabo veselîbu. ...Ja negribi tçrçt naudiòu, pameklç Inese Ziòìîtes norîvçðanâs kompleksu. Iedarbîba varçtu bût lîdzîga, tikai paðam jâdarbojas:)- tad vajadzîgs ir tikai karstais ûdens un frotç dvielîði.
Re: veseliibai vai surogaats
28.10.2007 12:03
Nu nezinu, man laikam buutu zheel 290 Ls... manupraat kaajas var sildiit arii ar leetaakiem liidzekljiem...
Re: veseliibai vai surogaats
28.10.2007 12:06
...baidos, ka arii ar to vinja nebuus vesela... nez vai ir veerts maksaat 290ls, ja taa nauda nav taa viegli samaksaajama, bet bankaa aiznjeemums jaanjem...
Re: veseliibai vai surogaats
28.10.2007 12:11
Piekriitu ,,,
meita
Re: veseliibai vai surogaats
28.10.2007 12:19
Tas esot ne tikai kâju sildâmais;)
To varot likt da uz jebko (uz acîm, galvas, aknâm...) un tas, dziïâs siltinâðanas rezultâtâ kïustot vesels...nu gatavais brînumlîdzeklis.
Sildot lîdz pat 6 cm dziïi.

Par masâþu ar dvieli doma atmesta, jo mugura slima, bet tur mugura tomçr ir jâloka masçjoties, jâliecâs,....tâpçc jau aizgâja uz to nugbest gultu, dçï muguras.

Nauda liela, bet ...tomçr mamma. Nu gribâs, lai jûtâs (bûtu) veselâka.

Esmu jau noskaòojusies izmaksât (vismaz pusi, otru pusi brâlis varbût nosponsorçs).
Re: veseliibai vai surogaats
28.10.2007 12:21
...uz shantaazhu biku taa mamma iziet... lai noiet liidz fizioterepeitam, ieraadiis pareizus vingrinaajumus un buus veselaaka kaa uz daarga matracha neko nedarot...
Re: veseliibai vai surogaats
28.10.2007 13:03
Meita, nu Ziòìîte jau tieði savu beigto muguru tâ izârstçja.
Bet, ja vari ar brâli samesties, dari to. Tomçr tâ ir Tava mamma. Gan jau ka viòa arî jums ir pirkusi visâdas viòasprât nevajadzîgas, bet jûsu iekârotas lietas:)
Re: veseliibai vai surogaats
28.10.2007 13:51
jâ, tâds neviennozîmîgs gadîjums....saprotu efektu, ko tâ sildîðana dod, bet , cik zinu neârstç. Tâ arî mammai pasaki - tas tikai atvieglo, bet neârstç.
meita
Re: veseliibai vai surogaats
30.10.2007 16:31
Tagad tâ iedomâjos - labi, ar to paklâjiòu notiek îstens izsildîðanas efekts, bet cik tas organismam ir labvçlîgi un nekaitîgi?
Jo cilvçkam (pâri 60 gadiem) ir visâdas vainas, arî iespçjami kâdi snaudoði iekaisumi, veidojumi, ko cilvçks nemaz nenojauð, un kas sildîðanas gadîjumâ var aktivizçties.
Minçja, ka viòai esot kâdi bumbuïi padusç, un domâjot tos sâpoðos izsildît.
Bet tad jau sanâk, ka ir arî nesâpoðie...un tas jau pavisam nelabi.

Zinâtâji pasakiet, vai tieðâm tik dziïa un bieþa organisma izsildîðana var bût nekaitîga?
Man ïoti bail, ka gribot labâk, var mammai sliktâk izdarît.
Re: veseliibai vai surogaats
30.10.2007 16:34
...man domaat tas shtrunts ljaunaak var nodariit tikai macinjam... kaa jau teicu- var pirkt, ja to nedara par peedeejo naudu...
Re: veseliibai vai surogaats
30.10.2007 17:10
lai papriekð noiet uz infrasarkano staru pirti pasildîties.. ja bûs labâk, domâsiet tâlâk..
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 16 pieskaita 21?
Ziņa: