psihiatrijas ambulatora uzskaite

Aizsāka KARA 

KARA
psihiatrijas ambulatora uzskaite
04.11.2007 21:16
labdien!
man diagnosticeja shizotipiskus traucejumus un ieteica daargas zaales (meenesii maksaa ap 100 ls), kuras nevaru atlauties, tapec privatais psihiatrs mani nosutija uz Rigas ambulatoro dienestu (taa saucamaa STAASHANAAS UZSKAITEE), jo tur dalju zaales apmaksaa valsts.
padalieties pieredzee, kadi ierobezhojumi man var rasties, ja es esmu uzskaitee?
es protams ljoti baidos, ka tagad man tiks uzlikts zimogs, darbaa nenems, auto tiesibas nedos un visadi citadi diskriminees.
varbut kads ir bijis lidziga situacijaa!

ar cienju
KARA
Re: psihiatrijas ambulatora uzskaite
04.11.2007 21:40
Hmm? Incanta teema jo par to daudz dzirdeets runaajam bet maz skaidriibas kuru tad diskriminee un kuru nee... turklaat daudz dzirdeets ka ar shizofreeniju sirgst visaadii sabiedriibaa paziistami cilveeki... nu un ko? Tad vinji ar mashiinaam nebraucu, ierochus neneesaa un atbildiigus leemumus nepienjem??
Re: psihiatrijas ambulatora uzskaite
04.11.2007 21:42
...shizotipiski trauceejumi nav shizofreenija...
Ja tu esi kaut cik normâla, saplçs tos dokumentus un vairs tuvumâ psihiatriem nerâdies!
Re: psihiatrijas ambulatora uzskaite
04.11.2007 21:49
A.

Nemaaci citiem muljkjiibas... pats redzi kas tev no taa iznaaca...
Man nebija vajadzîbas tâ darît! Tev gan varbût!
Re: psihiatrijas ambulatora uzskaite
05.11.2007 09:56
Tâ nav nekâda stâðanâs uzskaitç.
Zâles ar atlaidçm dod gan VD, gan depresijas, gan citâm "nebîstamâm" psihiatriju lauciòa slimîbâm. Maz to izmanto, jo apmeklç ìimenes ârstu vai psihiatru privâti. Turienes daktera pieòemðanas laiks ir 15 min. un knapi pietiek laika zâïu izrakstîðanai. Kad man vajdzçja zâles mans psihiatrs sarunâja man valsts dakteri, uztaisîja izrakstu no slimîbas vçstures un piemeklçja diagnozi, kurai valsta 70% apmçrâ apmaksâ zâles, kuras toreiz lietoju.
Re: psihiatrijas ambulatora uzskaite
05.11.2007 10:27
KARA - uzraksti man uz e-pastu, lûdzu!
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 8 pieskaita 14?
Ziņa: