pçc alkohola lietoðanas mîksts vçders

Aizsāka reizem_ierauju:) 

reizem_ierauju:)
pçc alkohola lietoðanas mîksts vçders
10.04.2008 14:43
Sveiki,
interesç sekojoða problçma, ja tâ to vispâr var nodefinçt - ja iepriekðçjâ vakarâ esmu lietojis alkoholu, neskatoties kâdu - alus, kokteiïi vai stiprie (nejaucot protams) nâkamajâ rîtâ, pa dienu, vçders tâds pamîksts, reizçm konkrçti :) cik esmu novçrojis tad tâ ir katru reizi kad dzeru (reti par laimi :) )

ar ko ðo varçtu izskaidrot? paldies
Re: pçc alkohola lietoðanas mîksts vçders
11.04.2008 08:53
Nezinu vai tam tâ jâbût, bet man bija...îpaði pçc alus dzerðanas
reizem_ierauju:)
Re: pçc alkohola lietoðanas mîksts vçders
11.04.2008 09:45
man vairâk izteikti pçc stipro dzerðanas (ðòabis, tekila)
Re: pçc alkohola lietoðanas mîksts vçders
11.04.2008 15:10
Definîcija no Eglîða grâmatas "Psihiatrija". Precîzi neatceros, bet kaut kâ tâ: Alkoholisms ir labprâtîga saindçðanâs ar alkoholu.
Tâ kâ vakar saindçjies, kâdçï brînies, ka nâkoðajâ dienâ nav viss OK? Katram ir sava izturîbas robeþa uz ðo vielu un katram savâdâka reakcija. (Paði taèu zinât!)
Re: pçc alkohola lietoðanas mîksts vçders
11.04.2008 23:56
Kad runa ir par mîkstu vçderu pçc alkohola lietoðanas tad atceros savu bijuðo kaimiòu kurð dzîvoja plaðíî, tur pat gulçja un tur pat kârtoja visas savas dabiskâs vajadzîbas... viòam arî laikam tâ pati problçma bija...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Aizkuòìa dziedzera darbîbas traucçjumi, nepietiekamîba
Re: pçc alkohola lietoðanas mîksts vçders
13.04.2008 12:37
He... a es 14 meeneshus nebiju dzeeris un 5dien piedzeeros klubaa netiishaam. Bljinz...man joprojaam ir suudiigi. 1. dienaa bij ok. 1.dienas vakaraa motors saaka klapeet, shodien staigaaju bez maz vemdams cik slikta duusha :D karoche sapratu ka labaak vispaar nedzert... tad buus normaals veeders un laba duusha :)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: pçc alkohola lietoðanas mîksts vçders
13.04.2008 14:44
Es cenðos vispâr nelietot! Baigi izsit no ritma! Ne normâli paçst, palasît , ne patrençties! Tikai jâsçþ uz poda :D
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 1 pieskaita 23?
Ziņa: