MR galvai - kur?

Aizsāka Omītei 

Omītei
MR galvai - kur?
28.01.2008 09:31
Sveiki,

kur Rīgā būtu vislabākais magnētiskās rezonanses aparāts?
Nepieciešama MR galvai, ģimenes ārsts izsniedza norīkojumu ar atzīmi "ARS" - tur cilvēkam iespēja pierakstīties uz 28.maiju...
Tad nu mani jautājumi papildus pirmajam - vai ir kādas idejas, kur to diagnostiku izveikt ātrāk (un varbūt labāk)? Un vai būtu kāda nozīme ģ/ā norādei uz ARS? Omītei ir apdrošināšana un arī LOR slēdziens (tā kopija pie ģ/ā norīkojuma) par MR nepieciešamību.

Paldies!
ita
Re: MR galvai - kur?
28.01.2008 09:52
es pati izgâju Jûras akadçmijas diagnostikas centrâ Vecmîlgrâvî... diezgan âtri tiku klât.. vçl ir atvçrts jauns MR kabinets veselîbas centrâ "Dziedniecîba" Íengaragâ
Re: MR galvai - kur?
28.01.2008 10:33
juras med centra tas aparats nav gan no labakajiem. ir ARS,VC4, ari diagnostikas centrs - ar nosutijumu visusr jagaida vienlidz ilgi, par naudinu ka nu kur.
Re: MR galvai - kur?
28.01.2008 11:35
Gaiïezerâ, un VC4 atvçris MR kabinetu Duntes ielâ
ita
Re: MR galvai - kur?
28.01.2008 12:29
nu diagnostikas centrâ nav gan MR kabinets. Vçl stradiòos esmu bijusi, bet tur arî lielas rindas.
ese
Re: MR galvai - kur?
28.01.2008 13:36
Olivu ielaa - blakus bernu slimniicai ir veseliibas maaja, taa vinji to vietu nosaukusi. tur tiek klaat paaris dienaas - nem arii veselibas posises.
Lai veivas!
koordinaates cauc izzinaam. ja neizdodas-uzmekleeshu vizitkarti.
Omiitei
Re: MR galvai - kur?
29.01.2008 08:50
ese
vai Olîvu mâjâ aparatûra laba?
ese
Re: MR galvai - kur?
29.01.2008 09:12
neko sliktu neesmu dzirdeejusi - katraa zinjaa moderna noteikti.
veicos MR galvai nav jaagul sleegtaa kameraa-pietiek tikai ievietot galvu.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 10 pieskaita 17?
Ziņa: