Muguras sâpes

Aizsāka flaquita 

flaquita
Muguras sâpes
07.04.2008 13:53
Visu rîtu lasu vecâs tçmas, bet neko neesmu atradusi, tâpçc rakstu!
Lieta tâda, ka pagâjuðajâ aprîlî volejbola spçles laikâ sarâva muguras lejas daïu, it kâ kaut kas nokrakðíçja un notirpa kâja. Kopð tâ laika visu laiku sâp muguras lejas daïa - esmu bijusi pie daudziem ârstiem: traupatologa ortopçda, vertebrologa, rehabilitologa, veikusi podometriju, bet sâpes tâ arî nepâriet. Visi ârtsti kâ viens saka, ka analîzes (datortomogrâfija un rentgens) neko sliktu neuzrâdot, viss ir pilnîgi kârtîbâ, nekam nevajadzçtu sâpçt un maigi izsakoties, mani atðuj. Paralçli ârstu apmeklçjumiem vingroju gan mâjâs pati, gan pie fizioterapeita, kâdu laiku arî peldçju, bet tad sâpes pastiprinâjâs, izgâju masâþas un fizikâlâs terapijas kursu, bet tâ arî labâk nav palicis. Piebilstu, ka man ir 27 gadi un pirms sâka sâpçt mugura, aktîvi sportoju - skrçju krosu, peldçju un spçlçju volejbolu. Konkrçtu diagnozi arî neviens nav uzstâdîjis, jo 'it kâ nekam nevajadzçtu sâpçt'. Vai kâds var ieteikt, ko vçl varu darît lietas labâ? Kâds ârsts/analîzes/pârbaudes/netradicionâlâ medicîna? Kaut kâ negribas jau tik agrâ vecumâ mocîties ar sâpoðu muguru!!!
Re: Muguras sâpes
07.04.2008 14:43
Adatu terapija?!
flaquita
Re: Muguras sâpes
08.04.2008 09:16
Kur veic adatu terapiju? un vai bez konkrçtas diagnozes tas ir iespçjams?
Re: Muguras sâpes
09.04.2008 12:11
Veselîbas centrâ 4 ir adatu terapeiti.
OL
Re: Muguras sâpes
09.04.2008 12:28
Magnçtiskajâ rezonansç gan vainu vajadzçtu redzçt.
Dzirdçts, ka datortomogrâfija nevienmçr visu râda, tâpçc vajag pârbaudîties ar magnçtisko rezonansi.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 5 pieskaita 10?
Ziņa: