Asinsspiediens

Aizsāka Disease 

Asinsspiediens
21.07.2008 12:36
Sveiki. Man ir sekojosa problema..

Kad es staigaju, parvietojos ilgu laiku man pacelas spiediens uz 146/95, bet kad es atrodos meira stavokli (sezu, gulu), tad man vienmer asinsspiediens ir zem 130/80. Kas tur varetu but pa vainu? Vai tads asinsspiediens var apdraudet dzivibu (insults, sirds mazspeja)? Esmu satraukts. :(

Man ir 18 gadi. Nesmekeju, nelietoju alkoholu, 178cm/70kg (svars normals), slimibu nav nekadu. Tikai Somatoforma vegetativa distonija.

Es no medicinas ipasi daudz nezinu, tapec ari jautaju vai tas var radit man nopietnas problemas ar veselibu. Paldies, jau ieprieks par atbildem.
Re: Asinsspiediens
21.07.2008 12:43
Tas, kâds Tev paceïas, neko ïaunu nenodarîs. Vecâkiem cilvçkiem ðitâds ir normâls, bet asinssvadu stâvoklis viòiem ir daudz sliktâks, nekâ jauniem cilvçkiem. Tâ kâ pr ðito nesatraucies.
Re: Asinsspiediens
21.07.2008 13:01
Paldies, strawberry. :)

Es agrak ilgu laiku sedeju pie datora, tagad esmu sacis kusteties. Varbut, ja lena gara saksu sportot, asinsspiediens atkal nostasies sava vieta. :)
Bely
Re: Asinsspiediens
22.07.2008 15:19
Tev derçtu sâkt pakustçties bieþâk un palielinot slodzi, sâksi trençt arî asinsriti. Pamazâm viss iees savâs normâs. Bet visam ir savs sâkums, vari palikt arî par hipertoniíi, pârbaudi holeterînu asinîs.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 16 pieskaita 25?
Ziņa: