ûdens dzerðana

Aizsāka inese.s 

ûdens dzerðana
08.02.2008 22:22
Lûdzu informâciju par ieteikto 2l ûdens dzerðanu dienâ. Vai tas tieðâm ir tik labi, vai daudzums visiem vienâds, vai ûdens kaut ko neizskalo ârâ par daudz, kâdu ûdeni dzert, kâdu daudzumu vienâ reizç dzert?
Re: ûdens dzerðana
10.02.2008 11:57
Kopçjais ðíidrums vismaz 2-3 litri dienâ.(zupas,íîseïi,kompoti,tçjas)
Ðî tçma jau ir bijusi. Pameklç arhîvâ.
Cieòâ.
kuka2
Re: ûdens dzerðana
10.02.2008 20:42
bet labak jau tiru udeni 2 litrus papildus parejam ikdienas skidrumam
Re: ûdens dzerðana
10.02.2008 21:11
Par to ir daþâdi viedokïi. Nupat lasîju vienu Tibetas lamas grâmatu- viòð neiesaka tik daudz dzert. Tâ kâ ej nu sazini. Es pati gan cenðos izdzert 2 litrus, bet tomçr ne vairâk, ja neprasâs.
Moljers
Re: ûdens dzerðana
10.02.2008 21:25
Tibetas lamas ir lielâkie speciâlisti par ûdens lietoðanu :)
Kalnos tuksnesî vîniem rodas patiesa atklâsme
Re: ûdens dzerðana
10.02.2008 22:22
Cilvçkam ir dota tâda sajûta kâ slâpes. Ja slâpst - var padzerties, ja nç... Priekð kam sevi mocît un dzert tâpçc ka jâdzer, nesaprotu.
Re: ûdens dzerðana
11.02.2008 09:30
...plantam taisnîba...:)...bet plakanajiem viens prâtâ - kâds onkulis vai tante teica...un tad dzer puðu sprâgdami...nja...visu par labu veselîbu ir izzinâjuði citzemju gudrie...he, he, te viendien komuniceju ar kâdu jauno mâmiòu...tai ieborçts galvâ, ka zîdainim vispâr nevajag dot dzert, ka visu tas uzòem ar mâtes pienu...rietumu gudrie...un austrumu mâcîtieskârie visâm glupîbâm blçj lîdz...:)
Re: ûdens dzerðana
11.02.2008 22:39
Tieði tâ, ja slâpst dzer, ja nç, tad priekðkam tik daudz? Gudri cilvçki dzer daudz ûdens tad, kad ir darîjuði blçòas un zin, ka vajag attîrît organismu. Dzer ûdeni arî tad, ja redzi, ka tev urîns ir dzeltens, tas nozîmç, ka organismâ trûkst ûdens.
opaaaa
Re: ûdens dzerðana
12.02.2008 13:58
gulçju Austrijâ slimnîcâ un tur bija tâ, ka katram pacientam izsniedza pa litrîgam termosiòam ar vçlamo dzçrienu (ûdens, ûdens ar sîrupu, tçja) un regulâri piepildîja, ja bija tukðs. par vismaz 2 - 3 termosiòu izdzerðanu katru dienu rûpçjâs mâsiòas, kuras mîïi atgâdinâja, lai tik dzer ârâ :)
Re: ûdens dzerðana
12.02.2008 16:27
...austrijâ tir gudrie...teitan tikai aitas...
opaaaa
Re: ûdens dzerðana
12.02.2008 23:20
madcynics - nu neraudi neraudi. es tikai savu personîgo pieredzi izklâstu.
Re: ûdens dzerðana
13.02.2008 00:46
...nomierinaji mani...:)
opaaaa
Re: ûdens dzerðana
13.02.2008 02:16
a kas vispâr ir LV ârstiem par iekðçjo aizvainojumu? kâ tiek pieminçti citi ârsti, citas slimnîcas vai pasarg dies` kapitâlistiskâs rietumeiropas medicînas pieredze, tâ bezmaz sâkâs teksti par tçmu 'nu jâ mçs te visi stulbi'. nu bet tas taèu nav normâli. ir miljoniem ârstu un miljoniem daþâdu pieredþu, kâpçc èakarçt sevi ârâ un nepaklausîties, ko tas pacients tur stâsta (varbût pamet kâdu noderîgu ideju no iepriekðçjiem dakteriem) vai vismaz neizteikt vai neizrâdît ðâdas replikas.
esmu cilvçks, kurð uzskata, ka profesionâlâ ziòâ tev ir jâaug vienmçr - pat ja esi labâkais speciâlists savâ nozarç, tad visai drîz vari arî tâds nebût, ja turpinâsi ignorçt apkârtçjos faktorus. es nerunâju par ârstiem, tas ir par pilnîgi un galîgi jebkuru profesiju.

un kâ domâ, ko man darît un domât pçctam kad LV ârsti par manu 'slimîbu' vienkârði noplâta rokas un saka - jâgaida, jâgaida.. izraksta B vitamînu un viss. pietam kad es mçìinu kaut ko pastâstît ko man teica ârsti ârzemçs, tas viss tiek tâ smalki noignorçts. un es jau to saku ne jau, lai parâdîtu cik tas LV dakteris ir stulbs, bet gan tâpçc, ka ârzemçs ârstçja un ðeit esmu ar sekâm (respektîvi ârsts nezin kas un kâ tur ir darîts. ir pasauss izraksts no slimnîcas) un mçìinu ârstam un sev palîdzçt kaut nedaudz. es protams atvainojos, ja kâdam tas aizskâra paðcieòu, bet nu esam taèu atvçrtâki :)

dakteri noteikti padomâja - kârtçjais 'gudrais' pacients, kurð visu zin labâk. un lai jau, man gabals no tâ nenokritîs, bet diemþçl vienîgais ko es tagad daru sakarâ ar ârstçðanos - gaidu. laikam jau brînumu :)
Re: ûdens dzerðana
13.02.2008 10:11
...opaa, es neesmu no iesvaidîto kastas...es paudu par dzerðanu un ûdens uzpûsto nozîmi...
Re: ûdens dzerðana
13.02.2008 10:53
Ûdens ir dzîvîbas pamats. Cilvçka organisms sastâv no 90% ûdens,ja nemaldos.
Tas visu arî pasaka.
Re: ûdens dzerðana
13.02.2008 10:56
Gudrs mediíis nekad neateiksies parunât ar pacientu.
Iztaujâðana ir viens no ceïiem,kâ noteikt pareizu diagnozi. Pareiza diagnoze ir 50% no pareizas ârstçðanas.
Neârstç ârsts. Ârstçðanas procesâ iesaistâs abas puses
Re: ûdens dzerðana
13.02.2008 18:20
Un lielâkâ atbildîbas daïa ir pacientam paðam.
Re: ûdens dzerðana
15.02.2008 08:21
Jâ,tâ sanâk. Daudz kas atkarîgs, kâ slimnieks pastâsta ârstam par savu slimîbu.
Daudzi slimnieki,diemþçl ,domâ, ka jâpasaka daþi vârdi un ârsts jau pats noteiks diagnozi.Neredzot slimnieku,neiztaujâjot to u.t.t.
opaaaa
Re: ûdens dzerðana
15.02.2008 09:46
es arî uzskatu, ka ârstçðanâs procesâ gan pacientam gan ârstam ir jânâk pretî viens otram un jâveido uz sadarbîbu balstîtas attiecîbas. diemþçl realitâte ir tâda, ka es pazîstu tikai daþus atseviðíus ârstus, kur tieðâm izjautâ par visu, kas saistîts ar konkrçto slimîbu un beigâs izsmeïoði izstâsta kas ir darâms. un ïoti þçl, ka no tiem daþiem speciâlistiem nav mans ìimenes ârsts, kurð pie mazâkâs saaukstçðanâs vai kâ tâda izraksta antibiotikas... tâ kaut kâ
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 11 pieskaita 12?
Ziņa: