Strutaini izdalîjumi no MANDELÇM!

Aizsāka Andis 

Andis
Strutaini izdalîjumi no MANDELÇM!
18.03.2008 15:27
2 nedçïas novçroju baltu plankumu uz mandelçs.

Pamçìinâju viegli babakstît ar auss tîrâmo kociòu un no mandeles iznâca ârâ dzeltens, slikti oþoð, biezs ðíidrums. Mandelçs ir caurums no kur parâdâs ðis ðíidrums. Ðíidrums smird pçc çdiena pârpalikuma atraugâðanas ( mazi balti gabaliòi, kas ïoti smird)

Mandeles nesâp, nav apsârtuðas, neko nejûtu. Bet mandelç ir caurums!

Kas tas tâds var bût?
Tas ir tonsiliits, pameklee vairaak info!
Tikko atradu, ka tas ir tas saucamais ''koríis''. Te: http://www.dr.lv/phorum/read.php?3,299166,299446#msg-299446

Simptomi sakrît. Vai tas pâries?
Tonsiliits slikti padodas aarsteeshanai. Viss atkariigs no tavas veixmes :)
Ak dievs. Man tikai 15 gadu un ðitâds draòíis. ;( Esu pârbijies!!! Ko darît? :(
Nâk eksâmeni, slimot nedrîkst.

Ko jûs varat ieteikt? :(
Man arii tas paraadiijaas tavos gados, bet taa arii neesmu tikusi valjaa :( nav iipashi akuuts, bet ik pa laikam kkas tur izdalaas :( saka jau, ka LOR'i arii esot bezspeeciigi.. antibiotikas nenjemot..
Ârprâts.

Man viòð netraucç, bet tagad visu mûþu mocîs sirdsapziòa, ka ir kaut kâda kaite. Tagad tikai izmisums, vairs nekas.

Tâ izdalîðanâs vieta ir ïot, ïoti maziòa. Galvenais lai neizlpatîtos. Ko var darît lietas labâ, lai ðie íoríi no kuriem izplatâs ðíidrums nepavairotos?
Vai kas traucee tev aiziet pie ausu kakla deguna aarsta LOR un visu mieriigi izrunaat?
Gan jau ko ieteiks, kaa tev labaak riikoties, pat, ja neizaarstees! :)
Re: Strutaini izdalîjumi no MANDELÇM!
18.03.2008 21:42
No tâ nemirst? Tad aizej pie ârsta, izrunâjies par to, dabû zâles un dzîvo tâlâk. Priecâjies,ka vari paskriet, parunât, sportot, draudzçties un darît daudz ko citu!
Daþam labam ðajâ forumâ tusçjoðam cilvçkam 20 gados jau 3mâkslîgâs locîtavas ieliktas. :(
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 22 pieskaita 22?
Ziņa: