mati kriit:(

Aizsāka sabi 

sabi
mati kriit:(
25.04.2008 14:05
pastiprinaati izkriit mati, ko vajadzeetu lietot vai uznnemt uzturaa pastiprinataak, lai vairs tik llooti nekristu ?
Re: mati kriit:(
25.04.2008 19:33
Pavasaris, visi lopiòi met ziemas vilnu. Es arî esmu ievçrojusi, ka man pavasarî vairâk mati krît ârâ. Varbût Tev tâ pati "vaina"?
lannna
Re: mati kriit:(
26.04.2008 17:03
jâ, varu tik pievienoties-man ar izskrît mati ðajâ periodâ (pavasarî) pavairâk!:(
bet kas bûtu jâlieto, lai atjaunotu matu struktûru, moð ir kâdi noteikti pârtikas produkti, ko ðajâ laikâ vajadzçtu uzòemt vairâk!..varbût ir kâds zinâtâjs????!
sidddry
Re: mati kriit:(
27.04.2008 04:23
+ nepietiekams, nepardomats uzturs pie vainas:(
Re: mati kriit:(
27.04.2008 10:42
Iesaku palietot Faberlic matu serumu. Mati kïûst stiprâki un aug. Man jau pçc kâdâm pâris lietoðanas nedçïâm sâka augt jaunie mati. Ðis ir tieðâm labs.

_______________________________________________
never loose your sense of wonder!
izkrituðais matiòð
Re: mati kriit:(
06.05.2008 11:48
kur to Faberlic var nopikr?
Re: mati kriit:(
06.05.2008 12:19
http://mail-lv.lv.faberlic.com/home/contacts
Arii lietoju faberlic kosmeetiku un ljoti patiik.Neesmu izplatiitaaja/konsultante. Peerku tikai sev un kolegjiem. MAtu serumu neesmu lietojusi, bet kremi. shampuni un dekoratiivaa kosmetika ljoti tiik.
Re: mati kriit:(
06.05.2008 14:54
Es arî neesmu izplatîtâja, bet ðis ir vienîgais Faberlic produkts, ko lietoju un ir ok.

_______________________________________________
never loose your sense of wonder!
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 14 pieskaita 3?
Ziņa: