Daþâdi dakteri

Aizsāka kachenite 

Daþâdi dakteri
01.04.2008 13:04
Paskaidrojiet, lûdzu,kas zina, kâda atðíirîba ir starp ortopçdu, íirurgu, traumatologu un traumatologu-ortopçdu, un íirurgu-ortopçdu?
Sagaidîðu magnçtiskâs rezonanses slçdzienu un pie kâda no ðiem dakteriem man bûs jâiet. Tikai nesaprotu, pie kura?
Re: Daþâdi dakteri
01.04.2008 13:29
...veel dereetu precizeet kaadai vietai un kaapeec to rezonansi taisiija...
Re: Daþâdi dakteri
01.04.2008 14:46
Tâ ir 7 gadus veca sporta trauma- plecâ kaut kas sastiepts, kaut kas pameþîts un tagad par daudz sâk sâpçt (es biju trenaþieru zâlç).
Re: Daþâdi dakteri
01.04.2008 15:15
Komat, Tu varbût arî zini, kas par kaiti ir sinovîts? Visu googli pârmeklçju, par sinoviju atradu, bet sinovîtu- neko!
Re: Daþâdi dakteri
01.04.2008 15:23
...tiiri tehniski sanaak vaina lociitavas sominjas apvalkaa, iekaisums, kas iespeejams veicina lociitas skhidruma paarmeru produkciju, bet vispaar par sho nozari mana interese ir minimaala, taapeec zinu pashu minimumu...


uz synovitis angliski var lasiit liidz nelabai duushai
Re: Daþâdi dakteri
01.04.2008 17:29
Vçl USG bij minçti tâdi "zvçri" kâ "acromio clavikularis" tendinoze, tendinopâtija un problçmas ar "subskapularis". Ðos "latîòus" es googlç atradu, skaidrs, kas tie tâdi ir -muskulis un kaut kâdas saites vai cîpslas.
PIE KÂDA ÂRSTA AR TO JÂIET?
Re: Daþâdi dakteri
01.04.2008 19:41
pie traumatologa-ortopeeda
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 5 pieskaita 22?
Ziņa: