????

Aizsāka ruukite! 

ruukite!
????
01.01.2008 21:00
Esmu satraukusies par ðadu problçmu. Man pirms dazam dienam bija sex bez izsargasanas,vienigais dzimumloceklis tika izvilkts it ka pirms erekcijas,bet mazliet jau viss notika. Par nelaimi tikai pec tam izreikinaju,ka man ir augligas dienas. Vai iespçja ir liela,ka palieku stavokli? paldies....
Re: ????
01.01.2008 21:40
Blja... normaalaa provo! :D
Vai arii tieshaam ir shaadi idioti vel uz pasaules? :D

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
ruukite!
Re: ????
01.01.2008 22:12
Vai tiesam tas ir tik idiotiski,ja cilveks pajauta kko tadu? man nav ipsai leila pieredze ar to un gribeju uzzinat ka isti ir. Cik leilas ir bazas par to. Visi jau te tik gudri,tik gudri,ka pilnigi d.... gribas
Re: ????
01.01.2008 22:20
nu principa jau pietiek ar vienu spermatoziodu. vai verts uztraukties? Uztrauksies kad bus par ko uztraukties. Iespeja pastav, kada?, to tev neviens tava konkretaja gadijuma nepateiks
ruukite!
Re: ????
01.01.2008 22:23
paldies. Bet iespçja ir gana leila,vai en,ja tas ir auglîgajâs deinâs?
Re: ????
01.01.2008 22:25
Salidzinot ar citam menesa dienam protams.tacu ka jau teicu uztraukties varei kad tiesam bus par ko, tagad lieks stress radisis MR aizkavesanos, kas atkal savukar t liks uztraukies.
Re: ????
01.01.2008 22:35
un vel jaauztraucas par AIDS, hepatiitu un kaudzi visvisaadu STS ;)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
ruukite!
Re: ????
01.01.2008 22:43
TATAD patiesiba pamats bazam ir gana liels. Nu par slimibam gan esmu 99% parleicinata,ka vins ir pilnigi vesels. Bet par grutniecibu gan uztraucamies. Traki jau tas,ka izvilkt nesanaca teisi tik atri cik gribejas....;(
Re: ????
01.01.2008 22:44
...naakamreiz laikus nopeerc prezervatiivus...
ruukite!
Re: ????
01.01.2008 22:50
Prezervativi jau bija,bet doamjam,ka varetu bez,jo vireitim nepatik ipasi ta gumija,domajam,ka viss izdosies bis labak,bet bis nojuka.
Re: ????
01.01.2008 22:59
...jaa, taas bija iistaas dienas, kad domaat par to, kas viirietiem iipashi nepatiik... raadaas beerni vinjam patiik vairaak...
ruukite!
Re: ????
01.01.2008 23:04
nju,ta jau nu noteikti nav,bet vnk ta kka mums sanac,bet loti ceru,ka nebusu gruta. Bet procentuali iespejas lielas?
Re: ????
01.01.2008 23:17
50 uz 50 :)
ruukite!
Re: ????
01.01.2008 23:28
Tas jau nu dien nav enmaz daudz,ja ta ir:)
Re: ????
01.01.2008 23:29
un tomeer paliek tas 1% :)
Un vispaar... postinors arii pastaav :)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
ruukite!
Re: ????
01.01.2008 23:55
Nu,ne,par tam slimibam es semu parliecinata,ka nav neka tada,tomer es to virieti zinu loti labi,loti.Ari vina veselibas stavokli un vins manu
Re: ????
01.01.2008 23:57
"izvilkts it ka pirms erekcijas"
jçziò...
ruukite!
Re: ????
02.01.2008 00:07
mani fascien,cik cilveki var but neivajosi. Varbut varetu sparst,ka uztraukuma bridi cilvks uztraucas un velas uzinat no apkartejiem objektivu novertejumu par sadu situaciju,nevis gaida nosodijumu....
to ruukite!
Re: ????
02.01.2008 00:25
bûtu nu labâk skrçjusi pçc postinora, nevis pârmetusi citiem nesmalkjûtîbu. kad bûs iestâjusies grûtniecîba,diezin vai tevi vairs interesçs citu nosodîjums.
ruukite!
Re: ????
02.01.2008 00:38
Es zinu,ta ir leila dala mana vaina. Ja,neskreju pec postinora,un tagad sezu,parzdivoju un nervozeju. Jau sapnos radas....ka busu mammina
Re: ????
02.01.2008 03:08
un ko Tu te gaidi? Tjipa psihiatra liidzjuutiibu un Tava sapnja izskaidrojumu? :D
Ja jau vinjsh izvilka pirms EREKCIJAS eniivei nekaadu beernu nebuus, tici man ;)

:D:D:D

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: ????
02.01.2008 12:30
Noela Wrote:
-------------------------------------------------------
> "izvilkts it ka pirms erekcijas"
> jçziò...

a labâko ta nogriezi - vienîgais dzimumloceklis.. :)

piedod, ruukite, sasmçjos.. varu tik piebilst, ka tas nav tas sliktâkais, kas var notikt - bût mâmiòai.. :)) nav ko pirms laika stresot, tas sejas krâsu neuzlabo..
Re: ????
02.01.2008 12:43
mja, ja te bûsu sadaïa "spilgtâkie citâti", ðis bûtu viens no tiem. kopâ ar manu iemîïoto "ja grûtniecîbas laikâ nodarbojas ar sex tad dzimst dvîòi" :)
Re: ????
02.01.2008 14:12
te jau katrs vârds - kuriozs :) - esmu satraukusies par problçmu, jâraksta - viens variants - esmu uztraukusies, man ir problçma :)

mazliet viss notika - viss, bet tomçr mazliet :))

izreikinâju - man ar reiki saistâs :)
Re: ????
02.01.2008 14:22
Es ar' atïauðos iesâkt jaungadu ar nesmalkjûtîbu, un tas, kas izlasot ðo diskusiju, visvairâk man iekrita acîs bija vârds "leila"... bet arî pârçjâs frâzes bija tieðâm- kuriozs... Gribçtos nievâjoði pateikt- meitenît, pirms sexo, varbût pabeidz pamatskolu, bet labi... Es nebûðu tik ïauna.. :D
Cilvçks nudien satraucies... bet man jau ðíiet, ka tomçr autore vçl gados ïoti jauniòa..
Re: ????
02.01.2008 14:28
...SADISTI...:)
Re: ????
02.01.2008 14:32
rûíenît, neòem galvâ, visiem gribas runât, bet tçmas apsîkuðas :)
an
Re: ????
02.01.2008 22:25
vai "dzimumloceklis tika izvilkts it ka pirms erekcijas"
nozime, ka vinjam sanaca mikstu peni tev iebaazt?
ruukite!
Re: ????
03.01.2008 12:03
Neesmu nemaz es tik mazina,vnk esmu loti uztraukusies. Feini jau,ka cilveki pasmejas,ko lai saka...
nav jau ipashi smiekligi
Re: ????
03.01.2008 12:42
Nedomâju, ka kâdam te îpaði nâktu smiekli. Nav jau diez kas, ja cilvçkam – un jo îpaði, ja, kâ saki, neesi tik maziòa – ir tik totâli bezatbildîga attieksme pret tik nopietnu lietu. Derçtu iegaumçt uz visu atlikuðo mûþu – ja nodarbojas ar seksu neaizsargâjoties vai ja kaut kas ar aizsardzîbu noiet ðíîbi, tad var rasties bçrni, un stulbi ir pçc tam kâ dievgosniòai zîlçt, cik tad nu liela ir tâ iespçja 1, 50 jeb 90%, jo diez vai tam bûs liela nozîme, ja bçrniòð pieteiksies. Ja noteikti zini, ka bçrnu negribi, tad tomçr ieteicams savus rçíinus veikt savlaicîgi un katram gadîjuma turçt gatavîbâ avârijas kontracepciju.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 23 pieskaita 25?
Ziņa: