Kas man vainas?

Aizsāka Minniits 

Minniits
Kas man vainas?
06.12.2007 17:55
Man 40,sieviete pashaa plaukumaa,sevi kopju,veseliigi dziivoju utt..Peedeejaa gada laikaa saakushaas alergjijas probleemas, metas pumpas,pampst seja,natrene, aukstumpumpas visaas vietaas..alergjiskais konjunktiviits,naatrene uz kakla..pilns komplekts!
Varbuut kaadam ir ideja,kas man par vainu?
Re: Kas man vainas?
06.12.2007 20:02
saja gadijumabutu lietderigi noteikt alergenu - nosauktie simptomiem var but daudz celonu, ->jaatrod istais.
Re: Kas man vainas?
06.12.2007 20:44
Hmm? 40 jau nav vairs nekaads plaukums...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
........
Re: Kas man vainas?
07.12.2007 05:39
Ku! kaa vienmeer iepilina darvu kaadam medus mucaa:)es gan domaju,ka 40 ir sievietes skaistaakais vecums.Protams,ja ir sev pasekojusi un neielaizhas resnumaa un paaragraas krunkaas.
Kad skaistumam pievienojas dziives pieredze,gudriiba un pashcienja, tas ir ideaals.
Re: Kas man vainas?
07.12.2007 08:06
ku! tieshaam staavus samuldeejis...

alergjiskaam reakcijaam pamataa arii var buut stresa faktori... tas, ka sevi kop, no taa neatbriivo... varbuut peedeejaa laikaa kaada vide mainiijusies... darbs, maaja, kuraa dziivo... kas noticis, kas mainiijies peedeejaa gada laikaa?
Re: Kas man vainas?
07.12.2007 14:48
Nu es jau saprotu. Man pasham jau driiz 50 un ko nu atliek citu teikt... Bet taads plaukums kaads sievietei ir piemeeram 20 gados jau nekad vairs nebuus jo cik esmu ieveerojis tad visaam 25 gadiigajaam ir veerojamas stabilas novecoshanas paziimes... tas pats tikai veel lielaakaa meeraa attiecas uz viirieshiem...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Aita
Re: Kas man vainas?
07.12.2007 16:36
Ar ko sevi kopji ? Vai ar íîmiju ???
Re: Kas man vainas?
07.12.2007 17:56
...plaukums 20 gados?... njaaa...
Re: Kas man vainas?
07.12.2007 18:16
precîzâk-
pçc ku! sanâk, ka 20 gados faktiski sâkas plaukuma noriets, jo 25-os ir "stabilas novecoðanâs pazîmes"...cikos gados tad plaukuma sâkums? varbût ap 13? / ðite es indîgi smînu/
Minniits
Re: Kas man vainas?
07.12.2007 18:33
Kopju gan ar "kjiimiju", ja Tu domaa labus kreemus,gan ar dabiigaam lietaam-masaahzaam, veseliigu eedienu un pozitiivu domaashanu:)
Bet juus,cieniijamie, aizraavaaties ar 40-gadiigu sievieshu vecuma(jauniibas) iztirzaashanu, labaak dodiet man kaadu padomu!Vai manaa cieniijamaa (plaukstoshajaa-tas speciaali ku!) vecumaa ir iespeejams, ka saakas alergjiskas probleemas???
Re: Kas man vainas?
07.12.2007 18:51
Minniits
ja Tu iegriezîsies pie VC-4 dermatologiem (maksas pakalpojums), tad saòemsi vispusîgu izmeklçðanu un iespçjams, ka Tavu "slikto parâdîbu" cçlonis ir pavisam konkrçts iekðíîgs iemesls

www.VC4.lv
Re: Kas man vainas?
07.12.2007 18:52
Minnitim

jaa ir iespeejams, jo diemzheel tas, kaa redzams, ir noticis :( aiz to ari jau vienreiz jautaaju, vai nav peedeejaa gada laikaa kas dziivee mainiijies, noticis... rezhiims, ritms, telpas, kuraas straadaa, dziivo, kaadi notikumi, da jebkas...

ceelonji var buut gan psihologjiski, gan arii kakjis, stikla vate, kreems utt.



Edited 1 time(s). Last edit at 07.12.2007 18:53 by Runcene.
Re: Kas man vainas?
07.12.2007 20:33
Minniits

Iespeejams ir, kaut gan shis nav tipisks vecums kad paraadaas kaadas tamliidziigas probleemas... bet tomeer kaut kaadas probleemas ar imunitaati ir...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 19 pieskaita 17?
Ziņa: