Probleemas ar elposhanu

Aizsāka Arturs5555 

Taatad man naktiis pirms guleeeshanas paaraadas gruutiibas ar elposhanu. Sajuuta ir taada ka es elpoju bet juutu ka neesmu ieelpojis pietiekosi dzili, tada sajutaa ka nepietiek skaabeklja, un taa vislaik atkaartojas. Sirdsklauves itkaa nav, nedaudz dzirdu kaa pulsee galvas asinsvadi un visspretiigaakais ir tas ka itkaa gulju censos nomierinaaties un iesliigstu tadaaa ka miegaa bet taadu kuru es juutu , ne iisti miegs bet taads kaa nezinu ka pateikt itkaa atsleegtos bet esot pie apzinjas ka notiek, bet no taa pats esmu speejiigs iziet. Aaa un arii grutibas noriit siekalas paraadas, vienkaarsi pieraujos auksaa un krampjaini meginu norit bet nesnaak taka ieklemeejos, un pagajuso reizi ari viegls klepins paradijas...

Arto elposhanu man grutibas bija no energijas dzerieniem, un pat limonaadeem (kad izdzeru vairak pa litru), bet tagad tos vairs nedzeru viss bija ok, treninja eju viss ok. bet peec tada viena fiziski smagaka treninja atkal paradijas siis elposhanas gruutiibas bet pluss klaat veel ar papildlietaam. Varbuut esmu satraumeejis kaukadu sirds muskuli un rodas kautkada sirds maspeeja? vienreiz man veel sitam klat uznaaca leeekme ka viss saku raustiities, bet atra palidziba atbrauca un izmerija sirdi un asins spiedienu un viss bija ok... es patiesham nez kas kaish bet man tas ljoti traucee ceru ka kads izlasiiis manu gari pieraxtiito dzivesstastu un spees dot kaadas noraades.
p.s man ir 16 gadi
probleeema atrisinaata... sazinaajos ar aarstu, tas itkaa ir saistiits ar gariigu parslodzi. jaa meenesi tada man pa nopietnam bija ;D labi buus jaatpuusas. topic close
Re: Probleemas ar elposhanu
20.03.2008 10:03
Nu re cik labi!

Atpûties!
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 5 pieskaita 3?
Ziņa: