hormonu analîþu rezultâti

Aizsāka ede 

ede
hormonu analîþu rezultâti
19.02.2008 11:19
man konstatçja vairogdziedzera autoimûno saslimðanu - VG raþo antivielas. dr. Helds izrakstîja dzert tiroksînu un nâkt katru gadu pârbaudîties.

tiko taisîtajâs analîzçs antivielas pret TPO - baiss cipars - 5344 (pagâjuðogad bija 598), norma - ðkiet, ka <35
tâpat arî virs normas ir AV pret tireglobulînu - 172 (pagâjuðogad bija 42, norma <50)
jau pierakstîjos pie Helda, bet mani biedç tas lielais cipars.
kas ar mani notiek??
Re: hormonu analîþu rezultâti
19.02.2008 13:31
Kâds Tev bija sûdzîbas, lîdz Tu nonâci pie Helda?
ede
Re: hormonu analîþu rezultâti
19.02.2008 14:05
a kâdâm jâbût?

man principâ nebija nekâdu sûdzîbu..pirms pâris gadiem man bij problçmas ar aizkunìa dziedzeri, daktere aizsûtîja uz sonogrâfiju un tâ sonogrâfa daktere pie reizes paíçra arî vairogdziedzeri un konstatçja, ka tur esot mezgli..uztaisîju analîzes un tur râdîja tâs antivielas pâri normai.
ede
Re: hormonu analîþu rezultâti
20.02.2008 10:24
ja nu kâdam arî ðis jautâjums interesç -
biju ðodien pie Dr. Helda - viòð teica, ka tas antivielu cipars mçdzot bût svârstîgs un ja nav citu sûdzîbu, mezglu un citu veidojumu vairogdziedzerî, tad lielam uztraukumam nav pamata - tikai regulâri jâveic analîzes, vai nav kâdas citas izmaiòas. â, un jâdzer Tiroksîns.
Re: hormonu analîþu rezultâti
20.02.2008 11:03
Ede, paðsajûtu ðâdas novirzes tieðâm nekâ neietekmç?
Re: hormonu analîþu rezultâti
20.02.2008 13:07
kaut kâ neticâs, ka pie tâdiem râdîjumiem nebija sliktas paðsajûtas!?
ede
Re: hormonu analîþu rezultâti
20.02.2008 15:09
patiesîbâ jau es nevaru adekvâti novçrtçt savu paðsajûtu, pareizâk sakot, no kâ rodas sliktas sajûtas.
es strâdâju, vakaros mâcos, ceïos seðos, eju gulçt ap vienpadsmitiem, tâtad pat nesanâk 8 h miega.. un tâpçc nevaru pateikt vai nogurums ir no noslodzes, vai arî no vairogdzidzera..
vçl ik pa laikam sâp galva, bet tas no tâ, ka mazkustîgs dzîvesveids, sçþu visu dienu pie datora, pie tam sçþu nepareizâ pozâ, lîdz ar to nospieþas sprandas asinsvadi..
ja prasa par pastiprinâtu svîðanu - es nezinu, jo pastiprinâti svîstu jau kopð tîòu gadiem (pubertâtes)..man visu laiku ir ðíitis, ka tâ ir mana îpatnîba. turklât man ir vâja veìetatîvâ nervu sistçma - vai to arî ietekmç vairogdziedzeris?
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 17 pieskaita 13?
Ziņa: