par cçrmçm un vermox

Aizsāka darja27 

darja27
par cçrmçm un vermox
08.02.2008 09:43
Izlasîju visu par ðo tçmu, bet man tomçr ir vçl kâds jautâjums, varbût kâds var atbildçt.
Kâ vispâr iespçjams saprast, ka kaut kas nav ok???
Lîdz vakardienai man viss bija kârtîbâ un tad pçkðòi vienu beigtu parazîtu izvilku no sevis laukâ:-( Sazvanoties ar ìimenes ârsti ieteica dzert vermox, iedzçru vakar vienu tableti, ðorît otru, bet
Cik âtri man pazudîs tâs pârçjâs, ja viòas ir?
Ârste pateica sadzert pçc instrukcijas kâ rakstîts pa 2 tabletçm 3 dienas visu paciòu.
Tas tieðâm bûs pietiekami???
Re: par cçrmçm un vermox
08.02.2008 14:17
Ja dzersi peec instrukcijas tad buus pagalam... Bet es tikai iedomaajos to skatu "pçkðòi vienu beigtu parazîtu izvilku no sevis laukâ:-("... :)

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
darja27
Re: par cçrmçm un vermox
11.02.2008 09:44
Njam, kurð nav saskâries, laikam nesapratîs... Var vilkt laukâ vai staigât ar cçrmi, kas karâjas...tradicionâli vai netradicionâli paliek katra paða ziòâ.

Bet vai tâs cçrmes var nâkt laukâ arî pa muti? Tâds viegls nelabums kopð to vermox nu jau visu sadzçru. (Man tâdus stâstus arî sastâstîja).
Piekrîtu autorei
Re: par cçrmçm un vermox
11.02.2008 14:15
ku! pat kaa pensioneetam vai kruumu dakterim nevajadzeeja smieties par nabaga slimniekiem!
Piekrîtu autorei
Re: par cçrmçm un vermox
11.02.2008 14:58
P.S. gudri cilveeki raksta, ka nenobriedushas olinjas ir izkaarniijumos. pieaugushas ceermes - izkaarniijumos un dazhreiz arii atvemtajaa.

shajaa situaacijaa ir svariigi ne tikai dzert zaales, bet ieveerot higeenu, lai neizraisiitu autoinfeceeshanos.
ja gimenee kaadam atklaatas ceermes, tad jaarstee visa gimene!
Re: par cçrmçm un vermox
11.02.2008 22:43
Ko nozîmç izvilki? Tev no pçcpuses liels târps karâjâs ârâ? Pirmâ dzirdçðana par kautko tâdu, nç nu labi es jau nçesmu ârsts un ar netîrîgiem cilvçkiem arî nesanâk daudz kontaktçties.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 14 pieskaita 22?
Ziņa: