sirds mazspeja

Aizsāka Lanta 

Disease PC
Re: sirds mazspeja
07.05.2008 15:56
Kas teica, ka man elpa trukst? Netrukst. Vienkarsi is vajums/nugurums stiprs + VD citi simptomi. :/
Copy Paste
Re: sirds mazspeja
07.05.2008 16:04
Disease Wrote:
-------------------------------------------------------
> Man dazkart ir taa, ka es gandriz esmu aizmidzis
> un peksni man japiecelas jo ir tada sajuta it ka
> pietruktu elpa, bet pectam atkal viss ir ok. Ta ir
> sirds mazspeja?
Disease PC
Re: sirds mazspeja
07.05.2008 16:52
Tas bija vienu nakti vai divas un pectam atkal viss ok. :)
ari es loti baidos ,ka eho pateiks-vesels;kad uzzinaju,ka preductal ir tikvien tads acidozes likvidetajs,resp nav ta zale,kas nu bus lidz muza galam jadzer,biju mazliet aizvainots,tatad g arste nenoticeja sapem
labi,sirds mazspeja nesap,tacu man ir kartigs elpas trukums, naktis lidz pat nosmaksanai,ti pamastos un vairs nevaru aizmugt
man 40, nearsteta hiprtenzija
vismaz nomieriniet utt
dargie jaunie cilveki
noteikti iesaku kacudzo nisi veselibas sistemu;
man ta ir ja nu vieniga iespeja
tikai zala(nevarita) bariba,peldet kamer nav ziema,nepartraukti vingrot
es sapnoju par to ,ka reiz partrauksu medikamentus
patlaban es saubos tikai par to---- ,ka sirds mazspeja ir gandriz vienigais ,ko bus gruti arstet ar netradicional metodem
jebkadas psihiskas lietas tikai ar vitaminiem un nezeligu apnemsanos kusteties,vingrot,neest indes , pilnigi nost alkohololu,kafiju,purinvielas
ari kakao, magones
tas , ko es jau sajuutu no nisi ir staja 2 nedelas;ja sapes sirdi paliek
laikam ir vajadzigi 7 gadi,kamer nomainas visas sunas, tapec,laikam ari liek shunti-lai iegutu laiku
tatad jums no33 gadiem janodzivo lidz maniem 40(ti pec nishi sistemas )un jums bus garanteta 100 veseliba,un tas ir pilnigs fizisks un garigs komforts
cita lieta , vai tas vispar iespejams tur darba kolektivos utt,nevajag uz sarkandaugavu ari labak braukt uz laukiem, visa nopietniba
iedomajieties ,ka jums sap un kads japanis saka, ka viegli izarstes vezi,ari jebkadu sirdskaiti,protams , ka jums loti,loti gribas noticet
es labprat uzklausitu oponentus, un vispirms jau --kas notiks ,ja sirds mazspejnieks atteiksies no medikamentiem un -konkreti liks stradat kapilariem;intuitivi es noticeju --- darboties ar kapilariem,jo tiesi tie ir asinsdzineji;kads pat teica meditet,it ka sirds vieta butu caurums,sirds vispar nav;padomju sanatorijas (fizioterapeiti)visuma liek uz elpas vingrinajumiem;tagad zel noskatities,ka tajos laikos deva grupas,pec vecam gramatam var redzet sis 1/2/3 pakapes -- vienalga hiprtoniska slimiba vai heart failure-- grupas deva palabi un pa kreisi;tomer , ja jums tiesam ir hsm diagnoze,nekadas sanatorijas ,duunnju vannas,praktiski neviens min udens paveids jums neder ti peldeties,minets tikai gaisa peldes,ka ari ziemelu juras klimats atkal neder-- visiem , ne hsm; talak man loti gribetos ticet,ka var salikt savu sirdi atpakal pa gabaliniem ti ar vitaminiem;
ir vel kada lieta paverojot vecos alkoholikus ; labi zinu cilveku,kuram 10 gadus atpakal eho pierakstija hsm 2 pak,kaut kas tur ari par sistolem utt,talak vins dzera orfarinu(da jebkadas zales,kuras patika pec garsas un krasas,ka ists planpratis + 0.5 degvina utt ----tad vins tagad ir dzivs---vins ari saka ----jus nesaprotiet,tas man ir zales;varbut vins parprata--ne vairak ,ka 1.5 litri skidruma,ne jau shnabja
tad man naca zina ,ka novosibirskas sausmigakais alkohola apkarotajs zhdanovs,izkliedzis simtiem lekciju,parbiedejis visus-----tiem tik vien iesaka iedzert ----hsm, simts gramu, leo bokeria bija par 50 gramiem konjaka;kardiologi ari neko nesaka pret kafiju BET ES TIK UN TA TO NEDARITU, alkoholiki ir tumsonas,nevis otradak-- nedzeraji ir shirmaviki;reali,ja mes aizvien iegrimstam kapitalismaa,tad naturopatu izredzes ir niecigas,visur tikai baurosana,es nebrinos ,ka vingrotaji tiks sarkandaugava,bet invalidi caur apeiron utt grib iebrauksanu naktskluba,kur tacu ir tik loti loti piepipets;paverojiet maxima lapu,tur var izveleties ja nu vienigi riekstus;kas ar mani grib diskutet
Re: sirds mazspeja
02.08.2011 18:20
juris muris beidz te murgot . ja man kaut kāds japānis pateiktu ka viņš izārstēs vēzi es viņu nodēvētu par tvaika ielas pacientu. bet pārējo tekstu nespēju saprast kas tur domāts...
Re: sirds mazspeja
03.08.2011 17:23
Lanta Rakstīja:
-------------------------------------------------------

> Nu nepielec man, ka nervi (stress) var izsaukt
> reaalas saapes. Saprotu visaadas uztraukuma
> paziimes... sviishanu, paaatrinaatu sirds
> darbiibu, kaaju ljodziishanos, elpas truukumu utt,
> bet saapes...


Jaaaa tiesi tā saucamajie VD īpašiekiem var būt šīs sāpes! Un tas IR ĻOOOOTIII REĀLI UN TĀ TAS IR! Jo ātrāk tu to sapratīsi, jo mazāk izmetīsi naudu ejot pie ārstiem un dzerot zāles! Sports, sports, sports sākumā tik cik vari un ar katru dienu varēsi ar vien vairāk! Un mazak stresa!

Be happy :)
vel atseviski apsverumi
2 menesu laika mijas te elpas risana,sapes sirdi(spiedosas,znaudzosas),slodze tomer parada,ka kaut kada bridi ir stop,nekur vairs iet negribas
turklat bija krietns svars,arste vislaik ieteica anti hipertenzivos,ir mazkustigums
bija velasmasinas nessana uz 5 stavu----patiesiba viss skaidrs

kapec es uzrakstiju----lai pazelotos
es butu laimigs,ja tas prblemas butu vd-----neirogenas utt(ja tas ta bus ,es zinosu)
tomer sapes un reakcija uz slodzi liek aizdomaties
24 augusta ir rinda uz eho,17 oktobri rinda uz stradiniem---- valsts dod visu ,ko var iedot,un es esmu pateicigs
zel,ka gimenes arste ir diezgan vienaldziga---- es pat nesaprotu,vai es vispar varu vingrot,peldet utt
pagaidam dzeru preductal,ka es saprotu, tas ir ---nu tadai vd
esmu izlasijis daudz lietu par sirds slimibam,es kaari keru jebkadus tur ipatnejas astmas,neirogenas kardiofobijas gadijumus,sak,varbut man ir tas ,un nevis mazspeja,mitralo varstulu mazspeja utt,ari varstuli un vadisanas traucejumi esot neirogeni,bet kas no ta ,ja vajumins ir iestajies ,un ir uz muzu
ludzu jus iedzilinaties sekojosaja,ko daris bomzis ar visu shunti---vai ies atkal uz ielas,esmu 7 gadus bez darba,un tada nelaime
ar vardu sakot ,ja eho pateiks,ka tikai vd ,tad man jasajuk prata,infarktam pie 2 menesu stenokardijas bija janotiek,vai atkal kautkads difuzais
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 16 pieskaita 7?
Ziņa: