21 gadsimta slimîba -

Aizsāka Digi 

21 gadsimta slimîba -
05.02.2008 15:13
Runa iet par atkarîbu no azartspçlçm....vai var izârstçties?
Reâli piemçri, situâcijas no dzîves....varbût ieteikumi...
Re: 21 gadsimta slimîba -
05.02.2008 15:42
Piemçri ir bçdîgi.
Kâ jebkura atkarîba.
Ârstçðanai pakïaujas ârkârtîgi grûti.
Motivâcijai jâbût ïoti tuvu diviem pamatinstinktiem.
Izdzîvoðanas instinktam un pçcnâcçju radîðanas instinktam.
Ja apòemðanâs nav ðo instinktu lîmenî, tad cerîbas ir gandrîz nule.
Re: 21 gadsimta slimîba -
05.02.2008 15:52
ârstçðanas metodes?
Re: 21 gadsimta slimîba -
05.02.2008 17:22
Man liekas izarsteties var tad ja dziive kaut kas smags notiek !
Piemeram kada avarija vai vel kaut kas.
Tad cilveeks saak skatiities dzivei no otras puses.
Man arii taa bija kad izarstejos no atkariba, protams, nejau no azartspelem, bet no alkahola un smekesans.
Tagad vispar domaju kaa es vareeju smeket un dzert? Nekadas baudas !
Re: 21 gadsimta slimîba -
05.02.2008 17:48
...kâda ârstçðanâs???!!!...murgs...lai atkarîgais neglaimo sev - esmu slims...ak, man atkal slimîbas saasinâðanâs...un tâ visu laiku...un kâds pûðlotâjs tikai kâð naudu...
Re: 21 gadsimta slimîba -
05.02.2008 17:49
..:)..



Edited 1 time(s). Last edit at 05.02.2008 17:50 by madcynics.
Re: 21 gadsimta slimîba -
05.02.2008 17:55
Parasti azartspeelu speletaji nav nekaadi svakie kas kunkst kad vini ir slimi !
Re: 21 gadsimta slimîba -
05.02.2008 18:07
...man te daþi padirsa visu...bet bija daudz...:)
Re: 21 gadsimta slimîba -
05.02.2008 21:12
cik saprotu - pilnîgais bezcers!!! :(
123
Re: 21 gadsimta slimîba -
05.02.2008 22:05
Laikam nauda loti viegli nak ka pilnigaa pohujaa var automata samest, nu man nenak viegli un pat nemeginu tuvoties automatiem. Paskatoties no augsas kads no automatiem ir uzcelis maju? Tas tacu ir bizness kura nevar varities gan klients gan biznesmenis, varisies biznesmenis kam pieder automats un zaudes klients. un kad klients to sapratis tad ari nespeles. Zemapzina tacu sez kaare pec vieglas naudas. Neviens tevi neizarstes, neviens rocinu nepasniegs, ka tikai tu pats tiksi ar sevi galaa. iegadajies sev atbildibu, kaut uztaisi bernu un pamegini algu nospelet automatos un pec tam uzsit sev pa plecu cik forss tetis savam mazajam esi kuram pat savu ratu nav.

P.s bet ja tu nospele sikumus, tad jau nekas slikts. :)
Re: 21 gadsimta slimîba -
05.02.2008 22:24
...digi, kamçr labie minesotas dakterçtâji borçs spelmanim galvu, nekas labs nav gaidâms...bezceris nav...varçtu Tev izplûst garos stâstos par daþu labu rumpi no manu paziòu loka, kuri bez sûda minesotas un citiem pûðïotâjiem pârstâja dzert, spçlet, kaifot...pamats viens - neviens sevi neuzkata par smagi slimu...un nav uzskatijis...
Re: 21 gadsimta slimîba -
05.02.2008 23:22
To: 123
nav tieksme pçc "vieglâs naudas", jo nemaz tik viegli nenâk....un padirð automâtos vairâk nekâ vajag....tâ vien dzîvo no algas lîdz avansam...no algas atdot parâdus...saòem avansu -> atdot parâdus....pârmetumi sev ir neþçlîgi...

Sîko?! Man ðíiet, ka tas ir bezatbildîgi - vel ðajâ lietâ iesaistît mazu nevainîgu dzîvîbu! Nav jau nekâds koríis ar kuru kâds caurums jâaizbâþ...Jâ, varbût parâdîsies lielâka atbildîba...un miers lîdz kapa malai..., bet ja sîkais "neattaisnos" cerîbas? Vai papucîða loma nebûs pa spçkam? Atkal viss no gala... Un tad jau ðajâ pasaulç bûs trîs nelaimîgas dvçseles.... :(
Tas aptuvçni, kâ - gribi paturçt veci - paliec stâvoklî...Nç, bçrns nav nekâds instruments!!!
Rociòu var sniegt var nesniegt- nepalîdz... :( Bet laikam saprotu, ka vâjðs...dikti vâjðs... :(
Re: 21 gadsimta slimîba -
05.02.2008 23:26
To madcynics:

Vot, es arî nonâcu pie secinâjuma, ka tie dakterîði kaut ko nav îsti pareizi iestâstîjuði....slimîba ar kuru jâsadzîvo....nevis jâsadzîvo, bet jâcînas!

Labu rumpi...tieði tâ! Raksturs, gribas spçks, dzîves mçríi-tas ir tas, kas mums neïauj krist nelabojamu kïûdu bezdibenî....
Re: 21 gadsimta slimîba -
05.02.2008 23:36
...jaasadziivo nenoziimee turpinaat speeleet...
Re: 21 gadsimta slimîba -
05.02.2008 23:43
...cîòa ar sevi...
Re: 21 gadsimta slimîba -
06.02.2008 00:35
...da nav nekâdas cînîðanâs...un gribasspçks ari ne prièom...tâ ir ðo te ïauþu vislielâkais malds - jâcînâs...mûsos katrâ ir ielikts veselais saprâts...cilvçks izvelas galu galâ pats, uz kurieni stûrçt...gribi òemt sveðu karmu uz sevi - òem...ja saproti, ka cilçeks tikai attaisnojas - es esmu slims - tad sûti dirst...
Re: 21 gadsimta slimîba -
06.02.2008 00:40
...mazliet atkârtoðos...ïautiòi, ir veca gudrîba - problçmas neeksistç, ir tikai risinâjumi...un tieði tas ïauj normâli dzîvot...atkarîbu problçma kâ tâda neeksistç...ja to grib risinât...
123
Re: 21 gadsimta slimîba -
06.02.2008 08:11
pârmetumi sev ir neþçlîgi...
----------------------------
ja jau vari atlauties atkal mest ieksa tad jau tik nezeligi vis nav.. drizak zeelas.
Re: 21 gadsimta slimîba -
06.02.2008 09:17
...pasûtîju...., bet miera nav.... :(
Un uzòemties sveðu karmu negribu! Ar savu jau pietiek! :)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 24 pieskaita 15?
Ziņa: