mûþîgâs gâzes un vçdera pûðanâs :(

Aizsāka janvâre 

Gribu pajautât zinâtâjiem, jo man tas viss ir apnicis. Nav runa par vçdera pûðanos, kad saçdas ziròus un tamlîdzîgu pârtiku,kas pastiprinâti uzpûð. ðíiet, ka man vçders pûðas no visa, ko vispçr çdu. Ir brîþi, kad mazâk, ir brîþi, kad stiprâk, bet manuprât, nav ne diena, kad es iztiktu bez kâdas "gaisa izðauðanas". Un cik sevi atceros, jau kopð bçrnu dienâm mani ðî problçma mocîjusi. CIk tik bija kâdi pasâkumi, kad vajadzçja pie kâdas draudzenes pa nakti palikt, tâ atceros, ka mocîjos ar to, ka vçders burbuïo un baidîjos, ka tik pa nakti nesanâk ðaut, kauns taèu bûtu.. Varçtu padomât, ka esmu piedzimusi ar sapuvuðâm iekðâm, nu goda vârds. Vai ir vispâr iespçjas medicînâ, kâ cînîties ar liekajâm gâzçm, kas piemeklç ikdienâ. Nepalîdz ne Espumizan, ne arî labo baktçriju lietoðanas kapsulu formâ, viss viens. Vai tieðâm mans sods mûþîgi mûþos mocîties ar to nepatîkamo un apkaunojoðo problçmu? :( :( Citi cilvçki dzîvo kâ normâli cilvçki, dien dienâ nepazîstot ðâdu vainu, tikai retos gadîjumos, kad çd attiecîgus çdienus, bet es ar to mocos katru dienu. Cik var :( Kas ir darâms,ja ir?
Re: mûþîgâs gâzes un vçdera pûðanâs :(
08.01.2008 11:23
Ljoti gruuti risinaama probleema... zinaamaa meeraa to var risinaat mainot eeshanas paradumus, tai skaitaa samazinot apeestaa eediena daudzumu bet tad var naakties saskarties ar taadu lietu kaa aizcieteejumu, ja tie veel nav...
Un vispaar daudzi "veseliigie" eedieni uzpuush veederu... it iipashi ja organisms slikti panes augljus un daarzenjus... cilvis lasa un domaa ka puushanaas mazinaashanai vairaak jaaeed augljus un daarzenjus bet efekts iznaak pilniigi preteejs...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Nu ir nâcies saskarties arî ar aizcietçjumiem, tas ir fakts. Jâ, âbolus piemçram es nevaru nemaz çst, jo tie ïoti pûð. Par citiem augïiem nezinu. vçl piemçram brînos, kâdçï pûð kefîrs, kuru parasti tieði iesaka.. Tu saki- grûti risinâma problçma, bet kaut ko taèu es varu darît? Vai vienîgais, ar ko man jâeksperimentç, ir çðanas paradumu maiòa? Kâ tad lai izsecina, kas ir tas, kas man varbût vispâr ir jâizslçdz no çdienkartes.. Tâdi eksperimenti var ilgt gadiem.. :(
Re: mûþîgâs gâzes un vçdera pûðanâs :(
08.01.2008 11:53
iemeslu var bût daudz, piemçram, stress. Vai proti nomierinâties stresa situâcijâ? ja tâ, tad vari pârbaudît, vai stress nav vaininieks. ir slçptais stress - tas ir bieþi pie Tavas problçmas.
man sâp aizkuòìa dziedzeris, kad ir spçcîgs stress, tâpçc mçìinu dzîvot bezstresâ :)
vispâr daudz jâraksta. plaðs temats, nav laika.
Re: mûþîgâs gâzes un vçdera pûðanâs :(
08.01.2008 12:06
janvâre

Protams ka kaut ko tu vari dariit - un kaut ko jau mees tev arii ieteicaam... Un kas tas ir dazhi gadi eksperimentiem saliidzinaajumaa ar to cik tu jau esi pirdusi...? Ceriibu ka kaads tev kaut ko pateiks un tu aatri atbriivosies no shiis probleemas ir naiva...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Protams, ka uz âtru rezultâtu neceru. Es tikai domâju, varbût ir kâds nopietnâks ieteikums, vai man to nevajadzetu darît kâda dietologa uzraudzîbâ, jebðu vai nav jâveic kâdas pârbaudes utt... Tas eksperiments ar çdienu ir visai nosacîts, man piemçram nav ne jausmas, ar ko tad sâkt un kâ to pareizi darît..

maria_magdalena- stress man ir diezgan bieþi un ja jâsaka, vai protu to kontrolçt- tad drîzâk nç.. :(
Re: mûþîgâs gâzes un vçdera pûðanâs :(
08.01.2008 14:09
varbût vari pieteikties pie prof.Danilâna uz konsultâciju, tas ir gudrs vecis, ja pâris stundas :) parunâtu, Tu izprastu daudzas lietas, kas attiecas uz gremoðanas sistçmu.
kas viòð tâds ir? kur praktizç?
Oglite regulaari jaapadzer. Bet vismaz es kad apaarsteeju nervus, tad arii shitaa problema pargaja - goda vards!
kâ tu tos nervus ârstçji? Ar speciâliem medikamentiem, psihologa palîdzîbu, jeb kâ?
Pilnîgi tevi saprotu, pieraksties pie Danilâna Stradiòos! Man ar pûð no visa, WC tik skaïð, ka kauns iet, eju kad neviena :(((
Re: mûþîgâs gâzes un vçdera pûðanâs :(
08.01.2008 18:22
Nu ja kauns par savu pirdienu arii tualetee esot tad bez psihoterapeita vai nervu zaaleem neiztikt...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: mûþîgâs gâzes un vçdera pûðanâs :(
08.01.2008 18:36
Tas apziimeejums "skaljsh WC" jau vien ir ko veerts un noraada uz... Varbuut jaanjem brunjojumaa un turpmaak cilvjiem jaajautaa "kaads jums WC" :))

Bet citaadi skaljaa WC iipashniecei gribu teikt ka sakariiba skaljajam WC ar hemoroiidiem ir taada ka abas probleemas rodas no saistaudu vaajuma. Vaajaa iegurnja pamatne veicina anusa izspieshanos, asins sastreegumu un skaljo pljerkshkji palaizhot pukshkji bet vaajaas asinsvadu sieninjas veido hemoroiidu...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Ko tad iesaki Ku! ?
Esmu izmçìinâjusi visu, pat lâgâ ar vienu reizi uz WC nevaru aiziet :(
vai vajag pierakstîties pie proktologa, lai tas uzlabo situâciju?
Re: mûþîgâs gâzes un vçdera pûðanâs :(
08.01.2008 18:52
Proktologs maz ko liidzees ja dibenaa nav nekas akuuts... ja ir hemoroiidi tad jaalieto kaada smeere un papildus var vairaak kusteeties un patreneet iegurnja pamatnes muskuljus... ja ir nepilniiga veedera izeja varbuut ir jeega kaadu klizmu kursu uztaisiit... bet ja hemoroiidi ir stipri tad ar to nevajag aizrauties... paareejais taa kaa buutu ar dieetas paliidziibu un gastroenterologa atbalstu daraams... Danilaans vispaar ir labs specs...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: mûþîgâs gâzes un vçdera pûðanâs :(
08.01.2008 18:53
Ja pie proktologa nav buuts tad jau gan vareetu aiziet...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Nu Danilâns ir labâkais. Tu domâ to ûdens klizmu? Nezinu, es domâju, ka vaina protams ir diçtâ bet skaïð pirdiens ir no kâ? Ânusâ?
Gâzes jau dabisks galaprodukts, bet ja tas apgrûtina zarnu sieniòas, tad vairs nav labi
Wikipeedijaa labs raksts:
http://en.wikipedia.org/wiki/Flatulence
Re: mûþîgâs gâzes un vçdera pûðanâs :(
08.01.2008 19:01
Nezinu vai Danilaans labaakais bet labs vinjsh ir. Ja runa par klizmu tad tikai par taadu kas kaartiigi iztiira - protams ka ar uudeni. Dieetaa vaina protams bet ir cilvji kam to dieetu piemekleet ir visai gruuti (vai nav veeleeshanaas) bet ja ir taa ka kakas staav iekshaa (taa sapratu peec taa ka vairaakas reizes uz WC jaaiet) tad ar laiku zarna izpleshas un paliek veel sliktaak. Skanju protams ka rada anus bet tur maz ko var liidzeet... galveno es jau paarskaitiju...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: mûþîgâs gâzes un vçdera pûðanâs :(
08.01.2008 19:09
Jaa, shis tas tajaa wiki ir piemineets... labaakais ir "fart-powered rocket" :)

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: mûþîgâs gâzes un vçdera pûðanâs :(
08.01.2008 19:27
tâ, par Danilânu jau atbildçts.

tad vçl - lai vecumâ nebûtu problçmu - visus apakðgala muskuïus pastâvîgi jâtrenç (gâzu veidoðanos tas gan neietekmç)

par uzp.vçderu - tam pamatâ var bût psiholoìiskas problçmas, stress, jo vairâk Tu ðai problçmai pievçrs uzmanîbu, jo nemierîgâks tavs vçders utt.
Re: mûþîgâs gâzes un vçdera pûðanâs :(
08.01.2008 21:18
Es no savam gazem veeljoprojam neesmu ticis vala :D



Edited 1 time(s). Last edit at 08.01.2008 21:19 by snukers.
Re: mûþîgâs gâzes un vçdera pûðanâs :(
08.01.2008 21:33
snukers

Tu vari taas izmantot... vai zini par "fart-powered rocket"...?

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Nu bet gâzes jau ir daïçji indes...:(
nu un kad es pierakstiitos pie taa Danilaana, ko tad lai saku, kad jautaas, ar kaadaam probaam naaku? Taa arii teikt- es paaraak daudz pirþu??? :D tizluma kalngals. Apskauþu tos, kas nezina taadu probleemu. Laimiigi cilveeki.
Re: mûþîgâs gâzes un vçdera pûðanâs :(
09.01.2008 16:43
Kleita

Taa tas ir un tas ir viens no iemesliem kaapeec eesmu pieveersies zarnu tiiriishanas jautaajumiem... Tachu vairumam cilvju tas gaazu un kaku toksiskais iespaids izpauzhas maz... un galvenokaart kaa nogurdinaamiiba, nervozitaate un galvassaapes un sliktaa duushaa. Retaak kaa aadas baalums, peleeciigums un tumshumi ap aciim...


janvâre

Nu ko es tev varu teikt, Peec pieredzes zinu ka shii un liidziigas probleemas visbiezhaak piemeklee kautriigus cilveekus un vinji visvairaak no taa ciesh. Taa kaa probleema lielaa meeraa saknjojas psihiskajaas iipatniibaas... Bet dakterim paaraak daudz staastiit nevajadzees jo ne tu viena taada... sliktaak ir tad ja arii pie daktera nevar aiziet...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Es jau biju pie danilâna ar tieði tâdu problçmu, viòð man iedeva antibiotikas, lai izskauþ sliktâs baktçrijas...sanâca vçl trakâk, tad pârtraucu, bet tad sapratu, ka iespçjams, tas bija vajadzîgs...
Janvâre, kâ tev ar vçdera presi un uztaisi visâdas analîzes un tad ej pie Danilâna...Ar Bâriju caurskati zarnas Gaiïezerâ un apskaties vai nav piena nepanesîba
uzraxti siikaak ar ko var caurskatiit zarnas? man arii ir liidziiga probleema. visaadi purkshkji gurkshkji veederaa. un saap gan kungjis, gan zarnas.

ku! paliidzi! :(
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 12 pieskaita 24?
Ziņa: