Veenas

Aizsāka Vipsis 

Veenas
19.12.2007 20:27
Manai maatei ir hsausmiigi lielas un izteiktas veenas uz abaam kaajaam. Vinji jau ir veikta veenu operaacija, bet taas ir atkal lielaakas un briesmiigaakas. Ar sirdi arii jau paraadaas probleemas, taapeec nav ko kaveeties. Vai vinjai ir ieteicams veikt veel operaaciju un vai tas buus efektiivi? Un vai laazeroperaacija tieshaam ir tik feina, kaa raksta, ka jau otraa dienaa var iet maajaas un nepaliek nekaadas reetas un ir tik droða un efektiiva?
Re: Veenas
19.12.2007 20:36
Jaanjem veeraa ka veenu operaacija ir tikai seku noveershana un probleemas ar sirdi arii taa nenoveersiis...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Veenas
19.12.2007 20:54
Protams, pilniigi piekriitu. Un kaadi tie vareetu buut nedradicionaalie risinaajumi. Es ljoti veeleetos lai vinjas veseliiba vismaz mazliet uzlabotos. pashlaik ir ieintereseejis veseliibas centrs 4.
Re: Veenas
19.12.2007 21:45
Netradicionaali risinaajumi nav piedaavaajums bet gan mans moto un shajaa gadijumaa man diemzheel nav ko ieteikt... Buus jaaizmaina teksta izskats lai nerodas paarpratumi... :)

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Veenas
19.12.2007 23:25
tieði to gribçju Tev ieteikt - novilkt svîtru :)
Re: Veenas
20.12.2007 12:43
Izdariju... :)

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 20 pieskaita 17?
Ziņa: