Piena sçnîte vîrietim?

Aizsāka ANDRIS22 

Sveiki gribeju pajautat vai iespejama piena senîte virietim?? un ka ta izpauzzas, mani simptomi: iekaisusi locekla galvina (dazreiz)
ir balti izdalijumi! kas aplip ap galvinu!?????
Re: Piena sçnîte vîrietim?
23.01.2008 16:19
Iespeejams ir bet anatomisku atshkjiriibu deelj taa nav tipiska viirieshu probleema taa kaa shaadu aizdomu gadijumaa vajadzeetu paarbaudiities uz citaam populaaraam STS...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
es te
Re: Piena sçnîte vîrietim?
24.01.2008 23:40
Viiretim var buut piena seeniite ar taadeim simptomiem, kaa juus aprakstiijaat.
un kaa ar to ciiniities???
es te
Re: Piena sçnîte vîrietim?
28.01.2008 22:50
Protams, labaak konsulteeties ar aarstu. Bet vispaar, cik saprotu, aarstee taapat kaa sievieteem, ar Monistat un Fluconazole (Diflucan) iekshkjiigi un aariigi.


NHS Direct
http://www.nhsdirect.nhs.uk/articles/article.aspx?articleId=639§ionId=10
Mayo Clinic
http://www.mayoclinic.com/health/male-yeast-infection/HO00172/UPDATEAPP=0
Re: Piena sçnîte vîrietim?
29.01.2008 21:08
Man arii ir bijusi! Simptomi bija taadi pashi kaa jums! Tiku valjaa elementaari! Vajag mazgaat loceklja galvinju ar siltu uudeni, kuraa izskiidinaata soda! Taadejaadi neitralizeejot skaabo vidi! Veel labi ir mazgaat locekli kumeliishu novaariijumaa!
kaspars
Re: Piena sçnîte vîrietim?
05.02.2008 11:06
Kâda tur piena sçnîte- tas ir triperis, skaidrs kâ likts
Re: Piena sçnîte vîrietim?
05.02.2008 14:09
...bïaì, vispâr laikam vajag mazgâties mazliet bieþâk...nevis gaidît, kad jumprava nosûkâs nost visus mçslus...èudno, odnako, mçrkaíi...
Re: Piena sçnîte vîrietim?
08.02.2008 11:39
nu nez, trakais ciniíi, vai tâ vajag visiem izrâdît savu trakumu. Es ir tîrîgs cilvçks, bet mani vienalga tâ zaraza moka un moka, un a/b nepalîdz.
Re: Piena sçnîte vîrietim?
08.02.2008 14:28
...ja jau te nâpðïi interesçjas, vai zem priekðâdiòas pimpa gals arî ir jamazgâ? vai izsaka viedas domas par noplûktas kules hiperhigiçniskuku ar sekojoðu buntes mazgaðanu vienreiz nedçïâ, ja...vesela kaudzite absolûti tizlu jautâjumu...tad ko brînaties, ka ar to netiekat galâ, ar ðito...
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 6 pieskaita 17?
Ziņa: