artroze

Aizsāka Teurgs 

artroze
15.04.2008 13:54
Labdien!Vai kâds nevar ieteikt pie kâda speciâlista ir jâgrieþas ar artrozi.Ìimenes ârsts pilnîgi garâm - izrakstîja vitamînus un pretsâpju injekcijas,bet labuma nekâda.Tâlâk par rentgenu viòa mani nav sûtîjusi.
Re: artroze
15.04.2008 15:31
Kur ir tâ artroze, ceïos, krustos, gûþâs? Man ar ðî diagnoze, pierakstîjos pie traumatologa jaunnedçï.Kâdus vitamînus izrakstîja? Es vçl dzeru glukozamînu un meþrozîðu kapsulas pret iekaisumu.
Re: artroze
15.04.2008 16:49
Tâlâk par rentgenu principâ neko nevajag, vienîgi to rentgenu atrâdît dakterim.
Pirms vairâk kâ 20 gadiem bija gûþas trauma. Solîja jau âtrâk, bet lika sevi manît tikai pirms 3 gadiem. Sâka sâpçt, stipri samazinâjâs kustîbu amplitûda. Artroze. Glukamizînu var dzert kursu 1-2x gadâ, bet liela jçga tçrçt naudu neesot (daktera padoms). Par cik sportoju, gâju traumâs pie rehabilotoga skaidrot, ko drîkst, ko nç. Pastâstîja sakarîgi un galvenais, ka drîkst stiept saprâta robeþâs, lai arî sâp. Turpinu sportot, regulâri stiepðanâs vingrinâjumi pçc treniòa. Nesâp, kustîbu amplitûda pat palielinâjusies. Protams, ka artroze paliek artroze, tur neko vairs neizdarîsi. Endoprotezçðana, kad ir pavisam slikti, bet man liekas, ka vçl ilgi novilkðu.
Re: artroze
15.04.2008 20:20
Man artroze ir plecos.Ðpricçju Neurobinu 5 ampulas.Kamçr ðpricçju palika labâk,kad prasîju lai vçl izraksta ìimenes ârsts pateica, ka vairâk nedrîkst.Tâ nu tagad atkal staigâju ar sâpçm,bet viss vairâk tracina roku tirpðana 24 stundas diennakî.Tâpçc arî gribçtu tikt pie kâda speciâlista kuram ir reâla sajçga par ðo slimîbu, jo no ìimenes ârsta diemþçl labâk man nepaliek.
Re: artroze
16.04.2008 08:56
TOS ir ïoti sakarîgi dakteri
Re: artroze
16.04.2008 08:58
Alstere - ar kâdu sporta veidu nodarbojies?
Re: artroze
16.04.2008 08:59
Jaunîbâ peldçðana, paukoðana, vieglatlçtika. Pa vidu teniss. Tagad baseins + trenaþieru zâle + pilates/kalançtika.
Re: artroze
08.01.2009 04:43
Man ir artroze abos celgalos,salidzinosi esmu vel ne ipasi vecs,44 gadi,bet jauniba parak liela slodze bija uz kajam sportojot.Man arst Kanada kur patreiz dzivoju,ieteica nemt Bio-Glucosaminu,bet obligati kopa ar hondroitinu,ka ari haizivju skrimslu pulvera kapsulas.Es nezinu vai Latvija ir dabujama saite ar magnetiem ko var aplikt arp celi,man tas ta ka drusku nonem sapes.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 3 pieskaita 5?
Ziņa: