a. vertebralis

Aizsāka Rudis 

a. vertebralis
03.08.2008 17:11
Sveiki! Lieta tada ka pavasari sasitu galvu! Bija viegls smadzenu satricinajums un es guleju vairakas dienas! Galva parstaja sapet tacu pec menesa atkal uzzradaas nelielas galvas sapes! Es protams nolemu parbaudities un man pateica ka ir a.vertebralis sindroms un nepieciesama dopelografija! Arsts teica ka tas nav nekas traks tacu dopelografija bus tikai pec menesa! Vai tiesam tas nev nekas traks un no ta var buut dazreiz galvassapes? Ka var so sindromu izarstet? Paldies!
Re: a. vertebralis
03.08.2008 21:49
Nav nekas traks, nomierinies. Izârstçt var vingrojot.
Re: a. vertebralis
04.08.2008 13:43
Gimli vai tev ari ir tas sindroms bijis?
Minka-Pinka
Re: a. vertebralis
04.08.2008 22:09
Man ir tas pats. Tas nav nekas traks-man tas citreiz izpauzhas kaa slikta duuða, nedaudz reiboòi, bet tas ir ïoti reti un tikai gadîjumos,ja esmu kaklu dikti kratîjusi, locîjusi un ko tik veel dariijusi:)
Neuztraucies;)
Re: a. vertebralis
04.08.2008 23:18
ir. izârstçju pusotra gada laikâ tikai un vienîgi vingrojot.
Re: a. vertebralis
05.08.2008 15:56
Cik saprotu tad tas sindroms nozime ka kautkas ir ar tam arterijam ja? VArbus vajag lietot kadas zales? Ko vispar drikst un ko nedrikst darit ar so sindromu? Cik sapratu ar kaklu vajag apieties pratigi?
Re: a. vertebralis
05.08.2008 20:19
Un kadi vingrojumi ir javeic?
Re: a. vertebralis
05.08.2008 23:51
Un Tu domâ, ka tos vingrojumus tâ vienkârði var izstâstît vai kâdâ þurnâlîtî nopublicçt bildes? Îsta ârstnieciskâ vingroðana vispirms ir apmâcîba - kâ pareizi elpot, kâ pareizi aktvizçt dziïos muskuïus, lai tie turçtu mugurkaulu, kâ pareizi kustçties. Jo nav vienalga, kâ tieði cilvçks kustas - ir viens pareizais un n-tie nepareizie kustîbu stereotipi un ikkatrs no nepareizajiem rada pârslodzi kâdâ íermeòa daïâ, kas agrâk vai vçlâk tur atsauksies ar sâpçm, deìeneratîvâm izmaiòâm u.c. íibelçm

Meklç labu rehabilitologu (tâdi Latvijâ ir aptuveni 3) vai fizioterapeitu un mâcies
Re: a. vertebralis
06.08.2008 02:11
Paldies ka atbildat un es daudz maz tieku skaidriibaa, jo citur es neko nevaru atrastu un uzzinaat! Bet man dopelografija bus tikai pec 3 nedeljam...vai man jau tagad jaiet pie rehabilitologa?
Re: a. vertebralis
08.08.2008 17:43
Pagaidi vien labâk doplerogrâfijas rezultâtus. Bet, òemot vçrâ, ka pie labiem rehabilitologiem varçtu bût rindas, tad pierakstu uz vizîti neatliec uz pçdçjo brîdi
Re: a. vertebralis
08.08.2008 22:31
Nu jaa naksies vien gaidit 3 nedeljas! Un ka jus domajat vai ar riteni es varu tagad braukat un lekat pa batutu? Vispar reizem ari man nokrakst kakla rajonaa!
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 21 pieskaita 17?
Ziņa: