Vai pilniigi kurls kopsh dzimshanas var runaat????

Aizsāka Jancis81 

Paceelaas striids par teemu, vai kurls cilveeks kas nekad nav dzirdeejis ne skanju pat ar dzirdes aparaatu speej pateikt teikumus ko cilveeki saprastu!?
Re: Vai pilniigi kurls kopsh dzimshanas var runaat????
01.08.2008 17:16
Jâ, noteikti var.
Mums te deriibas vai vareetu luudzu kaads aarsts!? veelams pamatot!
Paldies :)
Nav ne jausmas, bet tâ tîri loìiski domâjot it kâ nç.
Re: Vai pilniigi kurls kopsh dzimshanas var runaat????
01.08.2008 17:56
Es arî ðat tad esmu par to domâjis. Man liekas neiespçjami, ka kurls kopð dzimðanas spçtu runât citiem saprotamâ valodâ.
Re: Vai pilniigi kurls kopsh dzimshanas var runaat????
01.08.2008 17:57
Speej un kaa veel. Un kaadu vel pamatojumu... aizej uz rainja vakara mainju vidusskolu. Tur ir arii nedzirdiigo skola kuraa 40% nekad muuzhaa nav dzirdeejushi NEKO un vinji tur maacaas tieshi runaat ar balsi. Dazhiem nav reaali pateikt ka vinjsh nedzirdiigs...tik peec taa ka runaajot uz luupaam skatas.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
njaa, tas deriibas neatrisina, vajag pieraadijumus. laikam jaazvana uz kkaadu centru kas ar to njemaas, bet stulbi jautaat :D :D :D
aarsti ko domaa!?
Re: Vai pilniigi kurls kopsh dzimshanas var runaat????
01.08.2008 20:46
Vai tieshaam ir mazs pieraadijums kaadi 200 nedzirdiigie? :o

Taa pat kaa ne visi var iemaaciities austumciinjas taa arii ne visi nedzirdiigie jebkad iemaacas runaat ar balsi.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Vai pilniigi kurls kopsh dzimshanas var runaat????
01.08.2008 20:48
nujaa, bet ko domaa aarsti? vai tas ir iespeejams??? a?
Re: Vai pilniigi kurls kopsh dzimshanas var runaat????
01.08.2008 20:52
zb: tu tak arii doks :)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Es derîbâs liku par to ka VAR, un man ir arii paziòa kas runâ, kaut arî nedzird, taèu nezinu vai viòð ir kopð dzimðanas nedzirdîgs. Teorçtiski, viòi prot lasît no lûpâm, tâ tad arî perfekti var atkârtot taadas paðas kustîbas ar muti, lîdz ar to izdveðot skaòu arî var runât.. Cik esmu dzirdçjis kâ runâ nedzirdîgie, saprast var, un tas jau ir pozitîvi.
Re: Vai pilniigi kurls kopsh dzimshanas var runaat????
01.08.2008 21:02
Nu es zinu vienu celtnieciibas firmas iipashnieku, kursh runaa taa, ka es uzzinaaju ka vinjsh ir nedzirdiigs tikai peec taa, ka man paluudza lai negriezhu muguru jo tad vinjsh neredz ko es runaaju ;)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Vai pilniigi kurls kopsh dzimshanas var runaat????
01.08.2008 22:40
mateus - tas nebija domaats nopietni. principaa ja eksistee tiesh pieraadijums (pilna skola ar taadiem), ko lai aarsti saka? ka taa nav, ka shamie simulanti un iisteniibaa dzird bet izliekas?
Re: Vai pilniigi kurls kopsh dzimshanas var runaat????
02.08.2008 00:54
:D nu ja ka simulee :D:D:D
Es arii sapratu ka tas nebija visai nopietni, jo arii uzskatu ka pilna skola ar shaadiem cileekiem ljoti tieshi pieraada, ka tas IR iespeejams.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 16 pieskaita 21?
Ziņa: