ka izturet?

Aizsāka ak 

ak
ka izturet?
03.11.2007 23:43
Situacija shada - nakamie 4 meneshi man jaiztur lielaa garigajaa, smadzenu un nervu spriedzee ar ilgu darbalaiku, grutiem pienakumiem.. Un tatad, maz stundaam, lai naktiis guletu. Jaa, zinu, ka tas rezims var nopietni kaitet veselibai, tacu mana dzives situacija sobrid ir ta iegrozijusies, ka no tiem 4 menesiem neizsprukt.

Tapec gribu lugt, lai juus man iesakat, ko tadu iekskigi palietot sai laikaa, lai butu speeks, energija un imunitaate? bet deretu gan kas stipraks par Gerimax, tie man neko nedod ari parastos apstaklos :)
Re: ka izturet?
04.11.2007 11:26
Tikai miegs,labs uzturs. Ïoti labvçlîga un saprotoða vide darbâ un pçc tâ.
Eleuterokoka draþejas un tinktûra ir spçcîgi adapteri."C" vitamîns dabîgâ veidâ(citroni,mandarîni,upenes...)Medus. OLbaltums pietiekoðâ daudzumâ. Un tomçr,jâmçìina atteikties no raduðâs situâcijas.Veselîba ir indivîda augstâkâ vçrtîba. Mûsu sabiedrîba nav gatava saprast uzupurçðanos, kas noved pie veselîbas sagrauðanas.Mçs neesam tik bagâti lai aizsargâtu "krituðos" par materiâlo labklâjîbu savâs interesçs
maza
Re: ka izturet?
04.11.2007 15:05
Kas ir olbaltums, kur taads dabiigi ir?
Re: ka izturet?
04.11.2007 15:18
piena produktos, olâs,liesâ gaïâ, zivîs arî pâkðaugos
tikai ne bulciòâs! :)
Re: ka izturet?
04.11.2007 20:05
oga

Nu skaidrs, bulcinjas nav labas... bet kaa ar ruleti? Tur tak daudz olas esot...
ak
Re: ka izturet?
04.11.2007 22:05
kur dabut taas eleuterokoka tabletes? aptiekaa? no kaa taas taisitas?
Re: ka izturet?
04.11.2007 22:11
Hmm? Eleuterokoka tabletes taisiitas no eleuterokoka...
Re: ka izturet?
05.11.2007 10:31
Ziedputekðòi (no rîta), zivju eïïa, íiploku kapsulas
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 12 pieskaita 3?
Ziņa: