Kas tâ var bût par slimîbu?

Aizsāka es-es 

es-es
Kas tâ var bût par slimîbu?
18.11.2007 14:30
Tas viss sâkâs jau kâdus 2 gadus atpakaï liela pârdzîvojumu periodâ. Kâdu dienu radâs sajûta, ka paliek grûti elpot un sirds tûlît apstâsies. Tas atkârtojâs vçl pâris reiþu. Vienreiz, ejot pa ielu, ðîs sajûtas bija tik spçcîgas, ka likâs tûlît, tûlît "atslçgðos". Izsaucu âtro palîdzîbu, kas uztaisîja kardiogrammu, pçc tam aizveda uz uzòemðanu slimnîcâ, kur pçc visâdâm izmeklçðanâm un analîzçm nekâdas problçmas man netika konstatçtas. Ðî sajûta atkârtojas laiku pa laikam - liekas, ka apstâsies sirds un tûlît zaudçðu samaòu, ir tâdas nelielas sâpes sirdî. Tas turpinâs vairâkas dienas, pçc tam pazûd lîdz nâkamajai reizei, it kâ nebûtu bijis. Ja tas notiek naktî, pamostos un pçc tam aizmigt ir ïoti grûti. It îpaði nepatîkama sajûta, ka tûlît atslçgðos ir, ja neviena nav blakus vai eju pa ielu.
Kas tâ par slimîbu?
to es-es
Re: Kas tâ var bût par slimîbu?
18.11.2007 15:32
VD- veìetatîvâ distonija ?
es-es
Re: Kas tâ var bût par slimîbu?
18.11.2007 16:14
Kas tas ir - VD, cik tâ ir bîstama un kâ to ârstç?
pekausis
Re: Kas tâ var bût par slimîbu?
19.11.2007 17:49
ar antidepresantiem
Re: Kas tâ var bût par slimîbu?
20.11.2007 15:25
Pameklç arhivâ daudz par ðo tçmu runâts! No ðîs kaites nemirstot!!Bet patîkama nav :(

________________________________
http://www.freewebs.com/vd_depression/
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 20 pieskaita 22?
Ziņa: