Iesnas un viss ap tâm!

Aizsāka interesentz 

interesentz
Iesnas un viss ap tâm!
05.04.2008 18:12
Mani jau pâris dienas moka iesnas. Pa dienu vçl tâ - iesmiedzinu Xylo-Mepha 0,1% un dzîvot var, bet naktî gan ir drausmas. Elpoðana caur degunu ir neiespçjama un ja elpo caur muti, tad tâ paliek sausa un ir baigi neforði, kâ arî sâk sâpçt kakls un pats dîvainâkais - tikai naktî. Tas nu tâ ... Gan jau ar laiku pâries. Mani interesç kas cits.

No kurienes rodas iesnas ? Es domâju tâ, ka izðòaucot zaïo pïuru (tautâ saucamos puòíus) pçc laika tie atkal ir pilns deguns. Kas vispâr ir puòíi un kâ viòi var tik âtri saraþoties ?

Kâ visefektîvâk no tiem atbrîvoties ? (tas nu tâ - varbût kâdu interesç).

Bet vispâr es vçlçtos izlasît atbildi uz pirmo jautâjumu.
Paldies.
Re: Iesnas un viss ap tâm!
05.04.2008 18:47
No info þurnâlâ Sveiks un vesels: Iesnu izraisoðais vîruss dzîvo katrâ no mums. Ja mçs kaut kâdâ veidâ sevi samokam, imûnsistçma vairs netiek galâ un cilvçks saslimst. Iesnas pielipinât nevar- tas vîruss mums jau ir!
Mçdz sacît, ka neârstçjot iesnas var izslimot 7 dienâs, bet izârstçt- 1nedçïâ.
interesentz
Re: Iesnas un viss ap tâm!
05.04.2008 21:25
Hâ, vot tas gan ir interesanti. Kaut kur biju lasîjis, ka iesnas ir tieðâm lipîgas un ka ja kâds ìimenç saslimst - tâ aplipina visu.
Re: Iesnas un viss ap tâm!
06.04.2008 21:40
Vispâr jau ar tâm iesnâm ir diezgan vîltîgi... daudz daþâdi vîrusi var ierosinât to procesu bet visas nepatîkamâs sajûtas ka likums izraisa baktçrijas kuras sâk uzdarboties... Zaïie puòíi ir gïotas ar strutâm kas veidojas deguna dibumâ un blakusdobumos... elpot caur degunu nevar tâpçc ka deguna gïotâda pietûkst un deguna ejas saðaurinâs...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Iesnas un viss ap tâm!
06.04.2008 21:47
"bet visas nepatîkamâs sajûtas ka likums izraisa baktçrijas kuras sâk uzdarboties"... pilniigs blekjis...
Re: Iesnas un viss ap tâm!
06.04.2008 22:10
,,,

Nu tad apgaismo mûs tumsoòus... :)

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Iesnas un viss ap tâm!
06.04.2008 22:18
...nevajag savu kaa sinusiitu upura pieredzi attiecinaat uz visiem iesnu gadiijumiem...
Re: Iesnas un viss ap tâm!
07.04.2008 00:07
,,,

Nu bet tu paskaidro... jeb vienîgais ko tu vari ir "umòièît"...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Iesnas un viss ap tâm!
07.04.2008 03:30
...tu tak autodidakts... palasi graamatinju...
Re: Iesnas un viss ap tâm!
07.04.2008 10:57
,,,

Bet ne es uzdevu jautâjumu un tu jau teici ka atbilde nav pareiza... Tad kâ tur ir? Ja zini tad palabo mani lai arî tçmas autors var izlasît... vai arî tev vienkârði nepatiku pret mani gribçjâs izrâdît...?

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Iesnas un viss ap tâm!
07.04.2008 12:20
...veel pasaki, ka tagad par autoru naaviigi ruupeejies... autoram mana atbilde neko nemainiis, bet tas nemaina tava posta aplamiibu...
Re: Iesnas un viss ap tâm!
07.04.2008 12:52
,,,

Nu jâ, un pçc tam brînies ko tautai tâda srâna attieksme pret mediíiem un baigi aizskarta no nemediíu puses jûties...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Iesnas un viss ap tâm!
07.04.2008 12:56
...es nebriinos un arii aizskarta nejuutos... varbuut kaadreiz meegjinu paskaidrot kaadeelj lietas ir taadas kaadas taas ir, bet taapat skaidrs, ka ierakumu otraa pusee to ne gribees, ne spees saprast...
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 13 pieskaita 2?
Ziņa: