Kairinâts zarnu sindroms

Aizsāka Gatis 

Kairinâts zarnu sindroms
16.12.2007 13:51
Man gadiem sâp iekðas, pârsvarâ labâ puse. Biju uz pârbaudçm Gastro centrâ, veica Augðçjo endoskopiju, vçdera dobuma ultrasonogrâfiju. Izdarîja slçdzienu "Kuòìa kardijas daïas nepietiekama slçgðnâs", jebðu kairinâts zarnu sindroms. Pateica, lai es padzeru omeprozolu un viss, es esmu izdzçris kaudzi omeprazola, labâk nepaliek, iekðas tâpat sâp, pârsvarâ labâ puse, nepârtraukti uznâk doma, ka tâ varbût ir aklâ zarna. Îsâk sakot nezinu vairs ko darît, ieðu pirmdien nodot asins analîzes, varbût kaut ko atradîs. Varbût kâds var ieteikt, ko darît, turpinât strebt omeprazolu, vai varbût iet vçl pie kâda daktera?
Sanne
Re: Kairinâts zarnu sindroms
16.12.2007 14:02
Izdarîja slçdzienu "Kuòìa kardijas daïas nepietiekama slçgðnâs", jebðu kairinâts zarnu sindroms.

Un tâ arî diagnozç bija rakstîts???
sakne
Re: Kairinâts zarnu sindroms
16.12.2007 14:05
Ar to dg galîgi auzâs.
Re: Kairinâts zarnu sindroms
16.12.2007 14:06
Sçdzienâ rakstîts ""Kuòìa kardijas daïas nepietiekama slçgðnâs", bet dakteris teica, ka tas ir kairinâts zarnu sidroms.
Re: Kairinâts zarnu sindroms
16.12.2007 14:10
Dakteris nosûtîðanas diagnozç ierakstîjis "Funkcionâla dispensija" dievs vien viòu zin ko tas nozîmç. Es nevaru saprast cik tad ilgi var dzert omeprazolu, jo jau kâdi trîs mçneði pagâjuði.
Re: Kairinâts zarnu sindroms
16.12.2007 14:17
Funkcionâla dispepsija......
sakne
Re: Kairinâts zarnu sindroms
16.12.2007 14:33
Funkcionâls nozîmç, ka organiskas saslimðanas nav, vienkârði orgâns savu uzdevumu veic slikti vai nepilnîgi. Par to kardiju: tâ ir tâda íuòga vainîte,(nav mirstama),bet zarnas atkal ir zarnas...uzliec google un pameklç info, baigais slinkums rakstît.
Re: Kairinâts zarnu sindroms
16.12.2007 14:43
Jautâjums vai to omeprazolu turpinât dzert? Cik ilgi un vai tâs sâpes labajâ pusç kâdreiz var pazust, izârstçt..........vai vçlreiz jâiet uz Gastro? Tur vispâr nav lçti divas reizes tur biju 300Ls aizripoja :)
sakne
Re: Kairinâts zarnu sindroms
16.12.2007 14:53
Omeprazolu dzer pie paaugstinâtas kuòìa skâbes, nezinu par tevi..bet skaidrîbâ jâtiek.Aizej pie kâda cita gastroenterologa Stradiòis vai kur, bûs lçtâk, paòem visus izmeklçjumus lîdzi, ja piesola ieet uz izmeklçðanu, ej,esmu bijusi, nepatîkamas tâs lietas, toties pçc tam vieglâk, i diagnoze skaidra, i zâles izraksta.Ðitâdu naudu izmest!
sakne
Re: Kairinâts zarnu sindroms
16.12.2007 15:09
Vislabâk paòem no ìim.ârsta nosûtîjumu pie gastroent., bûs pavisam lçti.
Re: Kairinâts zarnu sindroms
16.12.2007 15:29
iemâcies kontrolçt stresu + uztura pielâgoðana. Ripas nelîdz.
Re: Kairinâts zarnu sindroms
16.12.2007 16:31
Varbût trûkst kâdi gremoðanas fermenti?
Ja ir problçmas argremoðanu, ïoti jâseko lîdzi ko un kâ, un kâdus produktus kopâ çd. Piemçram, dzert 20 min. pirms çðanas, augïus nekâdâ gadîjumâ pçc çðanas, bet gan 30 min. pirms çðanas. Çðanas laikâ nedzert. Visu labi sakoðïât. Izvairîties no kairinoðas un ðíiedrvielâm bagâtas barîbas, labâk visu çst termiski apstrâdâtu. Çdot domât tikai par çdienu un neko citu (ja iespçjams).
Re: Kairinâts zarnu sindroms
16.12.2007 18:30
strawberry îsi, bet kodolîgi aprakstîja. Ceptais un þâvçtais jâaizmirst.
Re: Kairinâts zarnu sindroms
16.12.2007 19:45
Kâ kaut ko asâku ieçdu, tâ ir caureja un sâp labais sâns :(
Re: Kairinâts zarnu sindroms
16.12.2007 21:24
To, no kâ sâp sâns un ir caureja, nevajag çst. Vari vçl papçtît, pie kâda tipa piederi pçc Ajûrvçdas klasifikâcijas. Katram tipam ir savi produkti, kurus ieteicams un kurus nav ieteicams çst. Man tas atbilda pilnîbâ.
Re: Kairinâts zarnu sindroms
17.12.2007 06:28
Paldies par info, tad es sapratu, ka ðeit ir vajadzîga vienîgi diçta un nekâdas ripas nepalîdzçs?
Re: Kairinâts zarnu sindroms
17.12.2007 08:08
Ripas tikai tad, ja ïoti saasinâs. Citâdi vçlams ievçrot diçtu un neatkâpties no tâs, kad arî ðíietami viss ir labi.
Orhideja
Re: Kairinâts zarnu sindroms
17.12.2007 09:24
Bieþi vien ir tâ, ka izstaigâ visas analîzes un neko neatrod. Tad vajag palietot Linex. Paðai ar reizçm KZS piemetas, ðad tad vajag palietot B vitamînu grupu, kas palîdz gremoðanas traktam ar peristaltiku.
man visaa visumaa ir gastriic... bet tagad jau vairaak kaa nedeelju man saap labajaa saanaa lejasdaljaa... saapes ir necieshamas, nevar paguleet nevar pastaigaat un paseedeet ar ne... ejot uz wc saapes urineejot un lielaas lietas visp nevar, jo saap... mamma dod pretsaapju zaales, bet taas man nepaliidz... staavoklii diezvai, jo man bija meeneshreizes... kas tas ir??? ko man dariit???
Re: saapes labajaa saanaa...
19.11.2008 11:11
Ja Tev jau nedçïu tâ sâp, tad taèu aizej pie ârsta! Kâpçc cieties? Tavs dakters Tevi labâk pazîst, nekâ mçs internetâ. Ej bez pieraksta, jau ðodien vai rît.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 1 pieskaita 9?
Ziņa: