Steroiidi!

Aizsāka Cilveeks 

Steroiidi!
29.01.2008 17:30
Vai kads var piedavat kautko no stereoidiem,iznemot spricejamos(ja ir kads varbut atrakstat vestuli)Ir radusas nelielas problemas ar dabusanu...tapec ja i rkads kas ar to nodarbojas ludzams palidzet!!
123
Re: Steroiidi!
29.01.2008 21:17
esi gatavs est jebkadu farmu, bet bail no adatas? chalit, injicejamie pat ir nekaitigaki ka oralie steroidi.
Re: Steroiidi!
30.01.2008 14:42
Brînos par cilvçku apmâtîbu.
Jau ir teikts, ka steroîdi ir narkotika. Ârkârtîgi bîstami ar smagâm,neatgriezeniskâm sekâm.
Jâ, cilvçku aprobeþotîba nav izmçrama
123
Re: Steroiidi!
31.01.2008 17:46
Ârkârtîgi bîstami ar smagâm,neatgriezeniskâm sekâm
---------------------------------------------------
nevajag parspilet :) te jau neiet runa par HGH. Kur ir piemeram Aivara Visocka neatgriezeniskas sekas vina vecumaa?
123
Re: Steroiidi!
31.01.2008 17:49
saprotams ka sis topika autors no ta neko nesaprot, ja par konkretu steroidu var pateikt tik vien ka tablete. Smekesana ari izraisa neatgriezeniskas sekas, kapec cilveki smekee?
plants no cita PC
Re: Steroiidi!
31.01.2008 17:57
es neko nesaprotu no steroîdiem, bet atskatîjos uz bijuðajiem sportistiem. Tâdiem, kam tagad 45-50. Veselîbas problçmas ne pa jokam.
123
Re: Steroiidi!
31.01.2008 17:59
ludzu padalies ar noverojumiem :)
plants no cita PC
Re: Steroiidi!
01.02.2008 12:04
Ko tur dalîties, pats skaties. Aizej uz sporta akadçmiju un paskaties uz pasniedzçjiem, laborantiem, un, galvenais, uz strâdniekiem. Vari pçtît pa disciplînâm. Kâ lietas sastâv ar smagatlçtiem, kâ ar sporta spçlçm. Varçsi traktâtu publicçt.
123
Re: Steroiidi!
01.02.2008 12:14
diezgan specigs arguments no tavas puses, domaju ar so faktu tu parliecinaji mus visus.
plants no cita PC
Re: Steroiidi!
01.02.2008 17:00
Katram sava galva un prioritâtes. Teicu jau, ka nekad par ðiem jautâjumiem neinteresçjos. Tik vien, ka daþu labu akdçmijâ pazîstu gadus 20 -25. Un redzu to ko redzu.
123
Re: Steroiidi!
01.02.2008 20:22
nu ja tu neinteresejies tad jau tu par to visu spried ta virspuseji, tik pat labi tu man pateiksi ka klausies popmuziku un es teiksu ka tas ir pedejais mesls, peleko cilveku muzika tik del ta ka es no tas muzikas neko nesaprotu. tur jau ta diskusijas jega ka cilveki apspriez kaut kadus faktus, noverojumus secinajumus no savas pieredzes, bet tu nevienu pasu pret argumentu neesi minejis tik ka skatities uz kaut kadiem stradniekiem un pasniedzejiem. un ka tu vari apgalvot ka tiem 45-50 gadigajiem ir problemas tiesi no steroidiem? tev ir kadas slimnicas vinu analizes? lai cilveks lieto, vecumdienas varesi par vinu pasmieties, vai tev tiesam tik loti rup vina veselibas stavoklis? ej maziem berniem aizradi par to ka vini smeke un dzer, ja tik loti velies lai visiem viss butu labi. Es tacu tev neaizradu ka nelietot steroidus ir slikti :)
Re: Steroiidi!
01.02.2008 22:55
Redzi, kâda mums diskusija sanâca:)
Es teicu - neko no tâ nesaprotu, bet redzu, ka bijuðie aktîvie sportisti sasniedzot 45-50 gadu vecumu nevar lepoties ar diþu veselîbu. Protams, neiet runa par visiem, kas sportoja. Pie tam, ne vienâ zilbç es Tev neteicu - lietot slikti vai labi, es nevçrtçju, tikai konstatçju. Un kâ Tu uz to noreaìçji? Teikðu - neadekvâti. Aizsvilies nieka dçï. Un ðajâ gadîjumâ varu teikt, izskatâs, ka Tava "diçta" nav lîdz galam pârdomâta - pârâk agresîvs un neiecietîgs pret citu viedokli. Hormoni nav kârtîbâ. Protams, sportâ ir vajadzîgs cîòas spars un vçlme uzvarçt, bet ne jau mierîgâ sarunâ braukt augumâ. Jeb Tev n-padsmit gadi?
Re: Steroiidi!
02.02.2008 16:28
123 uzvedas,kâ narkodîleris.
Dod man pierâdîjumus. Ja nav ,tad tev nav taisnîba.
Visaa populârajâ medicînâ ir apraksti par steroîdu ârkârtçjo kaitîgumu.
Sîkâkas ziòas var apskatît sporta un anabolo hormonu (preperâtu )sadaïâ.Tâpat es to aprakstîju jau iepriekðçjo tçmas apsprieðanas laikâ.
Cieòâ.
123
Re: Steroiidi!
03.02.2008 18:56
ne es neesmu aizsvilies :) un es neuzvedos ka narkodileris. Mazdakteri ko dod tavi teoretiskie apraksti visa medicinaa? jus tik loti balstaties uz teorijas, bet praktiski neko nezinat. protams tam visam ir negativas puses, jo palielinas ari sirds, un pro wrestleri daudzi ir mirusi del sirds mazspejas, tik del ta ka sava dzive nemaz nav taisijusi kardio, bet gan tikai uz masu izgajusi. Pat slavenajam Arnoldam ir parstadita sirds, bet tas vinam bija iedzimts. kas vinam vainas, vins lietoja arkartigas dozas. un sobrid ne ar ko nav sliktaks par citiem vina vecuma cilvekiem, bet sava jauniba atskiriba no viniem ir kaut ko sasniedzis. Mazdakteri Tu praktiski uz sevis esi izmeginajis un pec tam veicis asins analizes? Tu gribetu lai tevi pasu arste dakteris kas tiko pabeidzis arstu skolu un uz 10 ballem perfekti zin teoriju.
123
Re: Steroiidi!
03.02.2008 18:58
P.S Ludzu dod Tu man pieradijumus tiesi kas saisititi ar AS, padalies cik daudziem taviem pacientiem nestav, ir izpuvusas aknas un nieres tiesi del AS :) pabiede mani ar statistiku. Dubultcienaa.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 6 pieskaita 19?
Ziņa: