par vizîtes maksu pie dr. R.Gibnera!!!

Aizsāka creativa 

par vizîtes maksu pie dr. R.Gibnera!!!
22.02.2008 12:15
Lieta tâda, ka par vizîti pie traumatologa-ortopçda Rolanda Gibnera Traumatoloìiskajâ slimnîcâ katru gadu vienmçr atstâju naudas summu, kas nu ðoreiz man nebija pieòemama (tie bija 30 Ls), bet samaksâju tâpat. Turklât ðogad man pie viòa bûs jâiet vçlreiz pavisam drîz un vairs negribçtu maksât 30 Ls par vizîti atkârtoti. Varbût stulbi darîju, ka nepainteresçjos tâpçc jautâju tagad - vai tâ ir nelokâma summa, kas vienmçr jâmaksâ dodoties pie viòa vizîtç, vai ir kâda cita iespçja ðo summu samazinât? Pieòemsim,ar ìimenes ârtsa nosûtîjumu. Vai jums ir bijusi pieredze ar dr. Gibneru un vai pie citiem ârstiem traumatologiem-ortopçdiem ðajâ slimnîcâ jâmaksâ tâdas paðas summas? Zinu, ka pie dr. Kalna tâ toèna nav. :)
Re: par vizîtes maksu pie dr. R.Gibnera!!!
22.02.2008 12:37
;-) Ja es gribeetu konsultaaciju tieshi pie dr. Gibnera, es neriskeetu ar vinju kasiities pat tad, ja maksaajums ir skaidri nelegaals ;-)
Re: par vizîtes maksu pie dr. R.Gibnera!!!
22.02.2008 13:26
Tas mani îpaði neuztrauc, runâjot par viòa raksturu. :) Bet laikam jau tur neko darît nevar, jo skaitâs tâ kâ privâtprakse, ne? Vai es kïûdos?
Re: par vizîtes maksu pie dr. R.Gibnera!!!
22.02.2008 13:28
var tak piezvaniit un pajautaat
Re: par vizîtes maksu pie dr. R.Gibnera!!!
22.02.2008 13:31
Protams, ka var.
Re: par vizîtes maksu pie dr. R.Gibnera!!!
22.02.2008 13:38
privaatprakseem parasti nav nekaada sakara ar gjimenes aarsta noriikojumiem.

vajadzeetu gan pakauleeties ar Gibneru kabinetaa... ja nu asas izjuutas un adrenaliins nepiecieshams... galu galaa, briivais tirgus tachu.
Re: par vizîtes maksu pie dr. R.Gibnera!!!
22.02.2008 13:43
Runât ar viòu un kaulçties ir 2 daþâdas lietas! :)
Minka-Pinka
Re: par vizîtes maksu pie dr. R.Gibnera!!!
22.02.2008 15:58
Maajas lapaa-ir atziimeets,ka dir valsta apmaksâtais apmekle'jums un kad, nee. Nu tad ej tajâs 1dienaas no 15-16. http://www.tos.lv/lv/arstu_lapas/9
Re: par vizîtes maksu pie dr. R.Gibnera!!!
23.02.2008 20:37
Briinums, ka tev tik biezi pie vinja jaagriezaas......vinjs jau parasti visus uz galda stutee....
Re: par vizîtes maksu pie dr. R.Gibnera!!!
24.02.2008 12:15
Kad tur nesen biju pie traumatologa, ar norîkojumu man bija jâgaida 1 nedçïa un maksâja tas Ls2.
Kad gribçju pie vertebrologa, sapratu, ka man iepriekð ÏOOTI paveicâs- visiem, kas zvanîja pa telefonu, darbiniece paziòoja, ka Ls 2- vizîte pie ârsta pçc 3 mçneðiem (ja ir norîkojums) vai Ls 30 un vizîte jau pçc nedçïas.To paðu viòa pateica man arî. Nezin kâdçï pirmajâ reizç tas notiek âtrâk?
Tas attiecas uz visiem ârstiem, kas pieòem "traumu" poliklînikâ.
Re: par vizîtes maksu pie dr. R.Gibnera!!!
24.02.2008 12:16
Es laikam meklçðu vertebrologu citur- katrreiz 30Ls, tas man ðíiet par traku!
Es nesaprotu,ko tur ðausminâties!Ejot uz traumu poliklîniku,òem no ìimenes ârsta nosûtîjumu un maksâ 2 Ls,bet ja ej uz privâtpraksi(kaut vai tâ ir tajâ paðâ iestâdç),maksâ norâdîto summu.Tâda dzîve.Tagad jau homeopâti òem 45 Ls par konsultâciju,un psihoterapeti 40Ls.Pieraksties jau iepriekð uz vairâkâm reizçm un paòem tik ìim.ârsta nosûtîjumus.Un nekâdu problçmu!
Re: par vizîtes maksu pie dr. R.Gibnera!!!
25.02.2008 08:50
Forði. Paldies. :)
Re: par vizîtes maksu pie dr. R.Gibnera!!!
25.02.2008 11:24
Varbût varat ieteikt kâdu citu speciâlistu, mugurkaula ârstu, kas ir bijis jums gana labs un kompetents?
Re: par vizîtes maksu pie dr. R.Gibnera!!!
28.02.2008 21:26
Es aizvakar biju pie vertebrologa- tas pats dakteris, kas "traumâs" strâdâ, tikai citâ vietâ un lçtâk- Ls 20. UN VISPÂR BEZ RINDAS!
Iepriekð gan nâcâs 3 dienas pa netu parakâties, kamçr atradu. Toties tagad man ir info par gandrîz visiem vertebrologiem, kas strâdâ Rîgâ, kurâ vietâ kurð strâdâ un kur vçl praktizç :)
Nemaz tik daudz jau viòu nav- tikai kâdi 10-15!
Re: par vizîtes maksu pie dr. R.Gibnera!!!
28.02.2008 21:31
Salîdziniet www.tos.lv un www.stradini.lv un tad tos paðus vârdus iedrukâjiet googlee, Tâpat tur var iedrukât "vertebrologs"!
Tâlâk izvçle jûsu!
Re: par vizîtes maksu pie dr. R.Gibnera!!!
28.02.2008 21:49
Pie kura Tu biji, ja drîkst zinât?
Re: par vizîtes maksu pie dr. R.Gibnera!!!
29.02.2008 11:31
Dr Kaspars Ruks.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 4 pieskaita 9?
Ziņa: