Pçc seksa viss sapampa

Aizsāka kas to, lai zin 

kas to, lai zin
Pçc seksa viss sapampa
02.11.2007 08:23
Ðorît no rîta pçc seksa man ðausmîgi sapamapa mazâs kaunuma lûpas. Un seks nebija pârâk ilgs un netika arî nekas îpaði saberzsts. Citreiz ir bijis kriteni trâkâk saberzsts, bet nekad nekas nav sapampis. Gandrîz izskatâs, ka man taisîtos augt krâniòð. :D Nevaru ne normâli pasçdçt, ne kâjas sakrustot sçþot, pat stâvot ar kopâ saliktâm kâjâm jûtu lielu diskonfortu, respektîvi, viss ir kïuvis liels un sâpîgs. Varbût, muïíîgs jautâjums, bet no kâ tas varçtu bût??? Nekas tamlîdzîgs nekad nav bijis. Bailes pilnîgi sametâs, jo skats tieðâm ir ðausminoðs.
Re: Pçc seksa viss sapampa
02.11.2007 09:11
un tas sâkâs uzreiz pçc seksa? Varbût pa nakti bija jau izveidojies, tikai namanîji..?
kas to, lai zin
Re: Pçc seksa viss sapampa
02.11.2007 09:35
Jâ, tâda iespçja arî var bût, ka tas jau pa nakti sâkâs. Bet, kad pirms gulçtieðanas biju duðâ, tad viss vçl bija labi.
Pie ârtsa tieku ne âtrâk kâ pirmdien, tâdçï arî uztraucos, ka nav kaut kas ïoti slikts. Pilnîgi uz raudienu velk... Labi, ka darba daudz, tad nav par to visu laiku jâdomâ.
Sonja
Re: Pçc seksa viss sapampa
02.11.2007 09:55
Nezinu bet ari ir ta gadijies. Es tados brizos paskaloju ar kumelisu teju un pariet.
Re: Pçc seksa viss sapampa
02.11.2007 10:01
Man taa bija peec Pharmatex sveciisu lietosanas, taada kaa alergija. Paargaaja naakamaa dienaa.
Re: Pçc seksa viss sapampa
02.11.2007 10:23
Peec paaris dienaam paaries. Es nodomaaju, ka varbuut no paarliekas aktivitaates.
Mana ginekologje raustiija plecus un teica, ka nevienu slimiibu nevarot iedomaaties.
Ja godiigi - neticu. Jo kopsh taa laika shad un tad meedz pietuukt gljotaadaam klaataas vietas - luupas piemeeram.
Taa ka kaut kaads viiruss gan jau ka tas ir.

Subjektiivais, pieredzee balstiitais nemedikja viedoklis.
Re: Pçc seksa viss sapampa
02.11.2007 10:24
Pharmatex ir iespeejams variants.
Neatceros konkreeto gadiijumu, bet tad jautaajums autorei - lietoji Pharmatex kontraceptiivus?
Re: Pçc seksa viss sapampa
02.11.2007 10:34
Piena seene arii var buut pie vainas...
kas to, lai zin
Re: Pçc seksa viss sapampa
02.11.2007 11:20
Ne, neko neesmu lietojusi. Un par piena sçni nezinu, vai ir. Jo vienu reizi mûþâ tik bijusi, bet arî tad nekâdas pazîmes nejutu, ka man tâ ir.
Re: Pçc seksa viss sapampa
02.11.2007 13:03
Ar ko vakar mazgâjies? Nemçìinâji ko jaunu? Varbût seksa laikâ kâdu lubrikantu vai ko citu jaunu?
kas to, lai zina
Re: Pçc seksa viss sapampa
02.11.2007 17:33
Vismaz kaut cik esmu nomierinâjusie, ka citâm ar tâ bijis un nav tâ nekâda mirstamâ kaite! :D Katrâ ziòâ, pilnîgi nekas jauns nav mçginâts nekâdâ jomâ - ne jauna duðas þelejâ, nelubrikants, ne çdiens u.tt. Tâpçc jau arî tâds ðoks par to. Kaut diena jau pagâjusi pampums vçï nav nogâjis :(
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 16 pieskaita 15?
Ziņa: