Sejas Kosmçtiskâ Íirurìija

Aizsāka Andris K 

Andris K
Sejas Kosmçtiskâ Íirurìija
10.01.2008 02:17
Vçlos veikt sejas plastisko íirurìiju. Neesmu resns, bet, manuprât, man ir pârâk mazs deguns, gara seja un spçcîgs zods. Kur man griezties konsultâcijâm, kâdi ieteikumi, pieredze, utt..?
Andris K
Re: Sejas Kosmçtiskâ Íirurìija
10.01.2008 12:59
Lûdzu, dodiet viedu padomu!
Re: Sejas Kosmçtiskâ Íirurìija
10.01.2008 15:03
Padarbini mekleetaaju, te jau agraak ir bijusi runa par plastisko kjirurghiju un kjirurgiem...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Andris K
Re: Sejas Kosmçtiskâ Íirurìija
10.01.2008 15:22
Pakabinâju un neko neatradu :(
nu tad googlee pameklee!
Andris K
Re: Sejas Kosmçtiskâ Íirurìija
10.01.2008 16:48
A, sakiet, lîdz cik gadiem pazûd pilnîbâ apaïie vaigi? Es pats esmu tievs, bet man kâ bçrnam vçl apaïîgi vaigi, kas tracina. Ja tas nepazudîs pats no sevis, laikam nâksies tauku atsûkðanu veikt.
Re: Sejas Kosmçtiskâ Íirurìija
10.01.2008 18:49
nepaliec dîvains kâ M.Dþeksons! dabas mâmuïa ir gudra- gan jau esi/bûsi gana smuks- nevajag sekot etaloniem!
mazs deguns un spçcîgs zods-tas ir skaisti- liecina par stipru gribu...
Andris K
Re: Sejas Kosmçtiskâ Íirurìija
10.01.2008 19:09
Kâpçc nevajag sekot? Es vienmçr esmu uzstâdîjis sev augstus mçríus. Es nekad neesmu varçjis samierinâties ar viduvçjîbu! Es gribu bût perfekts, un tagad ir 21.gadsimts un iespçjas. Protams, ja to visu var novçrst kaut kâdâ citâdâ veidâ, nekâ ar operâciju - esmu ar mieru -, jo operâcija paliek operâcija.
Andris K
Re: Sejas Kosmçtiskâ Íirurìija
11.01.2008 00:03
Pakonsultçjos ar cilvçkiem, izrâdâs, ka izskatos ïoti labi. Vienîgais, ko es varçtu uztaisît ir zoda samazinâðana, bet vai Latvijâ tâdas operâcijas vispâr veic?
ak tu muljkjiit perfekts nav un nebuus neviens. un kas tad galu galaa ir perfekts......?
Re: Sejas Kosmçtiskâ Íirurìija
11.01.2008 08:28
Protams ka zodu samazinaat var un ar to nodarbojas stomatologhijas instituutaa, bet ja gribi buut perfekts tad labaak aizej pie psihoterapeita... buus leetaak un netraumatiskaak... Tas sakaraa ar to "Es gribu bût perfekts, un tagad ir 21.gadsimts un iespçjas.".

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 20 pieskaita 21?
Ziņa: