Apetîte

Aizsāka ieveens 

ieveens
Apetîte
30.10.2007 15:56
Sakiet lûdzami,kâ lai uzlaboju apetîti...sâku lçnâm pçc ìindeòa izskatîties....Ikdienâ lietoju Fibrolakt (doka ieteikums)....Un tas sâkâs pçc dzemdîbâm....Kaltu kaltu kaltu...ij neko nevaru padarît :( Drîkst arî îpaði barojoðas receptes :)
Re: Apetîte
30.10.2007 19:33
Vermelju teeja uzlabo apetiiti, jaiedzer mazliet - dazhi malki- kadu pus stundu pirms eshanas.
Tad vel ir tadas jogurta kapsulas labas, man baigi palidzeja atkopties pec nopietnas slimibas, kad nevareju neka ieeest tikai vemu un bija loti slikti, bet ar shim kapsulam... saku sajust garshu edienam un tiesham palidzeja. To man ieteica gastroenterologs.
ZZZ
Re: Apetîte
31.10.2007 00:51
Nebija íeizargrieziens - vai ko citu neaizskâra nejauði...
ieveens
Re: Apetîte
31.10.2007 01:04
Jâ bija íeizargrieziens....bet tad taèu, ja kas cits bûtu bijis tam citam vajadzetu sâpçt...
ZZZ
Re: Apetîte
31.10.2007 20:29
Bija kâdâ forumâ vai diskusijâs dzîvesstâsts par sievieti, kurai arî krita svars pçc íeizara - izrâdîjâs neliels iegriezums urînpûslî, kuru konstatçja tikai Vâcijâ.
Es gan nesaprotu mehânismu, kâ tas izpauþas tikai ar svara kritumu.
! ! !
Re: Apetîte
31.10.2007 21:58
Ku ar kl... tadas problemas risina!
Re: Apetîte
31.10.2007 22:28
Njaa, muusu A. modrajai acij nekas nepasliid garaam...

Hmm? Kas to lai zin... bet taads gadijiens bija kad ar klizmu izdevaas apetiiti atjaunot... vai nu deelj aizcieteejuma zuda taa apetiite vai aizcieteejums deelj sliktaas apetiites piemetaas to nevar zinaat bet shie faktori viens otru uztur kaa apburtaa lokaa... tas ir iespeejams...
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 4 pieskaita 19?
Ziņa: