svîst paduses

Aizsāka serea 

svîst paduses
28.11.2007 21:11
Godîgi jau z.b.
Kâ lai atbrîvojas no tiem neglîtajiem pleíiem uz apìçrba?
Re: svîst paduses
28.11.2007 21:39
Izmanto higieniskaas paketes... pietiks ar plaanajaam...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: svîst paduses
29.11.2007 09:17
par kaadiem plekjiem iet runa? Tjipa kad slapjas paduses sasviist?

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
se
Re: svîst paduses
29.11.2007 09:37
patiesi apnikusi ...un, jo vairaak domaaju, ka tuulinj atkal saviidiishu-tiesi taa arii notiek! neko normaalu muguraa neuzvilkt :(
saprotu Tevi!
Re: svîst paduses
29.11.2007 10:58
nez.. kâdreiz arî bija problçmas ar to svîðanu, bet kolîdz sâku lietot tos sausos dezîðus, tâ viss kâ ar roku noòemts - ne smird, ne slapð.. man konkrçti patîk Rexonas un lady Speed stick tie baltie, sausies smçrçjamie dezîði. (Ne rullîði, ne pûðamie - no tiem toè nav nekâdas jçgas..)
Re: svîst paduses
29.11.2007 10:59
mînuss ir baltie traipi uz apìçrba, bet ja jâizvçlas - smirdçt, vai smarþot un justies labi - tad...
Re: svîst paduses
29.11.2007 14:20
kaadi vel baltie traipi... man laikam uuber deziishi :D nekaadu baltu traipu :)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: svîst paduses
29.11.2007 14:26
nu nezinu, kad iezieíç tos sausos dezîðus, uz apìçrba no iekðpuses paliek baltumi, no tâ nav iespçjams izvairîties.. Vismaz man viòi ir. Bet viòus jau var izmazgât
Re: svîst paduses
29.11.2007 14:31
man bija ðî problçma, bet ðie sausie dez.pieejami jau gadus 15 vai drusciò mazâk - kâdas problçmas?
ja nu vienîgi alerìija...
Re: svîst paduses
29.11.2007 14:31
tie plankumi manupraat ir no talka. Un ne jau visi dezhi talku izmanto. Pie kam var tak vnk vakaraa kad peec dushas esi jau galiigi sauss antipersperantu ieziekjeet a no riita dezi un viss. Ne iisti sviidiis ne smirdees :)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: svîst paduses
29.11.2007 14:34
vakarâ nekas nav jâsmçrç - lai paduses pa nakti atpûðas, pietiek jau ar dienas vardarbîbâm.
Re: svîst paduses
29.11.2007 14:35
jaa un tad rodas friiki kas no riita tuliit peec dushas smeere antipersperantu ;) paiet paaris h loogjiski sasviida un jau smeeree vel dezi pa virsu utt.

Nekas tur nenotiks ar paduseem. Nav jau botuliina toxiins ;)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: svîst paduses
29.11.2007 14:41
nu, nu, skaties, paduses tikai mums vienas (konkrçtâk , divas) :)
sssssssssss
Re: svîst paduses
29.11.2007 15:34
Es Origo Mçness aptieka nopirku dezi "maxim"-tagad esmu aizmirsusi par ðo problçmu...smçrçju 1x 3 dienâs un nekadu nesmuku pleíu zem padusçm un varu vilkt jebko, ne tikai melnas drçbes.......nesvîst nemaz...padârgs ir bet labs!
Re: svîst paduses
29.11.2007 15:59
reizi 3 dienâs? Kâ... tas tâ jokaini ðíiet, mazgâjamies tak katru dienu, tad arî dezi prasâs reizi dienâ iesmçrçt..
Re: svîst paduses
29.11.2007 16:03
...labs dezis nekad nav lçts... tas tâ...
Re: svîst paduses
29.11.2007 16:05
nu nezinu.. ir arii leeti labi dabuunami. Drogaas ir viens Nivea kauakadi 3 vai 4 Ls laikam maksaaja, ne plekju nekaa no vinja un lai gan sviistu kaa zirgs tikai uz dienas beigaam kautko sajuutu ar naasi.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: svîst paduses
29.11.2007 16:40
jâ es ar to maximu lietoju.:) viòs ir kaut kâds âârstçjoðs-vienkârði vairâk nesvîst-paduses ir sausas.........29 grami iepakojuma maksâ 11.60, bet pietiek 3 mçneðiem
Re: svîst paduses
29.11.2007 21:07
Super!
Paldies par ieteikumu - iemçìinðu to maximu. varbût ir vçl kâds ar atsauksmçm par ðo produktu?
Rigastyle
Re: svîst paduses
30.11.2007 12:30
nu , nez nez.. Rexonai pusamie ir lloti labi.... SMEREJAMIE MAN GALIGI NESIMPATIZE , bet tas jau individuali katram!
*****
Re: svîst paduses
02.12.2007 17:31
Labdien.
Manai pazinjai bija arii sviishanas probleema, bet ne taada, kaa te raksta, ka ar deziishiem aarsteejas. Vinja seedot sviida taa, ka no paduseem teceeja vaarda tieshaa noziimee. Par pashsajuutu nemaz nerunaasim, drausmiigi. Aizgaaja pie aadas aarsta un vinjsh ieteica veikt operaaciju, kuraa tiek izgriezti sviishanas dziedzeri padusees (ceru, ka nekluudiijos formuleejumaa),tachu bija liels risks uz daudz ko, neskaitaamas analiizes utt, jo organismaa izjauc normaalaas funkcijas un veel, vinja ir dikti alergiska. Operaacija noriteeja sekmiigi, un tagad gaida rezultaatu, jo viens no rezultaatiem var buut tas, ka saaks pastiprinaati sviist kaadaa citaa vietaa, piem. starp kaajaam. Piebildiishu, ka dziivojam Vaacijaa un operaaciju sedza Vaacu slimokase, kas vienkaarshi taa, skaistuma vai untumu peec operaacijas nesedz, jaabuut nopietnai probleemai, lai vinji attaisiitu macinju. Kaa ir ar sho lietu LV, nezinu.
Re: svîst paduses
02.12.2007 18:36
Nu tas jau ðíiet nedaudz absurdi - operâcija... Bet, ja problçma dikti samilzusi - tas saprotams...
Re: svîst paduses
02.12.2007 20:19
Nivea Pure Invisible man patika (lodîte)
alfa
Re: svîst paduses
03.12.2007 16:56
Man patiik sausie smerejamie visi dezodotanti, citus nevaru iedomaaties. Bet manaiem beerniem visas dreebes sabojaatas ar tiem, jo vini veel sviist (es nekad slapji nesviistu kops esmu izaugusi:))plus veel sausais dezis, ne tikai no aarpuses, bet arii no iekspuses dreebem balti pleki. Izmazgaat iipasi nevar. tad nu dreebes maksimums pusgadu jeedziigi izskataas. tas vieniigais miinuss.
Re: svîst paduses
21.11.2008 18:09
Man ði problçma ir tik traki palielinâjusies, ka nezinu, kur likties, man var bût auksti un es tâpat svîdîðu, svîdîðu pamatîgi, ne tikai maikai cauri izsûksies, bet pat dþemperim, vienîgais brîdis, kad nesvîstu ir naktî guïot un kâdas pirmâs 10 minûtes no rîta... jâpameìina tas maxim, bet ja tas nelîdzçs tad nezinu...
Ko jûs te satraucaties par svîðanu,tas taèu ir labi,ka cilvçks svîst,visi sâròi no íermeòa izdalâs.Es arî svîstu daudz,bet ar sausajiem dezîðiem gan vairs neaizraujos.Tâdâ sviedru dziedzeru iekaisumâ iedzîvojos,ka otrreiz ko tâdu piedzîvot neparko nevçlos.
Re: svîst paduses
29.01.2009 13:36
Man jautaajums taam,kas lietojushas Maxim antiperspirantu. Peec cik ilga laika juus noveerojaat pozitiivus rezultaatus?
Re: svîst paduses
02.02.2009 19:07
Es zinu vienu ideālu risinājumu padušu svīšanai! antisperants - "Maxim" , kuru var nopirkt gandrīz jebkurā aptiekā. Vienīgi maksā aptuveni 11 Ls... jāiesmērē padusēs pirms gulētiešanas, sākumā var lietot pārdienas, bet vēlāk retāk, pēc vajadzības.
Maxim es lietoju vairāk kā gadu, varētu teikt aptuveni 2x mēnesī, bet mana pudelīte ir tikai pusizlietota. Tas ir tiešām to vērts, iesaku visiem, kuri vēlas dzīvot labāk un neuztraukties par nepatīkamajiem pleķīšiem padusēs.
special
Re: svîst paduses
03.04.2009 15:57
rezultaaats ir uzreiz.. ja iesmeeree naktii pirms guleetieshanas, tad nakamajaas 3 dienaas nekaadu probleeemu!

p.s. un ticiet man, man ar to bija milziigas galvassāpes un probleemas! :(
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 14 pieskaita 12?
Ziņa: