Luudzu paliidziet ar padomu..

Aizsāka Saulesstarinsh 

Luudzu paliidziet ar padomu..
11.11.2007 22:27
Labdien,mani nomoca sekojosha probleema,pirms kadam 3 nedeelam mans ginekologs atklaja man nelielu cistu,vai tas kautkaadaa veidaa tas negatiivi ietekmee gruutniecibas iestaasanos? sobriid ir taada situaacija ka man menesreizes kavejas jau 4 dienas,un ir tikai mazliet smereshanaas sad tad,veedera lejasdalaa velkosha sajuuta.ka ar viru meginam ienemt berninju.. nevaru saprast,vai taa vareetu but gruutnieciiba,jeb arii nee. testu ari uztaisiiju- bija negatiivs..esmu neizpratnee,ko man talak dariit...ludzu paliidziet ar padomu.
Re: Luudzu paliidziet ar padomu..
11.11.2007 22:38
vai tiesaam neviens neko nevar ieteikt? :(
Re: Luudzu paliidziet ar padomu..
11.11.2007 22:42
Saulesstarinj, te nav neatliekamaas paliidziibas punkts...
Cista var buut paar trauceekli tam lai iestaatos gruutnieciiba bet ja taa ir jau iestaajusies tad iespaids buus minimaals... tachu godiiguma labad jaasaka ka cistas meedz buut dazhaadas... peec nedeeljas atkaarto testu un piesakies pie aarsta...
Re: Luudzu paliidziet ar padomu..
11.11.2007 22:45
ku,paldies par atbildi,es zinu,ka seit nav neatliekamas palidzibas centrs,bet es tiesam krenkeejos,un pie aarsta viziti varu tikai nedelas viduu dabuut.. kam tad man citam jautaat,ja ne seit..kur cilveki varbut var paliidzeet..
kaa tu ku domaa? vai taa vareetu but gruutnieciba?
Re: Luudzu paliidziet ar padomu..
11.11.2007 23:00
Vareetu buut un vareetu nebuut gruutnieciiba... vairaak nee nekaa jaa bet bez atkaartota testa skaidriiba nebuus...
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 7 pieskaita 23?
Ziņa: