asinsvadu íirurgs

Aizsāka oskars 

oskars
asinsvadu íirurgs
27.11.2007 22:38
Iesakiet lûdzu labu asinsvadu íirurgu. Problçma saistîta ar uroloìiju.
Re: asinsvadu íirurgs
27.11.2007 23:19
Hmm? Vai tad ar tiem asinsvadiem pashi urologi nenodarbojas...?

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: asinsvadu íirurgs
28.11.2007 17:33
Asinsvadnieki neko saistiibaa ar urologiju neoperee. Ja nu vieniigi a.iliaca int kaadu zaru, bet apshaubu
SABRINA
Re: asinsvadu íirurgs
29.11.2007 09:09
Neesmu speciâliste, tâpçc varbût nemâku pareizi noformulçt problçmu. Situâcija sekojoða: ievadod katetru (tâ laikam to sauc, lai pacients varçtu atvieglot urînpusli), pçc urîna noplûdes sâkâs asiòoðana, kura nebeidzas. Nepârtraukti no turienes tek tumðas, biezas asinis (nu droði vien ar nelielu urîna piejaukumu). Krîtâs hemoglobîns un katru dienu lej klât plazmu. Ðlimnîcas ârstçjoðais ârsts liek mums tuviniekiem meklçt asinsvadu íirurgu, jo slimnîcâ un rajona poliklînikâ neesot neviens urologs, ne onkologs. Pasiem mums jâmeklçjot kâdu speciâlistu, jo slimnîcai tas neesot jâdara. Vai tieðam tâ tas ir???
Re: asinsvadu íirurgs
29.11.2007 09:19
Kaut kaads sviests, tas ir urologu kompetencee un vinjiem vai nu pashiem jaaoperee vai jaasuuta uz citu kliiniku ja nevar to izdariit... vai arii pie onkologiem ja tas ir onkologu laucinjsh... kaut gan es nezinu "jaunaakaas veesmas" muusu mediciinaa taa kaa iespeejams ka driiz buus pashiem instrumentus jaapeerk un jaaoperee...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
se
Re: asinsvadu íirurgs
29.11.2007 09:39
pilniigs trakums! saadi arrsti jaaved pie atbildiibas, bet kam tu cilvecinsh sai valstii suudzeesiet veel saadaa briidii :(
skumji un bail par naakotni!
SABRINA
Re: asinsvadu íirurgs
29.11.2007 16:35
Varbût ðeit apgrozâs kâds dakteris, kurð strâdâ kâdâ rajona slimnîcâ un var man paskaidrot, kâ parasti rîkojâs ar tiem slimniekiem, ar kuriem paði netiek galâ? Agrâk, cik atceros, tos, kurus nevarçja ârstçt uz vietas veda uz Stradiòiem vai Gaiïezeru vai arî sasauca konsîliju, lai izlemtu, ko darît tâlâk. Manâ gadîjumâ radiniekam vçl nemaz nav uzstâdîta diagnoze, bet ir aizdomas uz prostatas vçzi. Ârstçjoðâ ârste liek mums radiniekiem, nespeciâlistiem meklçt kâdu dakteri, kurð bûtu ar mieru viòu konsultçt pa tâlruni. Es pat nezinu kas man bûtu jâmeklç - onkologs, urologs vai asinsvadu íirurgs? Rajonâ neesot neviens onkologs, ne urologs. Vai tad tas nav jâdara paðam ârstam? Lûdzu kâds paskaidrojiet, vai tieðam tagad ir tâda kârtîba, vai mediíi izmanto mûsu nezinâðanu?
Re: asinsvadu íirurgs
29.11.2007 16:43
...panjemtiet savu radinieku vai kas vinjsh Jums ir un labi ashi nogaadaajiet normaalaa slimniicaa... jo shitaa raadaas smagi diivaina...

ja vinji nezin, ko dariit, tad vai nu sauc katastrofu mediciinas centru (akuutaas situaacijaas) vai paarved uz specializeetu kliiniku (kura arii vinjiem buutu jaasarunaa)... bet iesaku sarunaat pashiem, jo laiks iet...
SABRINA
Re: asinsvadu íirurgs
29.11.2007 17:14
Kurð mûs òems pretî bez îpaðas sakaòoðanas mediíu starpâ? Otrkârt vai tad viòu var transportçt bez mediíu lîdzdalîbas? Liek paðiem mums viòu vest ar personîgo transportu. Bet viòð taèu ir guïoðs, ar asiòojuðu maisiòu pie sâniem! Uz kurieni lai vedam? Es pat nezinu ar kuru lai sâk runât - ar kâdu onkologu, urologu vai asinsvadu íirurgu? Vispirms jau vajadzçtu apturçt asiòoðanu.
Re: asinsvadu íirurgs
29.11.2007 17:20
Arii radinieki pashi ir tiesiigi veersties KMC pçc konsultaacijas. Vismaz agraak bija taa, ka, ja izsaukums izraadaas pamatots, pat jaamaksaa par to nav. Var pievaniit pakonsulteeties telefoniski saakumaa, par to pa galvu nesit. Transporteeshanu par maksu par sarunaat vieteejaa NMP. Asinsvadu kjirurgs ir beidzamais, kas Jums jaameklee. Peec visai haotiskaas informaacijas laikam jau urologs jaameklee.
SABRINA
Re: asinsvadu íirurgs
29.11.2007 18:00
Asinsvadu íirurgs nosûtîja pie urologa, bet urologs lika zavnît atkal asinsvadu íirurgam, lai apturçtu asiòoðanu. Konsultçjamies mçs radinieki savas sapraðanas robeþâs. Kaut kâds apburtais logs. Tajâ paðâ laikâ nodaïas vadîtâja slimnîcâ pçc lûguma, lai parunâjâs ar speciâlistu pa tâlruni, atbild - a ko lai es viòam saku? A ko lai mçs sakâm, kam vispâr nav nekâdu zinâðanu ðajâ jomâ. Mçs taèu neesam redzçjuði ne analîþu rezultâtus, ne piedalîjuðies izmeklçðanâ, ne studçjuði medicînu.
Vai ir kaut kur iespçjams saòem informâciju, kas jâdara mediíiem ar pacientiem ar kuriem paði nezina kâ rîkoties?
Re: asinsvadu íirurgs
29.11.2007 18:13
Nav man paarlieciibas, ka ir taadas rakstiskas vadliinijas...
SABRINA
Re: asinsvadu íirurgs
29.11.2007 18:18
Punktiò, piedod par jautâjumu, vai esi dakteris? Ja jâ, tad kâ tu bûtu rîkojies, ja bûtu ârstçjoðais ârsts rajona slimnîcâ?
Re: asinsvadu íirurgs
29.11.2007 18:28
...diploms ir, praktiskaa mediciinaa shobriid nestraadaaju... konsulteetos ar Riigu...
Re: asinsvadu íirurgs
29.11.2007 18:34
Vispaar smaga situaacija... no vienas puses nu kaada tur asins aptureeshana audzeeja gadijumaa... ja tas ir audzeejs tad vajadziiga normaala operaacija kuras procesaa arii tiek taas asinis aptureetas... no otras puses ja tur ir taada asinjoshana tad tas liecina... tobish, neko labu tas neliecina un es domaaju ka tie dakteri to zin... un gaida kad slimniecinjsh "aizies"... jo opereejot tikai shmuce var sanaakt un to vinji negrib...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
SABRINA
Re: asinsvadu íirurgs
29.11.2007 18:48
Paldies visiem par padomiem! Esam sazinâjuðies ar urologu Latvijas Onkoloìijas centrâ un domâsim kâ viòu turp aiztransportçt. Jautâjums: vai guïoðu slimnieku, kurð atrodâs slimnîcâ jâved radiniekiem, vai to ðâdâ gadîjumâ jâdara ar slimnîcas transportu? Agrâk smagi slimos veda paði mediíi. Vai tad tagad kaut kas ir mainîjies? Tas tagad varbût ir maksas pakalpojums? Jâ jâ, tad cik tas varçtu maksât? Attâlums lîdz Rîgai tuvu 100 km.
Re: asinsvadu íirurgs
29.11.2007 18:55
SABRINA

Lai Jums veicas...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: asinsvadu íirurgs
29.11.2007 18:56
Ljoti daudzaam slcaam sava transporta nemaz nav. Ja suuta slimniica- ved aatrie bez maksas. Ja to izveelas slks/radinieki- maksas pakalpojums. Cena videeji liidziiga taksha pakalpojumiem agraak bija, tad uz sho briidi sanaaktu Ls40-50, bet jaaintereseejas vieteejos kantoros. Es tik iisti nesaprotu kamdeelj nevar vest ar vieglo, seedeet tachu var?
Vieteejaa slca arii var likt Jums parakstiit papiiru, ka njemat slku uz savu atbildiibu...
SABRINA
Re: asinsvadu íirurgs
29.11.2007 19:29
Ðî ir paliela rajona slimnîca ar daudzâm âtrajâm palîdzîbâm. Nezinu gan kâ mçs varam viòu transprtçt paði, jo kâ lai viòu saìçrbj... Dotajâ brîdî viòð ir pilnîbâ guïoðs ar ievadîtu katetru un maisiòu galâ. Man kâ nespeciâlistei liekas, ka tâds jâved ar âtro palîdzîbu medîcînas darbinieku uzraudzîbâ, kuri nodod slimnieku tâlâkajai ârstçðanai ârstiem Rîgâ ar visâm analîzçm un citiem dokumentiem.
Ja vedîðu es tad bûs konsultâcija un pçc tam man bûs jâved viòð atpakaï, jo nav garantijas, ka viòu paòems slimnîcâ. Vedot atpakaï, vai slimnîca vçl òems viòu pretî?
Re: asinsvadu íirurgs
29.11.2007 19:41
...pat ja NMP fiziski atrodas slimniicas telpaas, vinja nav trakteejama kaa slimniicas transports... joprojaam nesaprotu kaapeec prostatas slimiibas pacientam jaabuut guljosham... katetrs un maisinjhs nav iemesls... ja vien nav citas vainas... ja ieprieksh nav sarunaata vieta Riigaa, arii atvedot ar NMP var nokonsulteet un suutiit maajaas... un, protams, slimniica, no kuras iznjemsiet peec pashu veeleeshanaas, nepriecaasies njemt atpakalj... tamdeelj jaasarunaa vieta Riigaa, kaut caur gjimenes aarstu vai pashu speekiem... vai arii uzstaajiigaak jaapieprasa aarsteejoshajam aarstam, ko vinji domaa un plaano dariit...
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 22 pieskaita 21?
Ziņa: