spanu musinas:)

Aizsāka saule :) 

saule :)
spanu musinas:)
30.01.2008 22:52
mums ar viru ir velme pameginat spanu musinas, tikai biskin bail :) ir dzirdets ka no vinam var nomirt, ka tad isti ir ?:) un vai vinas var lietot kopa ar alkaholu ?:)
mad uzjautrinâs
Re: spanu musinas:)
30.01.2008 23:23
...kaut vai butelîti vari maukt uz abiem...ar mîkstvînu kopa...:)
Re: spanu musinas:)
31.01.2008 10:18
Tur jau tikai daþus pilienus laikam vajadzçja pie alko pilinât. Varat mçìinât - mums ar vîru neiedarbojâs :D
daalija
Re: spanu musinas:)
31.01.2008 13:10
ja naudu nav kur likt, var meegjinaat, bet mums ne silts, ne auksts no taas mushinjas :D laikam iedarbojas tikai uz spaanjiem.
Re: spanu musinas:)
31.01.2008 19:28
nuja, karstasinîgie spâòi kïûst vçl vairâk hot, latvieðiem neder:)
ZZZ
Re: spanu musinas:)
01.02.2008 01:05
Vai tad tâs bija oriìinâlâs, man ðíiet tâs nemaz nav atïauts tirgot :) Ja veikalâ pirktas, tad visticamâk domâtas placebo efektam, kâ vairums lîdzekïu no specializçtajiem veikaliem.
Y
Re: spanu musinas:)
04.02.2008 14:19
Ir dzirdçts, ka pçc tâdu mantu lietoðanas var rasties jûtamas veselîbas problçmas.
ergo
Re: spanu musinas:)
04.02.2008 22:37
kas tad var notikt,mums ar sievu pilnigi vins neker.
Musha
Re: spanu musinas:)
05.02.2008 09:41
nekâda efekta vismaz man un kâdreizçjam draugam nebija - tikai abi âtrâk aizmigâm... labâk pamçìiniet kâdu lokâli pielietojamu lîdzekli - kaut vai to paðu Voluptu (kas gan ar nav lçta:)) vai vçl ko tâdu...
Tas ka spanu musina palidz ir pedejas mulkibas,es ari biju dzirdejis spanu musinu nu katram 15 pilieni un sex visu nakti,nu nopirku neaceros cik liela pudelite vai tik nebija 100g nu iepilinaju sievai 15 pilienus pa kluso un sev ari 15 pilieni man teica ka vairak nedrikst,nu sex mums vis ok bet tai diena teiksu ta sex vienu reizi un gulejam labi,nu 20ls veja un sex nakts ka nebijusi ari vairak sev pilinaju ka jau ar kukainiem neko nevar zinat bet man nelidzeja kad tik spanu udeni nebiju iegadajies
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 19 pieskaita 6?
Ziņa: