trauksme

Aizsāka Neta 

IKI
Re: trauksme
05.08.2004 16:55
Mana ârste ir neiralogs Stradiòos, sâkumâ gâju Gaiïezerâ, bet tad dzçru tikai Coaxil 3 mçneðus un mocîjos tâpat nedçïu labi 3 dienas slikti. Vai tu domâ ka pakâpeniski vajadzçtu pâriet no tâm zâlçm?
ineshuks
Re: trauksme
05.08.2004 17:00
Gruuti pateikt. Katram jau tas savaadaak. Kas tieshi shkjiet, ka ir sliktaak no taas veselaas Zoloft tabletes? un ka sir labaak lietojot 1/4?
IKI
Re: trauksme
05.08.2004 17:10
Jâ zerot veselu tableti man ir ïoti slikta paðsajûta, bet dzerot 1/4 tabl. jûtos labi, tagad ir tikai vienu divas dienas nedçïâ slikti. Bet es vienkârði domâju vai no tâdas mazas devas man vispâr var palikt pavisam labi?
ineshuks
Re: trauksme
05.08.2004 17:17
normaali buutu lietot pa tabletei, bet visam jau ir iznjeemumi. un shinii situaacijaa tas veel ir arii materiaali izdeviigs iznjeemums :-)
Re: trauksme
05.08.2004 18:23
Es Tevi pilnîgi saprotu. Man jau likâs, ka man vienai tâ ir! Jo it kâ pa ielâm staigâ normâli cilvçki, kas izskatâs nepaniko... un viòus nekas nemoca. Tâda sajuta arî mani moca. Es cînos ar sevi, ar darbu ar ârstiem.... Ðîs sajûtas man ir pazîstamas jau daudzus gadus. Man palika labâk no Cipramil, bet cipralex es nevarçju lietot, jo palika sliktâk nâca vçmiens un negribçjâs çst it neko!!! Tev paðai jâmçìina varianti. Mçìini nodarboties ar kaut ko tâdu kas Tev ïoti patîk, lai varçtu mazliet attiet no tâ stâvokïa. Nebaidies no ðâdâm kaitçm nemirst tâs tikai spîdzina cilvçku.
Neta
Re: trauksme
07.08.2004 05:30
Bet vai ir sheit kaads,kas ticis no shiis kaites valjaa pavisam?Izklausaas,ka ne,tikai zaales,zaales..Mani tas nomaac ljoti,ka jaalieto zaales,es gribu buut vesela taapat.!! Un tagad,kad bail lielveikalaa ieiet,ko dariit,vispaar iesleegties maajaas?Vai riit chupaam zaales un tad ar trulu galvu staigaat.Tieshaam,gribas smaidiit,kad ripinjas iedzer,bet tas tachu nav normaali.
ineshuks
Re: trauksme
07.08.2004 11:36
Nu, jaarod risinaajums situaacijai/apstaakljiem, kas to rada un tad arii dziivot kljuust daudz vieglaak. Ripinjas ir uz to briidi, kad citaadi dziive ir paaraak apgruutinaata, taas nekaadaa zinjaa neaarstee un nerisina situaaciju. Patiesiibaa domaaju, ka ja nu cilveeks taads neirasteenisks ir, tad kaut kas vinja limbiskaja sisteemaa strukturaali un/vai funkcionaali kaartiibaa nav (smadzenju daljaa, kas atbild par emocijaam/juutaam, vai kaa to pateikt) un naaksies vien ar zinaamaam iipatniibaam to dziiviiti nodziivot. Kaa ar jebkuru slimiibu, laikam jau jaamaacaas sadziivot ar to. t.i., mekleet kaapeec mees reagjeejam uz konkreetaam lietaam tieshi taa, kaa reagjeejam. Un tad jau ir daudz vieglaak. Es balsoju par psihoterapiju. Man paliidzeeja. Dziivot vieglaak :-)
Re: trauksme
07.08.2004 12:01
Arî man ir bail no lielveikaliem un plaðâm telpâm vispâr, jo kad es ieeju Alfâ, tad pçc minûtçm 10 esmu nosvîdusi un man liekas , ka tûlît gâzîðos. Es protams âtri izvelkos ârâ. Man tas viss pirms gadiem pârgâja ar zâlçm Tad kâdu laiku bija miers. Bet pirms gada aizgâja no manis mîïotais vîrietis, nesen nomira tçtis un bçrnam bija problçmas ar veselîbu un tad sâkas viss no gala un laikam bez zâlçm galâ netikðu. Es saprotu, ka jâprot priecâties par dzîvi un ne man vienai tâ. Nemocies padzer ripiòas un tad jau pâries vismaz kâdu laiku. Jo vairâk mocîsies bez zâlçm, jo sliktâk paliks. Tici man arî man tâpat liekas attiecîbâ uz zâïu lietoðanu.
Neta
Re: trauksme
07.08.2004 17:07
Es patreiz nedzivoju Latvijaa,un nevaru satikt savu aarsti,lai pajautaatu,cik ilgi un kaa man lietot Spitomin.Veel man ir Xanax-alprazolams,bet vai to visu var kopaa lietot,un vai tad jalieto regulaari,vei tikai tad,kad patiesham nevaru bez.Un cik ilgaa laikaa var izveidoties pieradums pie alprazolama-domaaju-kjimiska atkariiba,jo psihologjiska laikam man jau ir.Bez zaaleem sominjaa nekur neeju,lai arii nelietoju.
jete
Re: trauksme
07.08.2004 22:53
nu pie xanaxa nemaz taa nepierod,ja kas.Es to lietoju vienu periodu pat pusgadu,bet,kad lielas raizes pargaja,iztiku.
Re: trauksme
08.08.2004 11:57
Dagal
Centies savâ dzîvç kaut ko radikâli mainît, neïaujies panikai, stresam. Mçìini ieraudzît to labo, kas tomçr tev pieder. Manâ dzîvç ir bijuði tâdi satricinâjumi, kad ir licies, ka nekad netikðu uz kâjâm-nelietîba, nodevîba, tuva cilvçka smaga slimîba, tad nâve, meli.
Saòemies un staro, tev taèu ir bçrns, tâtad ir mçríis un griba kaut ko mainît. Tu neesi vientuïa. Zâles arî protams ir nepiecieðamas, seviðíi krîzes brîdî, bet kaut kâ iemanies aizvietot tâs ar pozitîvâm emocijâm. Gala beigâs, paèato internetâ.
Linda
Re: trauksme
08.08.2004 18:26
Lasot Juusu padomus,paliek vieglaak,zinot,ka te ir cilveeki,kam taapat gruuti ciiniities ar sevi.Vieglaak palika.Un shodien atsaaku lietot xanax,tikai iisti neatceros devas-katram gadiijumam iedzeeru pusi no 0,25.Un jau peec briizha tiiri psihologjiski palika vieglaak ap sirdi.Varbuut kaads varat man atgaadinaat Xanax devas,jo ,kaa jau teicu,ar dakteri man sakaru nav,dziivoju aarzemees.
jete
Re: trauksme
08.08.2004 18:38
nu es taa arii dzeeru o,25 pa 1/2 tabletei 2-3 reizes dienaa,kaut aarsts man teica,ka droshi varot dzert arii pa veselai tabletei,jo taa 0,25 ir vismazaakaa deva.
Linda
Re: trauksme
08.08.2004 18:54
Bet vai shiis zaales var dzert tikai tad,ja slikti,vai jaadzer regulaari?
Re: trauksme
08.08.2004 19:16
Vaiva!
Paldies. Istenîbâ forums man palîdz kaut mazliet, jo es redzu, ka arî citiem ir lîdzîgi.
Re: trauksme
08.08.2004 20:04
Dagal
Ja tikai Tu zinâtu, cik daudz esmu sasniegusi pçc visâm iepriekðrakstîtajâm likstâm. Mainos, mainos un vçlreiz mainos, jo daudzkârt problçmas ir mûsos paðos. Ir jâòem tâ dzîve rokâs un jâsâk darboties, un tas jâdara sâkot ar sîkumiem, un nepaies ne gads, un tu nepazîsi sevi.
Re: trauksme
08.08.2004 20:06
Paies vairâki gadi un tu joprojâm sevi pazîsi:)))
Re: trauksme
08.08.2004 21:06
Vaiva!
Es teorçtiski esmu izlasîjusi un zinu daudz par ðîm lietâm un varu dot daudz padomus citiem Bet, kad paðai jâtiek galâ ar sevi, tad ir visgrûtâk. No malas dzîvç es daudziem liekos stipra sieviete, jo kam gan tu sûdzçsie. Vismaz forumâ var parunât ar citiem, kuriem arî tâ ir bijis vai ir. Îstenîbâ no manâm problçmâm cieð mani vistuvâkie cilvçki. Es apzinos, ka tas ir garâm. Laikam jâsaòemas un katru dienu jâatrod vairâk pozitîvâ. Ir jau lietas, ko mçs nevaram dzîvç mainît.
Re: trauksme
08.08.2004 23:44
Cilvçkam ir raksturîga viena lieta, gandrîz nekad nekas nenotiek tad, kad mçs to visvairâk vçlamies. Mums vajag tûlît un tagad. Vçl viena kïûda ir tâ, ka mums vienmçr liekas, ka kâdam kaut kas ir labâks, vai tur kâds ir skaistâks, gudrâks. Bet, îstenîbâ viss ir vienkârði, pats esi labs, atsaucîgs, laipns, paðam bûs vieglâk dzîvot un citiem arî patîkamâk. Un katru dienu pa kripatai atïaujies sevi iepriecinât ar sen gribçtâm lietâm, sen nepadarîtiem darbiem, vienvârd sakot-radi gandarîjuma sajûtu. Radi sev nestandarta situâcijas, kurâs tu kïûsi citâda, varbût pat paðai sev nepieòemama, jo varbût tâ arî izzrâdîsies îstâ tu pati. Par tiem tuvâkajiem cilvçkiem runâjot, , neatgrûd viòus, it seviðíi bçrnus. Jo varu domât, ka viòi arî par tevi raizçjas.
Re: trauksme
09.08.2004 00:14
"pats esi labs, atsaucîgs, laipns"- bet tikai tik, cik vari un vçlies tâda bût:)
Re: trauksme
09.08.2004 19:47
Es esmu vçrsis pçc horoskopa, un tur jau ir rakstîts, ka vçrðiem ir tieksme uz depresiju un viòiem jâmâcâs dzîvot jautru zemes dzîvi. Kâ Jûs skataties uz horoskopu ietekmi uz veselîbu!!!!
ineshuks
Re: trauksme
09.08.2004 19:50
Nu, manam horoskopam diez vai melanholija piedereetos :-) kaut gan citaadi daudzeejaadi atbilst.
blusinja
Re: trauksme
10.08.2004 19:20
Esmu Svari un man it kaa esot liidzsvarots raksturs?:))kakjim jaasmejas-esmu tik svaarstiiga,un katra diena ir kaa jauna diena,katru dienu esmu savai gjimenei citadaaka-nedomaaju,ka vinjiem viegli,man pashai arii.Arii man ir dazhaadas fobijas,traka trauksme,bet citu dienu vispar esmu flegma,vispaar ne par ko neuztraucos..
LA
Re: trauksme
20.01.2005 13:42
Gribçtos zinât kâ pa ðo laiku ar veselîbu ir Lasmai,IKI,ineshukam?Vai vçl lietojat zâles un ja lietojat,tad kâdas?Atsaucieties,lûdzu!!!!
ieva.
Re: trauksme
20.01.2005 14:16
rekur, izraadaas, vel 1 trauksmes tema ;) populaari ;(
njaa... es vairs vispaar visaprotu, kas man ir. man nav tie tipiskie varianti, par ko visi te runaa, bailes uz ielas jeb veikali utt- pa Alfu varu staigaat stundaam un to arii daru, man tas pat paliidz... kas man ir??
Zinu, ka asteenija, neirasteenija un distonija man ir tochna
bet trauksme, fobijas un uzmaaciibas arii - es domaaju, ka taas no neirozes
bet man jau atka bail sak palikt, vai taada 'bukjete' ir iespeejama un vai tas nav kas nopietnaks-?
buushu ljoti pateiciiga, ja kaads man pateiks-vai taads kokteilis var buut?
LA
Re: trauksme
20.01.2005 17:30
Es domâju, ka "kokteilis"var bût, jo personîgi man TÂS sajûtas katru reizi vai vismaz vienu no vairâkâm reizçm ir savâdâkas.Un tad jau liekas,ka varbût vçl kaut kas vairâk nâk klât,bet aprunâjoties ar ârstu,pârliecinos,ka tâ var bût!
Re: trauksme
21.01.2005 19:35
Nu man ir,jeb ir bijis,viss-neiroze,neirastenija,fobijas,panikas lekmes,rituali(ja noliksu vazi citur,bus jasauc ''atrie'',ta ari bija) un vel viss kas ir iespejams.Ka esmu izturejusi 14 gadus-nezinu,bet varu mierinat,ar to vajag sadzivot un no ta nemirst,kaut gan ,kad uznak sliktums,gruti tam noticet!Nesaju lidz ''Validolu'',dod drosibas sajutu,un kad vajag iedzeru ''Grandaksinu''vai ''Leksotanilu'',meginaju dazadus antidepresantus nu nepatik man!Varbut vienigi ''Koaksils''ta neko.
to Una
Re: trauksme
21.01.2005 21:45
vai tev ir bijusi sajuuta, ka uz sekundi 'izsitas korkji' un nesaproti, kas esi? sajuuties sev svesha?
ir bijusi sajuuta, ka it kaa skaties uz sevi no malas uz sekundi?
bite
Re: trauksme
23.01.2005 01:19
to Aija

Kâds tam visam sakars ar Dânijas speciâlistu? Ko Tu ar to gribçji pateikt? Man bûtu ïoti interesanti salîdzinât, ko kâ Tu teici Dânijas speciâlists teica Tev, jo es ðeit Dânijâ dzîvojot arî ðo to esmu dzirdçjusi par ðo tçmu.
bite
Re: trauksme
23.01.2005 01:26
Atvaino Aija, Dânijas iedzîvotâju nevis speciâlistu.Nu bet dâòi runâ nepârtraukti, 50% no teiktâ nevajag iedziïinâties.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 10 pieskaita 17?
Ziņa: