sirds mazspeja

Aizsāka Lanta 

Re: sirds mazspeja
05.04.2008 16:20
Kads var sikak pastastit par sirds mazspeju? Kaa vina rodas? Kadas ir sajutas, kad ir sirds mazspeja? 18 gados var but sirds mazspeja, ja pirms pusgada taisija EHO un sirds bija pilniba vesela. EKG taisija vairakas reizes pirms divam nedelam ari viss ok.
Lanta
Re: sirds mazspeja
05.04.2008 16:25
http://news.frut.lv/lv/health/9147
u.c. peec google sirds mazspeja
Re: sirds mazspeja
05.04.2008 16:30
Man dazkart ir taa, ka es gandriz esmu aizmidzis un peksni man japiecelas jo ir tada sajuta it ka pietruktu elpa, bet pectam atkal viss ir ok. Ta ir sirds mazspeja?
Re: sirds mazspeja
05.04.2008 16:51
Re: sirds mazspeja
05.04.2008 17:50
18 gados var bût sirds mazspçja... tâ var bût jau 2 nedçïu vecumâ un pat vçl âtrâk... bet Tev Disease tâs nav... un ja labi sportosi, vçl îîîîîlgi nebûs...
Re: sirds mazspeja
06.04.2008 01:01
Disease: es shad un tad taa pamostos. Gadas vairaak reizes naktii. Manupraat tur vnk kaukas aizkriit takaa ciet kaklaa, bet varbuut uz nerviem. HVZ... katraa zinjaa sirds taa toch nav :)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Diseaase no cita PC
Re: sirds mazspeja
15.04.2008 08:35
Sirds mazspeja var uznakt peksni vai taa ir slimiba, kas sakas pamazam? Un kas liecina par to, ka ir sakusies peksna sirds mazspeja? Tados gadijumos ir jasauc atrie?
Re: sirds mazspeja
15.04.2008 12:48
...ja Tev saaksies peekshnja sirds mazspeeja, Tu to pamaniisi...
Re: sirds mazspeja
15.04.2008 14:19
manupraat sirds mazspeeja ir noverojama arii kaa aizdusa kad jelji 3. staavaa var uzkaapt :) ne?

es tad parasti saaku niknaak kardio taisiit :)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: sirds mazspeja
15.04.2008 16:51
Oi, Mateus, ðvaks esi. Pat man cienîjamos gados aizdusa no 3. stâva nemetas:)
Re: sirds mazspeja
16.04.2008 00:20
Nu man pie 4 saakas, bet ja godiigi - piemet Tu sev meenesha laikaa 10-15kg un tad atkaarto ko teici :D Tapeec arii peec taa veerteeju vai pietiekami daudz kardio, lai motors liidzi tiek.

Cieniijami gadi ir peec 50... veca gan esi :? ;)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: sirds mazspeja
16.04.2008 08:54
Esmu gan veca, jau pâri 50...
Re: sirds mazspeja
16.04.2008 11:42
Paari 50 tomeer... bljin... aplauzos :)
Domaaju taksh ka ap 40 tik :)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Lanta
Re: sirds mazspeja
27.04.2008 14:54
mazspeeja vai nee, bet tie neskaitaamie simptomi jau dzen izmisumaa... saapes sirds rajona, ne ta spiezh, ne ta dur, nez... galva te saap , te reibst...rokas tirpst, aukstas (lai gan pashai silti), kaajas tirspt (arii vinekaarshi ejot pa ielu)... elpa truukst naktiis, vakaros... murgs kaut kaads... jau kopsh februaara...
Re: sirds mazspeja
27.04.2008 15:33
Mekleetaaju iedarbini vai arii izlasi sho teemu visu - NERVI... un lai nerunaatu lieki pretim - kardiogramma, ehokardiogramma. Paranoidaalaam veelmeem: holtera monitoreeshana. Beigaas izraadiisies ka naudu pa velti teereji un vnk jaasporto, jaabeidz domaat muljkjiibas un jaadzer baldriaanji ;)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: sirds mazspeja
27.04.2008 15:58
Kardiogramma ir, eho ir, velo ir, galvas datortomograafija ir (30.08.07.), doplers galvai, kaklam ir. Viss bez naudas, tikai pacienta iemaksa. Katrai diagnostikai ir kaut kaac rezultaats, kaut kaadas atkaapes...
Ja man nesaapeetu, iestaatos te VD klubinjaa, bet cik palasos, vinjiem nesaap...
Re: sirds mazspeja
27.04.2008 16:00
Baldzriaanjus dzeru un ne tikai tos vien... Mildronaats, Preductaals, Ginkor Forte, Nootropils, Novopasit, Ibumetin...
Re: sirds mazspeja
27.04.2008 17:30
VD nesaap??? :D:D:D:D:D:D
VD tieshi ir tas, ka saap, lai gan nav kam saapeet ;) Tb simptomi ir - kaites nav. Un tas ka KAUTKAAAS atkaapec no normas - suuds uz kocinja. Un viss tas ko Tu nosauci... Tu tagad njirgaajies vai nopietni mildronaatu, novopasit ... Tu to par medikamentiem deevee? :) Iedo saikni uz kaadu peetijumu par to iedarbiibu, cik zinu mildronaatam joprojaam kliiniskie peetiijumi nekaadi nav veikti. A ibumetin... nu pretsaapju liidzeklis un...

Un tas ir normaali..es jau kaut kur mineeju, ka 50% shito "slimnieku" pasaka ka nu un ka nekas nav atklaat...aarsts muljkjis..man ir veezis... es mirstu... tiaki jaatro aarstu kas to atradiis....un taa visu muuzhu :)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: sirds mazspeja
27.04.2008 17:41
"aarsts muljkjis..man ir veezis... es mirstu... tiaki jaatro aarstu kas to atradiis....un taa visu muuzhu :)"

shitas labs.... :D
Re: sirds mazspeja
27.04.2008 17:48
Es tos nekaa nedeeveeeju, dzeru , i viss.
Mildronaatu kardiologs ieteica, novopasit aptiekaa
Re: sirds mazspeja
28.04.2008 10:58
Kardiologjiskaam lietaam 500mg dienaa???
smu paarliecinaats, ka pat instrukcijaa ir jaabuut mineetam, ka kardiologjiskaam lietaam deva saakas ar 1000mg dienaa un uz augshu. 500mg dienaa tas vispaar nav nekas... tik taa tonusinjam.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Disease PC
Re: sirds mazspeja
04.05.2008 14:41
Vai no sedesanas pie datora var rasties sirds mazspeja no kuras var nomirt?

P.S. Ja cilveks nesmeke, nelieto alkoholu, nav ieprieks bijusas nekadas sirds slimibas, 18 gadi, nav diabets vai paaugstinats holesterins, nav ari resns. Tikai katru dienu sez pie datora ne vairak kaa 12 h. + ir mazskustigs dzivesveids.
Disease PC
Re: sirds mazspeja
04.05.2008 15:06
Sledziens:

Eho - KG sirds dobumi nav paplasinati. Hipertrofijas pazimes nekonstate. Kreisa kambara sistoliska funkcija netrauceta. 1 pakapes MV prolabesanas ar 0-1 pakapes mitralu regurgitaciju. Starpsiena intakta.

Tas var vai nevar rezulteties sirds mazspeja?
Re: sirds mazspeja
04.05.2008 16:28
var, var dabuut sirds mazspeeju, ilgi studeejot normaalu eho... tieshi tad jamaa piemetas...

Disease, Tu jau pats esi uzrakstiiji savu diagnozi... mazkustiigs dziivesveids... dators...

es ta veca sieva peec dzimtas pabaroshanas apseezhos patarkshkjeet, bet Tu...
Disease PC
Re: sirds mazspeja
04.05.2008 16:31
Ta tad es varu nomirt? :(
Re: sirds mazspeja
04.05.2008 16:57
Kâpçc Tu gribi par visu vari, lai Tev sirds mazspçja bûtu?
Tu gadîjumâ naktîs nekrâc? Varbût tur tâ vaina? Tad tam varçtu bût sakars ar tâdu vârdiòu "apnoe"- reiz viens dr. pa radio par to stâstîja. Tas tad, kad krâcçjiem miegâ aptrûkstas elpa. Pameklç pats google!
Bet vispâr, Tu izklausies pçc cilvçka, kas meklç slimîbas. Niku ar sev tâdu esi izvçlçjies!



Edited 1 time(s). Last edit at 04.05.2008 17:01 by kachenite.
Re: sirds mazspeja
04.05.2008 17:05
mees jau Tevi ar varu no datora nost necelsim... piedod, bet taa nekas labs nesanaaks... paardienaas turpinaasi posteet par mirshanu utt... driiz te publikai apniksi... saku, kaa ir, jo Tev ir sarakstiitas maisiem idejas, bet Tu tik mal savu -- nomirshu, nomirshu... uztaisi shut down un cel pakalju augshaa. tad var runaat taalaak.
Re: sirds mazspeja
04.05.2008 23:54
Neraizçjies, Disease! Mirðana ir vienîgâ garantçtâ lieta, kas mums visiem, piedzimuðajiem, pienâkas!
Nav vçrts uztraukties, par to, kas pienâks tik un tâ. Labâk bûtu padomâjis, ko pa ðo laika sprîdi starp dzimðanu un mirðanu darît!
Disease PC
Re: sirds mazspeja
05.05.2008 17:23
Saku, saku kusteties.. sodien kops 2 nedelu partraukuma beidzot biju izgajis ara uz 2 stundam. tb pastaigajos. :)
Re: sirds mazspeja
07.05.2008 09:38
Pilniigs PSC :)
negulio uz muguras :)
es konstateeju, ka ja gulju uz saana elpa netruuxt :)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 9 pieskaita 1?
Ziņa: