Vçlçtos noskaidrot!

Aizsāka Pikija 

Pikija
Vçlçtos noskaidrot!
14.01.2008 10:33
Labdien!
Man priekðâ ir liels pasâkums un tâ kâ man ir izteikti bâla âda, gribçtos pirms balles iegût skaistu iedegumu.......uz solâriju savâ laikâ daudz staigâju un vairs dedzinât âdu nevçlos, jo tâ jau tâ man ir ïoti sausa! Esmu dzirdçjusi, ka daudzi skaistumkopðanas saloni piedâvâ tâdu pakalpojumu kâ nosauïotas âdas efektu var iegût ar tâdu kâ nomidzinâðanu......kâ tas ir? Cik ilgi efekts saglabâjas? Vai vienmçrîgi noiet? Vai kâda to ir izmçìinâjusi? Padalieties lûdzu pieredzç!
hmmm
Re: Vçlçtos noskaidrot!
14.01.2008 12:24
Vai tik nebûs ar nosmidzinâðanu??? Nav dzirdçts par midzinâðanu!
Pikija
Re: Vçlçtos noskaidrot!
14.01.2008 13:37
Kïûdijos rakstot, nomidzinâðana tb nosmidzinâðana
Re: Vçlçtos noskaidrot!
14.01.2008 15:11
vairumos gadîjumu, kad cenðas par varîtçm izskatîties savâdâks kâ ir patiesîbâ, cilvçks riskç kïût smieklîgs

manuprât Tu vari spçlçties un uzlabot savu balto âdu ar piemçrotas krâsas tçrpu un atbilstoðu "meikapu"
pieòem tçlu - baltâ aristokrâte, sniegbaltîte, sniega karaliene... u.t.t

stulbâk bûs-slikti nosmidzinâta Montesumas meita vai partizânis maskçðanâs tçrpâ

un kadçï Tev ðíiet, ka janvârî ar iedegumu Tu bûsi skaistâka?

varu piebilst, ka es esmu ar dabisku iedegumu no tropiem, bet tas nav iemesls, lai kâds mani tâpçc vien mîlçtu vairâk...
Mamba
Re: Vçlçtos noskaidrot!
14.01.2008 16:48
Pati nemçìinâju, taèu meitenes, kas strâdâ solârijâ, kurâ daþreiz grieþos, neieteica. Teica, ka bieþi nevienmçrîgi tas viss izskatâs uz âdas, jo vairâk, kad bâla âda (man tâ arî ir ïoti bâla).
josh
Re: Vçlçtos noskaidrot!
24.01.2008 00:48
Apsmidzinâðana ir tas pats, kas paðtonçjoðie krçmi un losjoni. Jo tieði ar to apsmidzina. Nopçrc to paðu Dove íermeòa losjonu, jo pa TV vienmçr reklamç. Pçc nedçïas izskatîsies kâ normâls iedegums. Vai arî nopçrc tâdu, kad izskatîsies pçc 3 stundâm kâ normals iedegums. Vçlams pçc tam nevilkt baltas drçbes un negulçt uz baltas gultas veïas, jo tos brûnos pleíus vairs nevarçs izmazgât. Un vispâr, labâk pasûtît sev kâdu modes þurnâlu. Iedegums jau sen (vismz 2-3 gadus) vairs nav modç.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 1 pieskaita 21?
Ziņa: