Pazeminâts insulîns

Aizsāka P 

Pazeminâts insulîns
16.05.2008 16:41
Man vienmçr ir bijuðas problçmas ar LH un FSH hormonu attiecîbu. Nesen ârsts nosûtîja uz kârtçjâm asins analîzçm, lai pârbaudîtu hormonus un pie viena cukura vielmaiòu organismâ (problçmas ar pumpâm, mistiskiem iekaisumiem). Taèu analîzçs uzrâdâs glikoze normâ - plazmâ 5.10 (norma 3.30-5.89), bet insulîns pazeminâts 3.7 (norma 6.0-27.0). Vot i sçþu un nesaprotu, ko man tagad domât. Jau "meklçtâjâ" salasîjos par cukura diabçtu... Piebildîðu, ka analîzes nodevu no rîta tukðâ dûðâ (tçju bez cukura iedzçru gan).
Re: Pazeminâts insulîns
16.05.2008 16:59
Insulîns vai C peptîds?
Re: Pazeminâts insulîns
16.05.2008 17:56
Analîþu izrakstâ tieði tâ ir rakstîts: insulîns. C peptîds vispâr nav minçts. Â, un IgE kopçjais ir paaugstinâts uz 119 (norma <94)...bet IgE kopçjais vispâr man ir krities, jo pirms gada bija 256. varbût ir saistîba... jau nezinu ko domât.
Re: Pazeminâts insulîns
17.05.2008 18:05
Vai tieðâm tas varçtu vilkt uz diabçtu?
Re: Pazeminâts insulîns
17.05.2008 22:30
Ja glikoze ir normâ, tad uz diabçtu tam vilkt nevajadzçtu. Lîdz ðim vispâr domâju, ka insulîna vietâ asinîs nosaka C peptîdu, jo insulîns esot gana nestabils râdîtâjs, jo âtri noârdâs vai kas tur. Bet visprecîzâk to vajadzçtu varçt pateikt ârstam, kurð to analîzi nozîmçja.
Re: Pazeminâts insulîns
17.05.2008 23:11
Tur jau tâ lieta, ka analîzes nozîmçja ginekologs, lai pârbaudîtu hormonus, un tâ kâ ieminçjos, ka kâdu laiku jau nesekmîgi cînos ar pumpâm, tad pie viena izdomâja, ka varçtu arî to cukuru paskatîties...ieraugot tos insulîna râdîtâjus, riktîgi bail sametâs...nu droði vien ka ginekologs neko diþu par to pateikt nevarçs, bûs vien jâiet pie ìimenes ârsta...
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 20 pieskaita 6?
Ziņa: