sasista kâja

Aizsāka A.Blonskis 

A.Blonskis
sasista kâja
22.01.2008 10:10
Pagâjuðo ceturtdienu (17.01) spçlçjot basîti saskrçjos ar kolçgu, kurð man smuki ievilka pa apakðstilba kaulu. Nedaudz virs potîtes, no priekðas.
Vçl joprojâm kâja ir nedaudz piepampusi, sâpîgi paiet, pçda virzienâ uz augðu kustâs sâpîgi, pçda visu laika tâda karsta:)

Vai var bût, ka ir kaut kâds pamatîgs sastiepums/sasitums? Pçc teorijas - cik ilgâ laikâ tâdam vajadzçtu pâriet? jo k';aju nedaudz moku - uz.no darba~ 2 km, pusdienâs un nedaudz pastaigâju pa mâju un darbu
Jo cik noprotu, ja tur kaut kas bûtu lauzts, tad paiet nevarçtu vispâr:)
Un otrs jautâjums - ja iespçjams trauma gûta pirms nedçïas, bet pie ârsta ierodos tikai tagad un viòð man kaut ko palîdzçs - vai tâ skaitîsies neatliekamâ palîdzîba?
LU
Re: sasista kâja
18.03.2008 16:40
Neatliekama palîdzîba noteikti nç :D Un apdroðinâðana nav?

Par to lûzumu,,, lûzums nav, paiet nevarçtu...
Ðî saite laba :) var bût lîdzçs saprast kas ir kas nav:

http://www.medicine.lv/nozares/speciesaka/index.php?view=article&rid=37&medicine=4b2fa167cff7ef2658cb97a75a4be7b1
Re: sasista kâja
18.03.2008 21:31
Man pazistama sieviete ar ceïgalâ lauztu kâju 1,5-2 km no darba uz mâjâm atnâca...Pati, bez jebkâdas palîdzîbas!
Medicine.lv tieðâm var labâk saprast, kas ir un kas nav, tik atbilde jâgaida nedçïu un ârstus iesaka, tajâs firmâs, kas viòiem par reklâmu samaksâjuði...Ârstus var arî citur atrast, ne tikai, kur viòi iesaka!
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 1 pieskaita 20?
Ziņa: