ilgs sekss

Aizsāka laimigais 

aaaaaaaaaaaa
Re: ilgs sekss
23.07.2011 01:48
veca tēma, bet kā te tika minēts, ka dēļ masturbācijas zūd jūtīgums... vai ir iespējams atgūt šo jūtīgumu?
Re: ilgs sekss
23.07.2011 15:31
ilgais sekss kāpās.
Viktors
Re: ilgs sekss
11.08.2011 21:04
Tantras jogas prakse, galvas savešana kārtībā un būs mīlēšanās tik ilga vai ātra cik vien būs vēlēšanās. Tas attiecas arī uz sievietēm. Laba grāmata - Tantra. Sievišķā vara. http://www.gramatnicaglobuss.lv/e-veikals/reliģija-teoloģija-austrumu-fiosofija/ezotērika-austrumu-filosofija/andrē-van-līzbets-tantra-sievišķā-vara
Re: ilgs sekss
11.08.2011 21:16
Ja jūtīgums zūd dēļ dročkas, tad jau arī dēļ seksa :D sviests...

Par ilgu seksu kā tādu... es laikam esmu joga trantriskais, jo seks ir tik ilgs cik ilgi gribas... pa manam, tas vnk ir stipri individuāli, tāpat kā viens īzī iemācas vadīt auto, bet cits pa visu mūžu to tā arī neiemācas.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: ilgs sekss
11.08.2011 23:52
kaste bišku valdies ar izteicieniem
Re: ilgs sekss
11.08.2011 23:54
Bu. viss ok... internets tak ir anonīms, tāpat neviens nekad neatradīs un neko neizdarīs :D

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: ilgs sekss
12.08.2011 00:59
Mateus, nu itkā jau taisnība tev, bet negribas citu stulbumu lasīt :)
Re: ilgs sekss
12.08.2011 01:13
piedodiet, mīļie draugi, vairāk tā nedarīšu



Edited 1 time(s). Last edit at 13.08.2011 10:14 by puce.
Autonoms
Re: ilgs sekss
12.08.2011 22:59
Cik, zinu, tad arī maksts lielums un peņa lielums ir svarīgs , cik ātri beigs..! jo mazāks spiediens uz fallu, jo vēlāk sasniegs orgasmu! tobiš liela maksts plus apkārtmērā daudz mazāks loceklis - ilgāks sekss, ir atkal arī problēmas ar ātru ejakulāciju, ja ir šaura maksts un palielāks penis, tas atkal noved pie paātrināta orgasma.

bieži vien kad sievietei tuvojas orgasms, vai viņa ir sajūsmā viņai saraujas maksts muskuļi, jeb maksts un rada palielinātu spiedienu uz fallu, kas nozīmē arī pāatrinātu ejakulāciju.. tātad viņai tūlīt būs labi, bet nē..tu jau beidz.. interesanti. tieši tāpēc bieži vien pāri var beigt arī kopā, kas rada vēl lielāku pacēlumu un gandarījumu, protams ar attiecīgi priekšpēli priekš sievietes, savādāk viņa sāk, bet tu beidz... ;) ir jāatrod laikam tā ideālā maksts-locekļa attiecība, lai būtu perfekts sekss...

personīgi, attiecībās ar sievieti, kuru esmu šobrīd, es varu to darīt stundām,pašu aktu burtiski!(ar pauzes un pozas mainīšanas metodi) paveicies, ka arī viņai tā lieta patīk.. :) orgasmo viņa labi, bet es jūtu, ka viņai ir lielāka maksts ,kā manai iepriekšējai draudzenei, kurai tā bija daudz ciešāka, sekss mums ilga daudz īsāku laiku , bet bija tikpat kvalitatīvs un kaislīgs, orgasmus arī viņa sasniedza vienmēr.. tā man ir tāda kā principa lieta, ka pirms sievietes es nebeigšu, kamēr viņai nebūs tiešām labi pat vairākas reizes, tā nu varbūt 'tā arī ir atslēga visam - psiholoģiski noskaņoties..!!

par masturbāciju ir tā... varbūt to vajag veikt ilgi un izjusti cenšoties noildzināt orgasmu cik ilgi var..vismaz es tā daru jau no dabas..tā var izjust to spēcīgāku, un laikam jau arī palīdz aizturēt priekšlaicīgu orgasmu.. ;)

ceru ka spēju palidzēt un izprast nedaudz šo lietu..katram jau savs... !!
Re: ilgs sekss
13.08.2011 13:18
Es arī gribu ilgu seksu plīīīz:)))
Re: ilgs sekss
13.08.2011 18:54
Vajag kā trīscīņā kur sumē... piem man trīscīņā rekords bija 550kg jeb tipiens 220 tjaga 220 spieshana 110... taatad seksaa var attieciigi 1.x 5min 2.x 15min 2.x 30min = 50min :D

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Autonoms
Re: ilgs sekss
15.08.2011 00:35
Varbūt nomierinies, pirms Tev vispār ir liegta pieeja šim forumam, kaste..!! okey ;)
To acīmredzot ir izdarījis kāds kuram ir vairāk podziņu un knifiņu viņa lietotājpanelī.. ;)
Kāds kuram ir jāmet ārā tādus tipāžus kā tu kaste.
Re: ilgs sekss
15.08.2011 01:55
un tu autonoma kas esi šeit?????????? :DDDDDDDDDDDDDD ja kādam nervi netur,lai met ārā,mateus zin ko ēdis,un es zinu ko ēdu es,tapēc ir nepatika..............



Edited 1 time(s). Last edit at 15.08.2011 01:56 by kaste.
Re: ilgs sekss
15.08.2011 12:36
Es ko eedu?
Nu tikko apeedu nedaudz kartupeljus ar maltaas galjas meerci. Logjiski ka zinu ko eedu... pirms 10min tas tak bija :)
Nervi kaadam te tieshaam netur... te histeriski smiekli, te lamas, te visus maaca bez pamatojuma un bez argumentiem...

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: ilgs sekss
15.08.2011 13:27
nu bet mateus,kādā forumā tu atrodies,jau piemirsi,un vissspār,kurš sevis cienošss ĪSTS džeks sēž caurām dienām netāaa.. :DDDDDDDDDtas jau ar daudz ko nosaka....bābas,tas okey,bet nu veči,Jums jārubī,ne te jāsēž...
Re: ilgs sekss
15.08.2011 19:30
Manuprāt Tu neesi moderators ne tikai šim forumam... pat nevienai no sadaļām - kā Tu zini cik ilgi un kur es esmu? :) Ja nu vienīgi paranoiski klikā F5 un pieraksti kad esmu bijis ;) ...tas tiešām ir "veselīgi" :D

Jocīgi, bet man sievai pie kājas cik sēžu internetā, vai ko daru pie datora... attiecīgi - pie kājas man ko kaut kāda kaste savos aizspriedumos domā... bet nu neapvainojos ne uz bērniem, ne uz slimiem cilvēkiem :) Lai miers ir ar Tevi :)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10



Edited 1 time(s). Last edit at 15.08.2011 19:31 by Mateus.
Re: ilgs sekss
17.08.2011 23:42
un miers ar Tevi! :DDDDDDD
njarrr
Re: ilgs sekss
27.08.2012 16:16
njaa man tik sūdīgi nav bet ir 10-15 min un vis cauri tieši tajā brīdī kad meitenei paliek labi un man tas nepatiik kaadas sūdus dzert ar negribu bet kā var !!! ;(
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 11 pieskaita 19?
Ziņa: