Uzbaroties

Aizsāka mhm 

mhm
Uzbaroties
28.10.2007 18:06
problema sekojosha, velos uzbaroties, tad nu ari edu vairak un neko sev neatsaku, edu visadus graudaugus, miltuizstradajumus... bet jo vairak edu, jo biezak jaskrien uz tualeti un no pienemsanas svara neveests tik pat ka :(
hanna
Re: Uzbaroties
28.10.2007 18:31
vai nav tâ ka nepanes glutçnu...kas graudaugos???
mhm
Re: Uzbaroties
28.10.2007 18:33
nav ne jausmas, itka citu sudzibu nav, tikai tas ka bieza vederizeja no biezas eshanas.
deviln
Re: Uzbaroties
28.10.2007 18:42
nu tikko laikam man taads liidziigs jautaajums nozibeeja, man arii liidziiga probleema, kameer citi ciinaas ar svara zaudeeshanu, kas vairumaa gadijumu risinaama ar kaloriju skaitiishanu, tikmeer es netieku nekaadaa jeegaa ko dariit lai svaraa pienjemtos, liekas, ja eesmu nedaudz mazaak tad nokristos pavisam svaraa
ku! teica ka vareetu buut mazaaks vai lielaaks zarnu iekaisums, buutu jaaiet paarbaudiit
mhm
Re: Uzbaroties
28.10.2007 18:53
biju pie gastroenterologa, riju kobru un zarnas ari parbaudija... no kobras secinaja, ja gastriits, bet nu tas jau nav iemesls tievumam a zarna esot ideala. Vairogdziedzers ari itka parbaudits. Iesaka tik est vairak, bet kada jega to dariit ka jaadi.sh ari vairaak :P eedu vairak - pienemos par 1kg, eedu mazak nokritos par vienu kg, vai palieku tada pasha svara, man liekas organisms pilnig neklausaas tajaa ko daru vinja labaa. Grr
Re: Uzbaroties
28.10.2007 22:32
Nu jâ man tas pats, es vislaik cenðos pieòemties, bet pat neþçlîgi çdot vairâk par pâris kg nevaru pieòemties. toties ja neçdu tad uzreiz nokrîtos svarâ, man jau sâk nolaisties rokas, tieðâm nezinu ko darît. Vienubrîdi domâju çst proteînu daudz, bet tas itkâ bojâ veselîbu ïoti.
Re: Uzbaroties
29.10.2007 14:04
A es saku domat, ka varetu sakt lietot proteina pulveriiti pa biskinjai, mosh tas ko lidzes, tik vajag ari kadu fizisko aktivitate pie reizes.. jo proteins jau ir tas no kura rodas masa, nevis no ogljhidratiem, kas i graudaugos.
Re: Uzbaroties
19.07.2009 09:14
vajag est beernu putrinas,(sausaas)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 15 pieskaita 25?
Ziņa: