cik tas nopietni ????

Aizsāka Lindsija 

Lindsija
cik tas nopietni ????
24.04.2008 09:35
Sveiki labie, jaukie padomu devçji! ar mani shobriid nav kaut kas ok! vismaz es taa domaaju! Lieta taada, shobriid maacos, un tad kad man ir praktiskais darbs, es shasumiigi nervozeeju, man saak sirds dauziities aatri un liekas kad ar mani kaut kas atgadiisies1 ok ok, man ir VD! Bet, pie jebkuras nervozitaates man sirds dauzaas, kaa traka! taadeelj es domaaju, cik tas biistami var vbuut pashai sirsninjai! jo manupraat, tas tachu nav normaali, ja pie katra mana uztraukuma taa skrien kaa traka! kaa Juus domaajat! Juus te tik daudz gudri cilveeki esiet!
man ir 28 gadi! un veel pie taa visa, man arii kaajas un rokas dreb :(:(:(:(
Re: cik tas nopietni ????
24.04.2008 13:26
Kaut ko nomierinoðu vajag... bet ja sirdij nav nekâdas vainas tad arî skrienot viòai nekas nenotiks...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: cik tas nopietni ????
24.04.2008 18:47
Grâmatâs jau rakstîts, ka ne, tâdejâdi drîzâk tiek trençta sirds...
Re: cik tas nopietni ????
25.04.2008 20:24
Paanalizç:
Kad Tu uztraucies? Par ko Tu uztraucies? Par ko Tu domâ, tajâ brîdî, kad Tev sâk drebçt rokas un kâjas? Ja vien uztraukumam pamatâ nav tas, ka ïoti îsâ laikâ ir jâpadara daudzi darbi, ar ðâdu analîzi var itin labi tikt no nervozitâtes vaïâ.
Bieþi vien pçc tam izrâdâs, ka kaut kad sen atpakaï lîdzîgâ situâcijâ Tev kâds ir kaut ko sliktu pateicis,nodarîjis, vai kaut ko nav izdevies padarît, tâ, kâ vajag.
Tad atliek sev pateikt: "Tas ir beidzies.Tas bija pirms x gadiem, tagad ir 2008.gads un nekas slikts ar mani nevar vairs notikt. Un vispâr, tas viss ir muïíîbas!"
Tâdâ veidâ man ir izdevies tikt vaïâ no daudziem saviem satraukumiem un nervozitâtes.
Veiksmi Tev!



Edited 2 time(s). Last edit at 25.04.2008 20:28 by kachenite.
Re: cik tas nopietni ????
25.04.2008 22:20
...ar slodzei neadekvaatu tahikardiju sirds netiek treneeta...
Re: cik tas nopietni ????
25.04.2008 23:27
Jâ, komat, to jau laikam mçs 1x apspriedâm..tikai citâ topikâ
Re: cik tas nopietni ????
25.04.2008 23:37
...un atkal tiraþçjam dumîbas...
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 6 pieskaita 1?
Ziņa: